дельта-1• 02 июня 2015

сложно ли работать мерчендайзером

Кто работает мерчендайзером? какие тонкости работы?
opana• 02 июня 2015
На який вид продукції?

Alena_Gordiychuk• 02 июня 2015
пока не попробуете, не узнаете
opana• 02 июня 2015
Я бачу автору всеодно на питання-відповіді.
Я три роки працювала. Нічого гарного в цій роботі немає. Хоча брешу - була струнка, ноги накачані, прес класний. Тепер проблеми зі спиною і варикоз. Була я на алкоголі. Вимог море, віддача від мене максимальна. ЗП на той час (2009-2012 рр) була 900 грн, потім 1200 грн. Проїзд за свій рахунок. Робота зовсім нелегка.
kapira• 02 июня 2015
Ответ дляopana

скажите пожалуйста, а что єто вообще такое? что входит в обязанности?
lightpower• 02 июня 2015
ниче хорошего. хотя от фирмы зависит и от продукции.
никто не помогает таскать. девушкам - тяжело. знакомая работала на пиве сначала, говорит, ваще хреново. а на чае - отлично. з.п. канеш не сахар.
но точек много, мотайся по ним.
opana• 02 июня 2015
Ответ дляРусская Богатырша

http://uk.wikipedia.org/wiki/Мерчендайзинг
opana• 02 июня 2015
Ответ дляlightpower
но точек много, мотайся по ним.
Вона пиво, а я ящики з горілкою і віскі. Колись порвався ящик, де Ред Лейбл віскі 0,75х10 шт було. У мене мало інфаркт не трапився...

kapira• 02 июня 2015
Ответ дляopana

ну єто я знаю

я хотела конкретно узнать

ну ладно.... как нибудь в другой раз
opana• 02 июня 2015
Ответ дляРусская Богатырша

ну єто я знаю

я хотела конкретно узнать

ну ладно.... как нибудь в другой раз
Конкретно:
Є магазин, в ньому полиці. На руках планограмма - як все має стояти. Береш і ставляєш. Щоб все було по кольору, властивостям, літражам і т д. Особливо смішно, коли виділено на схемі 13 см під одну позицію товару, а по-факту треба 17 см. Йдеш до головного по відділу і домовляєшся. Вся робота супроводжується матами і криками. Кожен сантиметр тієї полки проплачений різними фірмами.
Моя порада - якщо товар легкий, працювати можна.
opana• 02 июня 2015
а ще потрібно плакати, шелфи і різні рекламні матеріали розповсюджувати по ТТ. Навіть по тих, де це заборонено. Короче не айс робота.
автор дельта-1 • 02 июня 2015
Спасибо всем за информацию
kapira• 02 июня 2015
Ответ дляopana
Конкретно:

Спасибо! Вот теперь понятно. Ато сейчас мужу работу ищем - а предложений мерчендайзером очень много, и как бє понимаешь, что єто такое, но реально