знайшла на сайті балетки симпатичні,читаю описанняю Написано 36,5 - 37 розмір, довжина стельки 24 см. Написано що вони без каблука,виявилося що у них скрита танкетка,яку не видно на фото. Я замовила їх. прийшли вони,дивлюся а вони 38розмір,довжина стельки майже 25 см. Я повідомила продавця,а вона мені відповідає що гроші не поверне,а пропонує мені їх перепродать. Я попросила ще раз повернути гроші,а вона каже що і мене їх не має,я повернуть не можу. https://www.kidstaff.com.ua/user-625539.html . написала повідомлення адмінам,але відчуваю що толку не буде. Вона просто видалиться. Що робити в таких випадках?
Скрін копія розмови не прикріплюється.
Ответ дляtrust me
ПОкажите замеры стельки) Вы там по тексту ссылку давали - , там размер 7,5 - 38 размер - стелька 23,8
розмір стоїть 8.чітко видно на фото
Ответ дляtrust me
значит не правильно отправляли) а там, под пальцем, меряете от 0 или от 1?))
1. і на рулеткі один. А на підошві стоїть 8,европейський це 38
Ответ дляtrust me
ось і рулеткою
Ответ дляНаДуша
Автор, а дайте ваше фото с замером стельки
вже скинула
Ответ дляLubaLitvishko
розмір стоїть 8.чітко видно на фото
на стельке https://www.kidstaff.com.ua/tema-12643391.html , последнее фото, написано 7 ,1/2
Ответ дляtrust me
а у мене стоїть 8.
Ответ дляtrust me
ось чітко видно 8
Ответ дляLubaLitvishko
ось і рулеткою
ну вроде как стелька 25см) просто как я , не покупайте обувь в интернете, и все довольны будут. Это же сток? Даже в секонде и стоке висят объявления, что купленный товар обмену и возврату не подледит, но здесь на сайте, по договорённости, возврат, конечно возможен, с обоюдного согласия.
Я дуже багато купую на кідстаф,я просто ніколи в житті не попадала на таких продавців. Я була всім задоволена....і тут таке недорозуміння. Що у мене просто волосся дибки. Я не обіднію на ці гроші але таких продавців треба обходити десятою стороною. Вона просто обманула мене. Я навіть якби перепиталася по см у неї вона мені правду не написала б
Ответ дляНаДуша
замер стельки явно стелан не правильно. и потом, лично мое мнение, если Покупатель не отписался, что все хорошо, то тратить деньги Продавец не имеет право.
хотя, Автор, Вы были несдержаны в переписке(
Для мене шок що мені не хочуть повертати гроші. Я так ніколи ні з ким не поступала. А мені що її треба було умолять. При чому я її попросила їх притримать до п’ятниці а відправила гроші раніше,в середу. Я щоб їй було добре. А мені показали іншу сторону медалі. Просто мої гроші повертать не хочуть. Щоб ви писали? Щоб ви робили?
Ответ дляLubaLitvishko
тоесть Вы думаете продавец осознанно втюхал Вам не тот размер? я думаю, что она ошиблась в замерах, хотя сейчас, можете апелировать тем, что , как Вы говорите, материал - не кожа, и стелька - не та длина...думаю все конфликты можно разрешить в этом мире, спокойно. Но Вы не правы, то что накинулись с угрозами на Продавца.
Ответ дляНаДуша
дайте ей ссылку на эхту тему и попробуйте договориться. тем более, что на подошве один размер, а на бумажной этикетке другой и замер не правильный.
не получится, то тогда только через админов
я писала адмінам,вони розглядають заяву мою...але вони нічого не вирішать.
Ответ дляtrust me
Вона мені написала щоб я поставила їх на перепродаж,що мені залишалося писать? На перепродаж, Я не збираюся нічого перепродавати,я не продавець,я покупець. І тим паче порядний. Я можу скинуть переписку всіх своїх покупок. Ніколи у мене не було проблем. А тут мені заявляють просто перепродайте і отримаєте свої гроші. Це не нормально. ПОчитайте уважно переписку і поставте себе на місце покупця.
не надо умолять. конфликт можно решить полюбовно и не торопиться писать отзыв в гостевую. если замер не правильный и материал не соответствует заявленому-это безоговорочный повод возврата и Продавец с таким рейтингом это должна понимать.
а если она осознано Вам втюхала обувь, то Вы даже ссылку на эту тему в ее гостевой сможете дать только через месяц
Ответ дляLubaLitvishko
у мене ні разу не було ніяких проблем з замірами. Я покупець з 2013 року. Купувала багато речей нікому нічого не повертала ні разу,не просила собі ніяких відгуків. Мені завжди попадалися дуже хороші продавці. А це якийсь ужас. Тим паче вказано було що шкіра,а на справді там кожзам. То що тут смішного?
Мені що, плакати від того, що деякі люди не вміють заміряти відрізки і вірять в те, що довжина залежить від вимірювального приладу?
Ответ дляLubaLitvishko
Почитала, поставила себя на место, и вас в ЧС. Чтобы сделала лично я? если бы Продавец не согласился на возврат, поставила бы в Продавалку на перепродажу, продавца бы поставила в ЧС, в гостевой бы ничего не писала, так как я тоже понимаю ответственность за покупку обуви удалённо, тем более сток. Как-то так...
. А Вы поступайте как считаете нужным.
Ответ дляtrust me
. А Вы поступайте как считаете нужным.
Почему покупатель должна нести ответственность за образование продавца? Продавец не умеет пользоваться линейкой, она считает, что покупатель не спросила, чем делались замеры, - значит, сама виновата.
Почему покупатель должна перепродавать эти туфли, если это прокол продавца, её вина, они не соответствуют описанию? И почему не писать в гостевой, если это очень важный момент, о которм нужно уведомить других покупателей, - продавец даёт неверные замеры.
Девченки! я продавец! я не отказываюсь вернуть деньги, пусть подождет, я их перепродам! она получила 23 числа товар а написала только 25! я же не могу ей нарисовать деньги! мы тоже живем от зарплаты и до... у меня была ситуация похожая, я терпеливо ждала пока продавец перепродаст, в результате сама продала вещь - и не угрожала и все прочее. Мне очень неприятно и как-то мерзко от всего этого!
на мою думку продавець повинен НЕГАЙНО повернути гроші. НЕГАЙНО і нічого не обговорювати. Це не красиво і не порядно. Для мене це ШОК,бо я так ні з ким би ніколи не поступила. Я просто перепозичила гроші і віддала,а не робила якісь умови перепродажу. ВОна мені написала,якщо я не хочу чекать,щоб я їй не морочила голову. ...ЦЕ просто МРАКИ і КОШМАР. Ужасний продавець,вона обманула мене сосзнано. Вона їх довго не могла продать тому і шукала довірчиву людину.
Ответ дляNMarinaN
я їх отримала вчора! Бо в суботу не змогла,а в неділю почта не працює. І не обманюйте. Я можу скинуть накладну отримання.
Ответ дляNMarinaN
Учитель пользоваться измерительными приборами - и не будет таких проблем. Просто беда какая-то на кидстаффе - то нуля нет у людей, то от единицы меряют, то сантиметр прибавляют, то отнимают...
Ответ дляЛиленок
спасибі за розуміння...дуже вдячна вам.
ось зправа видно коли я їх отримала,це 25 число 20-25. І не потрібно писати коли я їх отримала,якщо ви не знаєте. Я відразу вам написала про це,а ви мені не повертаєте МОЇ гроші.