Берегу и стерегу• 20 мая 2015
молочные зубки растут и на них белые пятна, у кого такое, что это и чем грозит?
Советы отвести к стоматологу не принимаются)))
Берегу и стерегу
• 20 мая 2015
Ответ дляКожугетовый ансамбль
кариес начинается с белых пятен
они толком ещё не вылезли, какой кариес?
пьЯНА• 20 мая 2015
наша стоматолог не рекомендует на ночь двать сладкое питье, чтоб белых пятнышок -предвестников кариеса не появилось. И вообще говорит, что желательно после приема пищи ночью давать водички чистой запить/сполоснуть зубки )))
Покажитесь хорошему детскому стоматологу
Я тут с краю постою• 20 мая 2015
Так, біла пляма на зубчиках - це незріла емаль, з неї може початися карієс
Забагаловка• 20 мая 2015
Ответ дляБерегу и стерегу
у теперішніх дітей зуби уже з карєсом вилазять - сказується їжа хімічна. якщо щодня чистимете по 2 рази - саме пройде, без ускладнень
mnadiyka2009• 20 мая 2015
Ответ дляБерегу и стерегу
зуб кариесом поражается хоть еще и не вырос((((
Губки-уточкой• 20 мая 2015
Ответ дляБерегу и стерегу
у нас кариес появился на молочных зубах в 12 месяцев
Тамбовский мел• 20 мая 2015
Ответ дляБерегу и стерегу
кариес, у нас так было
Маша хороша• 20 мая 2015
в мене таке. на молочних нічого не було. А вот на постійних є. Це гіпоплазія емалі (принаймні у мене) плямки бувають яскравіші або майже непомітні. Мені протипоказаний фтор у пастах. рекомендується проводити реміналізацію емалі. Дуже хвалять гель для реміналізації від Рокс.
Берегу и стерегу
• 20 мая 2015
Ответ дляvikawa
не хватает кальция! Мне в детстве стоматолог советовал есть яичную скорлупу.
у вас так было, а потом прошло?
Берегу и стерегу
• 20 мая 2015
Ответ дляЯ тут с краю постою
а что предпринимать?сладкое мы не едим.
Я тут с краю постою• 21 мая 2015
Ответ дляБерегу и стерегу
а что предпринимать?сладкое мы не едим.
замовляла кальцій з IHERB(приймати курсами, щоб організм не відічився засвоювати кальцій з їжі), ретельно чистити зубки (на думку нашого стоматолога і в 4 роки достатньо лише щітки і води), після компотів, соків, всього, що містить цукор випивати пару ковточків водички (особливо перед сном!!!). А взагалі моя думка, що це скоріше генетика, або наслідки вагітності (оскільки зуби закладаються під час вагітності).