Кредитная• 15 мая 2015
Когнітивний дисонанс або як зрозуміти покупця
Потрібен ваш погляд зі сторони і поради як діяти в подібних ситуаціях.
Продавала нові туфлі, які купувала для себе на вузьку стопу довжиною 22,8 см, по розміру вони мені абсолютно підходили. По реальним замірам устілка в них 23 см. Звернулась покупець із запитанням чи підійдуть вони їй, якщо вона носить устілку 23 см, на що я з повною впевненістю відповіла, що підійдуть і попередила, про вузьку стопу.
Після отримання взуття покупець заявила, що вони їй малі, більше того, вони малі на її дочку, яка носить устілку 22,5 см, і довжина устілки цих туфель 22 см. Я, звичайно, цьому не повірила і попросила обмалювати стопу, сфотографувати цю художню одиницю із сантиметровою стрічкою і надіслати мені. На фото побачила довжину стопи ідентичну моїй – 22,8 см.
От як це розуміти? Як так може бути? Гіпотетично я можу припустити, що вони їй не підійшли по якійсь причині, то чому не написати реальну причину?
До слова, в кожному оголошенні я пишу коротку інформацію, що повернень немає, так як надаю повну достовірну інформацію про речі, але по факту, саме взуття приймаю назад, так як розумію складність придбання його через Інтернет.
В подальшій переписці продавець мені нагрубила (не буду вдаватись в деталі), але про повернення не просила. Про можливість повернення не запитувала ні до здійснення покупки, ні після. Для свого заспокоєння я сама запропонувала їй повернення, хоча після негативу з її боку цього робити не хотілось, та й вини своєї не бачу. Але…
Ось така халепа. Дуже неприємно. Що скажете?
Дякую!
Кредитная
• 15 мая 2015
Ответ дляKapriz Shop
в таких случаях возращаю деньги и принимаю товар. Зачем негатив
я і не проти, але ж мене фактично звинувачують в обмані
СовНарКом• 15 мая 2015
Ответ дляКредитная
Напишите ей свой адрес и попросите ее номер карты. Люди разные бывают, не накручивайте себя.
Кредитная
• 15 мая 2015
Ответ дляKapriz Shop
так і зробила, дякую :)
Капризуля• 15 мая 2015
Только деньги возвращайте по получении товара, убедившись, что всё в целости и сохранности. Мало ли, что у покупателя на уме.
Кредитная
• 15 мая 2015
Ответ дляПапина дочка
ну дочери вполне могли не подойти из-за полноты к примеру
написала, що у них обох вузькі стопи
Папина дочка• 15 мая 2015
Ответ дляКредитная
написала, що у них обох вузькі стопи
ну... может в их понимании узкие. помните, как в золушке, сестрицы очень уж хотели натянуть туфельку))
Кредитная
• 15 мая 2015
Ответ дляКапризуля
дякую, я їй так і написала, що поверну гроші після отримання взуття.
Кредитная
• 15 мая 2015
Ответ дляПапина дочка
дуже навіть вірогідно ))
Зажуженная Жужжа• 15 мая 2015
я бы с возвратом не замарачивалась, стелька измерилась верно,что на узкую ногу предупредили. я правда еще ширину даю.
+ в объявлении указано, что возврата нет.
это мое мнение.
Кредитная
• 16 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
это мое мнение.
і ширину дала, але очевидно не всі можуть співставляти свої розміри із замірами...