23 мая 2015

Телефон Nokia X Dual Sim

Девочки у меня такой вопрос: Nokia X Dual Sim - подойдет для работы?
Мне нужно иногда редактировать интернет-магазин (когда нету доступа к компьютеру)+ хочется музыку в дороге слушать, ну и понятное дело для звонков.
tolyu 23 мая 2015
у мене, думаю так. але врахуйте, що при розмові активна тільки одна карта
автор Котофей и Компания 23 мая 2015
Ответ дляtolyu
у мене, думаю так. але врахуйте, що при розмові активна тільки одна карта

А я ще знайшла інформацію, що тут не стандартна сім-картка, а мікро
tolyu 23 мая 2015
Ответ дляКотофей и Компания

А я ще знайшла інформацію, що тут не стандартна сім-картка, а мікро
так, мены зразу ж підрізали в магазині , і менюшка незвична, але я зразу установила меня як у самсунгах і все. задоволенна, навіть дуже, користуюся рік здається вже майже
автор Котофей и Компания 23 мая 2015
Ответ дляtolyu
так, мены зразу ж підрізали в магазині , і менюшка незвична, але я зразу установила меня як у самсунгах і все. задоволенна, навіть дуже, користуюся рік здається вже майже

Дякую, а як менюшку встановлювали не поділетесь?