СМСница• 08 мая 2015
Девочки, кто со Львова - куда ездите отдыхать-купаться? На какую речку или озеро
Поросенка• 08 мая 2015
З тим в нас напряжонка - їздили на Задорожнє (Байкал) - це по Стрийській трасі 33 км. Тепер дуже дорого по бензину вийде, але туди йде електричка, прямо біля озера зупиняється. Всі інші типо Винниківського, малої Швейцарії, Наварії - багнюки.
СМСница
• 08 мая 2015
Ответ дляПоросенка
І що, більше нікуди поїхати?((( А з дитиною там нормально відпочити?