Скелет дыни• 11 мая 2015
Какой тариф на газ Киев
пришла новая платежка и офигела.раньше платили за 2 человека 7 грн сейчас 86,26 это так и должно быть?реально на плите только кофе утром варю.
Звездолётчица• 11 мая 2015
так нормы на человека снизили до 3 кубов, а у вас получается 6 куб на чел
Скелет дыни
• 11 мая 2015
Ответ дляЗвездолётчица
ставьте счетчик
я это понимаю,но сейчас 4000 тыс.на счетчик тоже не предвиденно и что то не предполагалось ранее ведь повышение сразу в 10 раз тарифов
Скелет дыни
• 11 мая 2015
Ответ дляЗвездолётчица
в квитанции нет ни слова о кубах.’’Нараховано за тарифом(без лічильника) 2 чоловіка*тариф 43,13 до сплати 86,26
Скелет дыни
• 11 мая 2015
Ответ дляОксана Р
У нас 64грн с копейками на человека (((
киев.гостинка с газовой плитой?
Звездолётчица• 11 мая 2015
Середня вартість робіт з встановлення газового лічильника за рахунок замовника
Вартість робіт складатиме 736,00 грн.
Вартість матеріалів складатиме 1507,00 грн. (лічильник газу, муфта, пломба, гнучкий рукав 1,5 м.).
Не враховані: кран, який установлюється за необхідності.
Виклик майстра та обстежування газового обладнання на предмет установлення газового лічильника - 139 грн.
При розрахунках вартості матеріалів були враховані актуальні ціни станом на 20.03.2015. Кінцева вартість робіт за встановлення газового лічильника буде визначатися у залежності від фактично використаних матеріалів і виконання додаткових робіт за проханням замовника (заміна крану, установка гнучкого рукава і т. д.).
У зв’язку з тим, що ПАТ «Київгаз» не є монополістом в області виконання робіт з установлення побутових газових лічильників, споживачі природного газу можуть звертатися до будь-якої організації, яка має відповідний дозвіл на виконання газонебезпечних робіт. У такому випадку представник ПАТ «Київгаз» здійснює роботи лише із пуску газу до приладів, прийом в експлуатацію та опломбування лічильника.
Вартість робіт складатиме 736,00 грн.
Скелет дыни
• 11 мая 2015
Ответ дляЗвездолётчица
Вартість робіт складатиме 736,00 грн.
я уже звонила в киевгаз ,єти тарифы если по очереди,но она безграничная,ждать нужно больше года!предлагают ’’звертаться в будь-яку ’’ а вот там и озвучивают счетчик+работа 4000 грн