мААААсквичка• 26 мая 2015
Львів відгукніться.... дитині ставлят астматичний бронхіт.
Девушкі,Львів алерголог Луговський Валерій Никифорович дитяча обласна лікарня можливо хтось щось скаже. Дитині ставлять астматичний бронхіт.
zlbhtrnjhycg• 26 мая 2015
приведите в порядок организм..погоняйте глисты..дальше-витамины.бифидобактерии,укрепление иммунитета-травами..и откорректируйте питание.и все наладится.
мААААсквичка
• 26 мая 2015
Уже рік цим займаємося. У нас спадково сама мала БА пізніше переросла поставили діагноз хронічний бронхіт. Сьогодні їздили у Львів сильне пішло загострення.