УлыбАчка• 21 мая 2015
І все-таки який чайник кращий
У плані безпечності і якості. Ніяк не виберу між металом і пластмасою)))
Результат:
вже голосів:
20 (57.14%)
пластмасовий хорошої фірми типу Бош чи Філіпс
15 (42.86%)
металевий всередині, пластиковий ззовні
Копирайторша• 21 мая 2015
Я бы взяла керамический)
Я сейчас тоже чайник выбираю, возьму, наверное, из дешевых, пластмассовый, но не пойму -что ценного в чайниках за 2000 гривен? Правда, расскажите? Пластмасса, нагревательный элемент - и громкое имя? Разве чайник в кредит на десять платежей берут?
Ламборджини• 21 мая 2015
покажите какой это металевий всередині, пластиковий ззовні?
Я таких еще не видела
УлыбАчка
• 21 мая 2015
Ответ дляКопирайторша
Я бы взяла керамический)
Керамічний не хочу, тому що я забудькувата, можу в гарячий лину холодної води - він трісне. Дуже багато відгуків про те, що вони течуть, кришечки з них випадають і губляться, і загалом від легкого випадкового удару тріскаються.
У дешевих пластмасових пластмаса вонюча й токсична(
УлыбАчка
• 21 мая 2015
Ответ дляЛамборджини
Я таких еще не видела
Редмонд, продається в Епіцентрі, він ще й температуру показує
Малинка• 21 мая 2015
Ответ дляКопирайторша
Я бы взяла керамический)
Вы его перед покупкой понюхайте)) сразу поймете по запаху разницу между подороже и дешевым(((
Малинка• 21 мая 2015
Ответ дляУлыбАчка
металлические тоже воняют, мы на время ремонта взяли, год прошел, а он до сих пор воняет. Марку не помню типа скарлет или витек
Полиэтиленовый привет• 21 мая 2015
Ответ дляУлыбАчка
я недорогий пластиковий Філіпс купила, пластмаса не смердить, майже рік безвідмовно працює. Купувала з маленькими віконечками.
У брата скляний... з підсвіткою, добрий але одне але.. після кип’ятіння вся поверхня всередині з накипом, це не дуже естетично виглядає
Полиэтиленовый привет• 21 мая 2015
був металевий з пластиковою кришкою, це було щось незабутнє... Кришка так смерділа, що після нагрівання весь сморід переходив на воду
Копирайторша• 21 мая 2015
Ответ дляМалинка
У меня был Аврора, три года отпахал, не вонял ни разу)))
Но перед этим взяли дешево-дешево, ото была жесть! Как ни кипятили воду, выбросили все равно)))
УлыбАчка
• 21 мая 2015
Ответ дляМалинка
Та я вже їх усі в магазині перенюхала)) Про Скарлет і Вітек мови немає.
УлыбАчка
• 21 мая 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
ось такий, ним задоволена
таак! це якраз один з моїх варіантів) кажете, зовсім не воняє?
Полиэтиленовый привет• 21 мая 2015
Ответ дляУлыбАчка
не смердить і ситечко добре
УлыбАчка
• 21 мая 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
не смердить і ситечко добре
ок, дякую!
пьЯНА• 21 мая 2015
Берите БРАУН - у нас работает 3 года у знакомых 8 лет. Быстро закипает и очень хороший.
Слухи-руки не распускаю• 21 мая 2015
просто возьмите нормальную фирму- филипс, тефаль, браун- они не воняют и служат нормально
Слухи-руки не распускаю• 21 мая 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
согласна о накипи, лучше брать не стекло и не прозрачный пластик
Полиэтиленовый привет• 21 мая 2015
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
тефаль у більшості смердять