Дівчата, де краще: Купава чи в школі#9? Порекомендуйте, нам 11 місяців, захотілось походити з дитиною.
Ответ дляShadowz
Да, они почти год туда ходили, причем абонемент покупала (так дешевле), к слову, они с той семьи, что могут себе многое позволить, но остановились на том бассейне.
дяую:) якщо це той басейн, то великий плюс - це озонування води. В більшості, все ж хлорують, аж очі віїдає:(
Русалочка.• 29 мая 2015
Ответ дляtevt
моя ходит в 9,но нам правда 4 года.
а к какому тренеру Вы ходите? можете посоветовать?