Бойцовская• 22 мая 2015
Ребенок 2.10 начал уписиваться - чаще днем. К какому врачу идти?
У кого такое было? Помогите советом. С двух лет писял только на горшок. Один раз даже укакался(((
ПотеряласЯ Я...• 22 мая 2015
в такому віці це нормально. Енурез лікує невролог, але у вашому віці він лікувати не буде.
Бойцовская
• 22 мая 2015
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Навіть якщо це вдень, а не вночі?
Мейк-ап форева• 22 мая 2015
Скорее всего стресс, подумайте что могло так на ребенка повлиять. А вообще, правильно советуют, к урологу, неврологу, психологу. Анализ.
Бойцовская
• 22 мая 2015
Ответ дляМейк-ап форева
Спасибо. Стресс не знаю какой..., а вот с мужем ссоримся систематически.
ПешитеБесАшипок• 22 мая 2015
можливо дитина чогось злякалася як ходила в туалет? поговоріт з дитиною.
ще в таких випадках запарюю ромашку і добавляю в ванночку під час купання, щоб дитина трохи посиділа
а потім здаю а-зи на поразити) але коли паразити то дитина частіше впісюється вночі
Бойцовская
• 22 мая 2015
Ответ дляПешитеБесАшипок
говорила - каже, не знаю...
ПешитеБесАшипок• 22 мая 2015
Ответ дляБойцовская
говорила - каже, не знаю...
нагадуйте частіше і поводіть на горшок,
дитина вам наврядче скаже що вона злякалася того і того... головне щоб вона відчула вашу турботу і підтримку
Просто Мария• 22 мая 2015
Вы знаете мы с мужем уже 3 недели не расговариваем. и ребёнок перестал ночью уписываться.
Манный комочек• 22 мая 2015
В садок ходить?
Перестаньте скандалити при дитині. Здайте аналізи про всяк випадок щоб виключити запалення сечовивідних шляхів.