Аноним• 19 июля 2012

Судове засідання

Дівчата-юристи,скажіть,чи може в суді (я-позивач)бути моїм представником людина котра не має юрид.освіти?

Аноним• 19 июля 2012
может
почитайте здесь - всё доходчиво и ясно расписано
http://timlawyer.com.ua/juridicheskaja-konsultacij..." target="_blank" >http://timlawyer.com.ua/juridicheskaja-konsultacij...

teddyBear• 19 июля 2012
може... тільки не пам’ятаю, чи їй потрібна довіреність... здається так
Аноним• 19 июля 2012
доверенность нужна универсальная - там чётко обозначают, что может представлять интересы в судебных органах
Аноним• 19 июля 2012
я мабуть не так висловилась..я буду теж на засіданні.і хочу щоб і ця людина була оскільки я надто Вспильчива і не так красномовно говорю))))
тобто,щобл ця особа відповідала на деякі питання ну чи на всі..
Аноним• 19 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
доверенность и вперёд в суд вместе с представителем - это без проблем
Аноним• 19 июля 2012
а де цю довіреність взяти7..в нотаріуса?це в межах 50-100грн чи більше?
Госпожа Белладонна• 19 июля 2012
так як представник може бути особа на ім’я якої Ви видали доручення, тобто і без юр освіти. Коштує довіреність по різному в залежності від регіона в якому проживаєте.

peremeny• 20 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
Быльше, порядка 400 грн у Києві
cleopatra• 23 июля 2012
у нас стоит 350 грн. универсальная
Аноним• 29 июля 2012
я до речі зробила на днях довіреність.терміном на 5 років коштувало мені 270 грн)