18 мнеУЖЕ• 21 мая 2015
Грибовка, база відпочинку Кристалл, хто був? а то відгуків геть нема.
Доброго вечора!
Чи відпочивав хтось на базі відпочинку Кристалл,що в Грибовці!Приглянувся нам і по ціні підходить,але в неті геть нема відгуків,що дивно.поділіться враженнями, будь ласка)
Мурзилка• 21 мая 2015
подруга ездила 2 раза,нравиться ей ,но я бы не поехала за 10 дней 9000 и это не предел,лучше заграницу тогда
Ковбой Хагис• 26 мая 2015
я в тому році там відпочивала, нормальні умови, територія занадто малувата, але зручно. на території бази є магазинчик, але кращий вибір ї ціни в магазинах і супермаркетах біля бази Чайка-2 (там і кафе Ной). Там же і ринок. От тільки кафе самого Кристаллу трохи жлобське.. по комплексу - мало і не смачно, по меню там вирішили і не замовляти.. знайшли по інтернет-відгукам кафе Ной і ходили їсти туди))) а так - пляж дуже широкий і відносно малолюдний (кажу за частину біля кристалу, бо далі по обидві сторони, то трохи забагато людей було. А.. і по номеру, я номер замовляла на 3-му поверсі (хоча мене так як з дитиною, то хотіли на нижній поверх поселити.. але я була знайшла відгук де радили на кристалі саме 3-ій поверх) і вам раджу))) з тераси море видно) з поверхів нижче - ні)
18 мнеУЖЕ
• 28 мая 2015
Ответ дляКовбой Хагис
Дуже дякую за відгук!
Ще запитаю, чи чисто було в номерах, чи функціонували басейни?
І в яку пору ви їздили, водичка в морі тепла була? Медуз, водоростей не було?
Ковбой Хагис• 28 мая 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дуже дякую за відгук!
номера були чисті, але погано виходила вода з душової кабінки. Скоріш за все лише із-за того, що був вже кінець сезону і до нас було вже змито туди тонни піску))) їздили ми в серпні, а в серпні море зазвичай вже більш брудне. Ми зазвичай їздимо на відпочинок в червні і в серпні, так в червні мені більше подобається. В червні я купаюсь, а от в серпні в воду можу 1-2 рази лише залізти))) бо якщо там є медуза чи водорослі - то мене туди і пряником не заманити)))) Але то також - як пощастить)) Цього року також вирішили поїхати на кристал.. в червні) вже й номер сьогодні проплатила за першу добу. в них з нововведень - паркінг став платним.. але тому, що охоронця туди посадили. Але там символічно 10 грн за добу беруть.. лише йому на оплату. Басеїни функціонували нормально, територія чиста, у номері я не пам´ятаю вже чи то по запиту прибирають, чи ні.. але в номері є все необхідне і я раз на добу сама швиденько освіжала нам.. а от рушнички чисті дівчатка приносили на заміну.. це добре пам´ятаю. Якщо надумаєте готувати самі (бо там є кухня окрема для цього), то везіть з собою посуд.. я один раз зазирнула туди на загальну кухню із-за цікавості, то каструль-сковорідок було мало (чи то їх вже по номерах розтягли), а те що лишилось, то було досить роздовбаним. Хоча може це я так критично до цього ставлюсь) а.. і ще момент, дітки до 5-ти рочків - лише за комунальні 20 грн, але в такому разі без окремого місця.
18 мнеУЖЕ
• 28 мая 2015
Ми плануємо їхати 1 серпня, чомусь боюсь ,щоб море вже холодне не було, звичайно,що не вгадаєш..
І ще за номери, якщо 3 поверх , то море з всіх номерів видно, чи то треба уточнювати, що хочу, щоб море було видно))
У Вас нема часом реальних фото з бази, пляжу?
Якщо їдете 2 й раз, то значить база хороша, спробуєм і ми)) сапсибі велике, що відгукнулись!!!!
гарного відпочинку!!без медуз)
Ковбой Хагис• 28 мая 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
гарного відпочинку!!без медуз)
о... дивіться.. гляньте ще такі бази.. ми там також були: гостевой дом Ирина Балабановка(Николаевка) и Бальзаминат Курортное
18 мнеУЖЕ
• 28 мая 2015
Щось настроєні найбільше на Грибовку.Просто ми без авто, то шукали, щоб було близько від Одеси.
Ковбой Хагис• 28 мая 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
гарного відпочинку!!без медуз)
але пляжі там інші.. на Кристалі кращий в плані ’широкості’, на бальзаминаті територія значно зручніша була, але море далі і на пляжі сонечко лише до 5-ої години, іжа там можна по комплексу або по меню - це зручно, а от на Ірині кращий новий корпус, там під вікнами в басеїні не плещуться)))) їжа входить до ціни за номер, на обід ще й вина давали) але ми не пили, то не знаю які вони там))) хоча народ був задоволений)))))))))))
Ковбой Хагис• 28 мая 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
тоді да, Грибівка краще.
Ковбой Хагис• 28 мая 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
гарного відпочинку!!без медуз)
якщо плануєте відпочинок на серпень, то заздалегідь забронюйте, бо коли ми в серпні були (бронювали ще в липні), то не було жодного вільного номера в них.. максимум добу бував якийсь номер вільним..