Гигиенишвили• 15 мая 2015

Допоможіть за номером стаціонарного телефону знайти адрес людини ?!

Допоможіть за номером стаціонарного телефону знайти адрес людини - 2450650
Вчора вирішили купити цуценя, знавйшли оголошення в олх, домовились про зустріч, але додому нас не запрошували, жінка наполягала на тому щоб зустрілись біля поліклініки. Не досить що нам продали дворнягу за 800 грн., замість сенбернара (не дуже розбираюсь в породах, купляла без фахівця); але не в тому суть, хай би вже було щеня, але воно не їсть, не п´є, якесь апатичне, тільки спить, не грається зовсім.. навіть своєї дупи не підніме з ліжка, боюсь що хворе. Мені потрібно сторожова собака, а не килимок під двері, тай ще такий що не їсть. Дзвоню сьогодні зранку, щоб повернути, але жінка навідріз відмовляється, каже що в неї уже не має грошей, що собаки вона брала під реалізацію (хоча в розмові казала, що тої внучки, доньки собака з Моршина), придумує казки... що мовляв ми не гарно поступаємо повертаючи тваринку, де наше порядність, що вона море покупців втратила через нас. Але ж ми забрали собачку о 20 год, а дзвонила я о 08-30 ранку. А далі видала, що може забрати собаку за половину вартості, тобто за 400 грн. Не знаю як мені бути??! Сказала що зараз не має як говорити, задзвонить пізніше, і мовчок, трубки не бере.
Хочу знати де живе та хитрожопа стара, щоб прийти їй глянути в очі, як так можна.Глянула в неї не одне таке оголошення з собаками в олх.
Ищу-брожу• 15 мая 2015
Муж как-то купил собаку - она ничего не ела - ещё с сальмонолезом была - заболел ребенок - я б навашем месте поосторожее была...

Бабочки в моём животе• 15 мая 2015
может стоит обратиться к ветеринару?
Пупс• 15 мая 2015
а Ви з Києва? якщо так, то в довіднику показано http://spravkaru.net/peoples/380/044/2450635/
ПуФФынка_мисс• 15 мая 2015
245-06-50 Артюх М.Т. Урицкого ул., дом 28, кв. 58
Простецкая• 15 мая 2015
Так жалко щенка. Такой маленький, а уже столкнулся с такими бездушными и черствыми людьми. Читать Вас гадко.
Пупс• 15 мая 2015
ой, вибачте там трохи не той номер, ось тут http://spravkaru.net/peoples/380/044/2450650/
Ищу-брожу• 15 мая 2015
Ответ дляВбигудях
Ну да - то вы с ребенком, рыгающим поносящим, состоянием овоща под капельницами не лежали, после таких покупок - сразу видно...
а девушка его не на улицу выкидывает а вернуть ххочет
Мстящий за Зайца• 15 мая 2015
Ответ дляПупс
на этом сайте по моему номеру телефона выдал совсем не мой адрес
Простецкая• 15 мая 2015
Ответ дляИщу-брожу
девушка купила не вещь, а живую зверюшку. Мы в ответе за тех, кого приручили. А она пишет так, как будто собака - это неодушевленный предмет!

Україна понад усе!• 15 мая 2015
Ответ дляМстящий за Зайца
в этой базе тоже самое
http://www.nomer.org/kiev/

ФИО тел ул. дом кв
АРТЮХ МТ 2450650 УРИЦКОГО УЛ. 28 /58
Мстящий за Зайца• 15 мая 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!
в этой базе тоже самое
http://www.nomer.org/kiev/

ФИО тел ул. дом кв
АРТЮХ МТ 2450650 УРИЦКОГО УЛ. 28 /58
а в этой базе меня вообще нет
Україна понад усе!• 15 мая 2015
Ответ дляВбигудях
вот пусть та которая ’приручила’ и продала и будет в ответе
Ищу-брожу• 15 мая 2015
Ответ дляВбигудях
Люблю людей - которые прочитав что-то сразу видят и интонацию сказанного...
Заберите зверюшку себе, вы же добрая, отзывчивая
Пупс• 15 мая 2015
Ответ дляМстящий за Зайца
а в этой базе меня вообще нет
может там устаревшая информация, я несколько знакомых проверила -сходятся, но они с этими номерами больше 15 лет уже.
Мстящий за Зайца• 15 мая 2015
Ответ дляПупс
скорее всего так и есть. я только пару лет с этим номером
я это к тому пишу чтоб автор имел в виду что информация может быть устаревшая
ПуФФынка_мисс• 15 мая 2015
Автор, фамилия может отличаться, но адрес точно тот
Ищу-брожу• 15 мая 2015
А дайте ссылку на ОЛХ
автор Гигиенишвили • 15 мая 2015
Ответ дляВбигудях
Я ж його не викидаю, і не збираюсь, але зрозумійте, що попасти на 800 грн і купити хвору собаку, мені також не хочеться.
Та жінка казала що його вкусив кліщ був, а до ветеринара не водили, от я і боїсь за себе і дітей. А з приводу того, що я його приручила, ви про що?! він мене і пів дня не пробув!
Хай би жив собі, хай тих 800 грн. були б на совісті тої жінки, але ж він як тряпка, не їсть, не п´є, навіть не бігає, це не є нормою для щенка якому 2 місці!
Ми вже так важко пережили смерть першого щенка, який також був хворий, це морально дуже важко для всіх, адже за той місяць, що він в нас пожив став членом нашої сім´ї. і всі ці ліки,антибіотики, відвідини лікаря, і процедури, не шкода грошей, а шкода тієї тваринки, яка так довго мучилась, якими очима вона дивилась жалібно, просила щоб її рятували, і не відпускала до останнього. Ви думаєте це легко?!
І не вам стверджувати як я відношусь до тварин, адже ви мене не знаєте!
автор Гигиенишвили • 15 мая 2015
Ответ дляПуФФынка_мисс
Дякую вам.

автор Гигиенишвили • 15 мая 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!
в этой базе тоже самое
http://www.nomer.org/kiev/

ФИО тел ул. дом кв
АРТЮХ МТ 2450650 УРИЦКОГО УЛ. 28 /58
Дякую всім хто допоміг.
Це м. Львів.
Україна понад усе!• 15 мая 2015
Ответ дляВся такая растыкая
Дякую всім хто допоміг.
Це м. Львів.

https://vk.com/id64857468
Андрий Зененко
День рождения:2 июня 1998 г.
Родной город:львів
Образование:ЛГМА (бывш. ВГМИ) им. Лысенко ´02
Скрыть подробную информацию
Контактная информация
Город:Львов
Доп. телефон:2450650
Образование
Вуз:ЛГМА (бывш. ВГМИ) им. Лысенко ´02
Факультет:Оркестровый
Кафедра:Скрипки
Форма обучения:Вечернее отделение
Статус:Аспирант
Школа:№ 42
Львов, с 2004 г. (б)
Простецкая• 15 мая 2015
Ответ дляИщу-брожу

А я люблю людей, которые, купив щенка, сравнивают его с ковром.
Была бы такая возможность, я бы забрала собаку и вылечила.
Ищу-брожу• 15 мая 2015
Ответ дляВбигудях

нуну
Україна понад усе!• 15 мая 2015
у нее купили? http://lvov.lv.olx.ua/obyavlenie/tsutsenya-vd-senb...
Україна понад усе!• 15 мая 2015
Автор, Вас не смутило, что у нее куча щенков? http://olx.ua/list/user/1qicb/
подозреваю, что она ’ОПИКУН’ и все эти щенки с улицы...
Україна понад усе!• 15 мая 2015
Re: ЧЁРНЫЙ СПИСОК .
Сообщение sola » 02 сен 2013, 16:50

093 46 87 069 - Марія
- очевидно, перекупка: дзвонить за кошенятами-хлопчиками і цуциками-кобельками.
Пропонує ’опт’ - хоче зразу декілька, неважно яких.

отсюда http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=32&start=1...

Re: ЧЁРНЫЙ СПИСОК .
Сообщение rita-lviv » 02 дек 2013, 19:08

099 422 3394, 098 037 3398 ТОРГАШИ ОСОБО АКТИВНЫЕ ! Они давно в чёрном списке, сегодня идёт атака от них по моим обьявлениям.
rita-lviv

http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=32&start=2...
автор Гигиенишвили • 15 мая 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!
Re: ЧЁРНЫЙ СПИСОК .
Сообщение sola » 02 сен 2013, 16:50

093 46 87 069 - Марія

Re: ЧЁРНЫЙ СПИСОК .

rita-lviv

Точно номер її, ото я лохушка звикла довіряти людям, вірити на слово, а вот які вони бувають
автор Гигиенишвили • 15 мая 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!

Я от сьогодні на це глянула, вчора взагалі не подумала перевірити інформацію, відгуки... наївність!!!
Ищу-брожу• 15 мая 2015
попробуйте обратится в милицию. Или если есть друг особо внушительніх размеров - пусть договорится о встрече на покупке - на деньги не скупится идет на все условия - и ві с ней встретитесь )))
Ищу-брожу• 15 мая 2015
13 фев 2010, 17:36 прикольно - сообщение старое - капец - как люди могут так зарабатівать((( http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=32&t=21424...