знайшла на сайті балетки симпатичні,читаю описанняю Написано 36,5 - 37 розмір, довжина стельки 24 см. Написано що вони без каблука,виявилося що у них скрита танкетка,яку не видно на фото. Я замовила їх. прийшли вони,дивлюся а вони 38розмір,довжина стельки майже 25 см. Я повідомила продавця,а вона мені відповідає що гроші не поверне,а пропонує мені їх перепродать. Я попросила ще раз повернути гроші,а вона каже що і мене їх не має,я повернуть не можу. https://www.kidstaff.com.ua/user-625539.html . написала повідомлення адмінам,але відчуваю що толку не буде. Вона просто видалиться. Що робити в таких випадках?
Скрін копія розмови не прикріплюється.
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляtrust me
Так уже все давно определились, что Продавец не права, и должна вернуть деньги. Ну а Покупатель..это отдельная тема)))
это да, просто продавец из за того что все накинулись на покупателя решила что она делает правильно
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
И начинается, муж в рейсе, дети, нет денег...... Кого это должно интересовать?
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляrhonda
да нет, просто покупатель и продавец - это две разных темы))
это да, покупатель который очень много покупает на кидстаффе с рейтингом 0,4 жжет))) ей бы валерьянки, но полностью не прав продавец
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляrhonda
да никого. И мы ее уже об этом оповестили.
судя по последнему посту, она это не поняла
Zhanna1982• 26 мая 2015
Всю тему не читала, может, кто-то уже и высказывался. Мое мнение-виноваты обе. Покупатель-потому что не задала все вопросы до покупки. в том числе и фото с замером стельки (сама так делаю, когда продаю обувь), Продавец-потому что потратила деньги до того, как покупатель получила посылку ( я никогда не трачу деньги, пока не отпишется покупатель, все ли нормально). И всегда продаю с условием обмена-возврата (хотя пока не возвращали, а только меняли). Бывает и размер, какой надо, но на ноге не села обувь, поэтому всегда нужно идти на уступки во избежание подобных тем
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
Я НІКОЛИ СОБІ НЕ ПРОСИЛА СТАВИТИ ОЦІНКИ!!!! НІКОЛИ Бо я покупець!!!!! Я заплатила гроші і все,чекаю товар. А мені сама дівчика написала відгук. Вона була перша. Я купую тут з 2013 року. І перша покупка була на велику суму. Я купую тут все. І я вважаю що продавець поступила по скотські. ’Що за смішки ’жжет,валерьянку’ - давайте я вам почну таке писать. Блін я от фігею з людей!
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
а я ведь была на вашей стороне.............
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
но валерьянка вам таки не помешает
Ответ дляLubaLitvishko
слушайте, ну уже и слова вам не скажи. Ни вам, ни про вас. Спокойней относитесь, уже 10 раз вам говорю.
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
Ну Ви мене судите по рейтингу. Я дійсно завжди домовлялася по телефону. Я про рейтинг не думала ніколи. Бо я людей ніколи не обманювала. Коли з такими продавцями сталкуешся,то не тільки валерьянка треба.
Дєвочки,просто зараз ця продавець перед вами просить номер карти,на яку вона ніколи гроші не покладе. А якщо і покладе то через рік. Товар не відповідав дійсності. І як правильно замітили ви на мене накинулися за мої емоції. Я людей не дурила і не дурю і не збираюся дурити. Якщо б балетки були шкіряні,то продавець би тисячі разів написав що вони шкіряні і я обманщиця і тд. Я повторюю ще раз -балетки в негарному стані. І вона це розуміла і скрила розмір. Чому вона підошву не сфоткала,на якій все чітко написано. Мені дуже неприємно з такими людьми зіштовхуватися як вона. Я коли відкрила посилку то відразу понял ’ЦЕ КИДОК’. Це було видно з усього.
Я не можу тут сидіти сутками і себе виправдовувать в чимїхось очах. Я едине що хочу щоб вона мені повернула гроші. ВСЕ.
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
ну так подождите, тут тоже есть определенные правила, вы высылаете назад балетки, она осматривает их и высылает деньги. Просто так ’Негайно’ она вам деньги не вернет
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
и только так. единственное, сфотографируйте их со всех сторон, а лучше снимите видео и отправляйте
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
якщо вона їх не хоче повертати , то як ви вважаєте у неї будуть балетки і вона поверне гроші,я можу їй відправить їх наложеним платежем. Але вона їх не забере. Ви ще не понялди що це за людина? Я з балетками НІЧОГО НЕ РОБИЛА. Я їх вчора в 20-25 отримала,про що відразу написала продавцю ,а вона мені почала воду мутить. Ця людина із категорії тих,хто приходить просить в борг гроші і не віддає потім.
Ответ дляНаДуша
Я так зроблю по любому... Це якщо вона гроші збиреться повертати.
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
та ну зря вы так категориями разбрасываетесь, вы ведь ее не знаете. Ситуация конечно жутко не приятная, и она не права, но вы тоже палку перегибаете. Вернет денежку, извинитесь?
Ответ дляНаДуша
Саме смішне в тому що завжди покупці відправляють без опаски гроші за товар... Я ніколи не боялася що мені не пришлють чогось. Але коли мене кинули,то я маю їх відправити,а потім гроші отриать)))) Це може бути подвійний кидок)))))
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
Я маю за що вибачитися ,за те що вона мені їх не повернула відразу?)))) А кщо вона не вернет нічего,ви повернете мені за неї кошти?)))),а я вам балетки вишлю))))))) ПОбачите який це гарний товар)))))) ПОвірте він не такий як на фото)))
Ответ дляLubaLitvishko
знаете, они все равно г...о, то что Вы теряете. значит будет на ее совести...но я бы не была так негативно настроена. жизнь бумеранг и не стоит играть с огнем из-за 180 грн(думаю Продавец это понимает)
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
нет, не может. Продавцу нет смысла увиливать, особенно если он продает тут регулярно. А покупатели разные бывают, некоторые слезно просят без оплаты отправить и все... некоторые просто предъявляют претензии на пустом месте и компенсацию просят, некоторые мошенничают таким образом.
Снежана Денисовна• 26 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
теперь у вас точно их никто никогда не купит, и у нее)))
девочки, хватит ссорится! ведь это всего лишь вещи! я же четко сказала что верну деньги покупателю, она, кстати, даже номер карточки мне не дает, хотя уже просила не раз, но не сей момент. если она получит их через недельку мир не рухнет. предложенный мной сразу вариант был в штыки воспринят и далее диалог не удавался, так как кроме криков немедля мне деньги ничего не последовало.
Ответ дляNMarinaN
у вас есть мій номер тел,коли ви надумаєте гроші переводить -мені зателефонуйте, я дам номер карти . А давать вам просто так не має сенсу ніякого,бо всі иврішать раз я дала номер карти,значить все ок. Я сумніваюся що ви поверните гроші,я просто вам не вірю. Поверните кошти,попрошу адмінів видалити мій коментар. Не повернете кошти,буду думать що далі робить. Бо у вас тільки ваше,денег нет,вернуть не могу. Я розумію що в країні складна сутуація,але позичить можна десь ,щоб віддати. Ми купили квартиру недавно ,в іншому місті, мене тут ніхто добре не знає...але у мене есть вже тут як мінімум 3 людини ,до яких би я звернулася і вони мені не відмовили. Бо це стосунки називається. Розумієте?. Подзвоните коли скините гроші. Я тут буду писати,чи повернули ви чи ні.
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
Я відправила відразу гроші без затримки, навіщо мені такі маніпуляції. Для мене кідстаф -це місце де продають і купують ,а не займаються увіліваніем. Саме смішне в цій ситауації,що моя сестра має стати бабусею,я їй розповіла про кідстаф,розповідла як купувати. ЗАПЕВНИЛА що це єдиний більш-менш порядний сайт ,де можна купити речі на малюків,що продавці не дурять.....і тут мені ПОЛУЧАЙТЕ-РАСПІШИТЄСЬ...Це мене Бог за таку впевненість покарав.
Ответ дляLubaLitvishko
я с вами общаться не собираюсь по телефону, вы мне, мягко говоря, неприятны. вы меня не зная пропоносили на весь сайт, я фото товара делала какой он есть, то что не сфолткана стелька в см это по незнанию, таких ситуаций не было. вы облили грязью меня, товар, вы бессовестная девушка! отчет она обо мне делать будет, может еще в гости приедете так сказать с глазу на глаз решить вопрос? как вы можете говорить что я не заплачу- не хочу нецензурщины, но уже прям сдерживаться сил нет!!! не хотите сюда в лс свои реквизиты и ждите, когда оплачу напишу. и хватит тут всем хамить и вводить в заблуждение, я тоже про вас сейчас могу придумать русские народные, так что мало не покажется!
Ответ дляNMarinaN
Напишите коли ВИ ГОТОВІ ОПЛАТИТИ,я скину реквізити!!! Ви щось мабуть переплутали!!!! Це ви мені винні ,а не я вам. Напишите в особисті коли будете поповнять і я напишу номер карти!!!! Ясно це? Ви зараз може мою карту будите вскривать? А ще краще ви мені ПЕРЕВОД по укрпочті зробите,щоб питань не було. Там і моя адреса буде.
Ответ дляNMarinaN
Напишите і ждіте!!! Ви офігели чесне слово))))))))))))) Ви реально людина,яка просто осознано дурить людей,а коли хтось її ловить на цему,то вона намагається нападати і говорить фрази ’скажите спасиба что я мороз не включила’ і ’давайте номер карти і ждіте... Ви ось виясню про вас у ваших сусідів. Добре що маю можливість. Вам краще повернути кошти І ВИБАЧИТИСЯ за ОБМАН!