07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
4 13
МАМА НИКИТКИ-2 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну ви таку риторику обрали. Що вас дуже легко дзеркалити і ловити на протиріччях.

От вам навіщо щось тут відписувати? Ну от така от я, вам то що до цього? Люди різні. Хтось такий, хтось сякий. Ну написала як тут про шорти, і написала. Чого вас так це трігерить? Що ви аж кожне моє повідомлення проінспектували, хвалю за таку спритність.
Яку риторику? 🤣
Ви майстер додумати і перекрутити думки і дії інших🤣
Калинові вуста 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Ник советчицы, которая это писала - Мама Никитки-2
а мне нравится так.
при чем :я у нее в блоке и ответить не могу,а читать её ахинею то ещё занятие.
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Яку риторику? 🤣
Ви майстер додумати і перекрутити думки і дії інших🤣
Якщо не знаєте що таке ’риторика’ то не перекладайте на мене відмовідальність за свою обмеженість у осмисленні та сприйнятті текстів . Це вже якось самі, коли від сміху втомитесь.
МАМА НИКИТКИ-2 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я можу бути яка завгодно у вашій викревленій бульбашці сприйняття світу. Ставте ще більше емодзі, так би мовити ’щоб не плакать, я сміялась’
В моїй бульбашці бабці в 75+ носять шорти, і навіть дуже дуже коротенькі.
Щоп’ятниці танцюють в кафе під кантрі. Їздять в кабріолетах і цілуються з дідками прям на парковці магазину. При цьому вони живуть в одном у найбагатших міст Америки і мають нічогенькі будиночки на березі мексиканської затоки. В моїй бульбашці діти в школу можуть прийти в піжамі, і ніхто навіть косо не взгяне на них. В моїй бульбашці люди живуть власним життям, не пхаючи носа в справи інших, не оцінюють людей по одягу і зовнішньості.
А взагалі, дякую за тему. Ви і вам подібні підтвердили правильність моіх дій.
4 1
МАМА НИКИТКИ-2 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Якщо не знаєте що таке ’риторика’ то не перекладайте на мене відмовідальність за свою обмеженість у осмисленні та сприйнятті текстів . Це вже якось самі, коли від сміху втомитесь.
Найбільша проблема інтелектуально обстежених людей, це те, що вони вважають співрозмовника таким же обмеженим.
Поїхала я на пляж))) втомила недолугість і сірість ваших дописів
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В моїй бульбашці бабці в 75+ носять шорти, і навіть дуже дуже коротенькі.
Щоп’ятниці танцюють в кафе під кантрі. Їздять в кабріолетах і цілуються з дідками прям на парковці магазину. При цьому вони живуть в одном у найбагатших міст Америки і мають нічогенькі будиночки на березі мексиканської затоки. В моїй бульбашці діти в школу можуть прийти в піжамі, і ніхто навіть косо не взгяне на них. В моїй бульбашці люди живуть власним життям, не пхаючи носа в справи інших, не оцінюють людей по одягу і зовнішньості.
А взагалі, дякую за тему. Ви і вам подібні підтвердили правильність моіх дій.
Хтось в піжами, хтось в кантрі в 75 років танцює, хтось, як я, обмежена, на вашу думку. Всі різні. Вам що до цього? У вас же наче така риторика. Що кожен по як хоче так себе і ’танцює’. Вам яке до цього діло, чого вас так тригеріть, що я така? І при тому, ви топите за те, що нікому не має бути діла, хто як вигладає і себе веде. Але при тому, чогось такі я, вас трігерять. Нікто Вам, шановна Мама Нікіткі, не запрещаєт отжіґать в короткой юбчонке, якщо що)
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Найбільша проблема інтелектуально обстежених людей, це те, що вони вважають співрозмовника таким же обмеженим.
Поїхала я на пляж))) втомила недолугість і сірість ваших дописів
Так бадьоро почали, і так різко знецінили свій вкладений час і увагу до моєї недолугої, інтелектуально обмеженої персони. Як приємно, чьто Ви снізошлі к холопіце такой неотьосаной, да вніманієм щедро одарілі.
графиняВишенка 08 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Для мене страх - переконувати себе у протилежному і неадекватно оцінювати себе зі сторони. Багато тих, хто не можуть відпустити свою молодість, перетворюють себе на дивакуватих жінок, які собі там щось ’бігудів’ накрутили ’25+25 - баба яґодка опять’, мені навіть чимось шкода таких жінок. Бо дійсно багато непоганих людей себе перетворили у фріків.
А какая связь пластических операций (неприятие себя) с ношением шорт в любом возрасте и теле, не стесняясь варикоза, целлюлита и дряблой кожи (принятие себя)
графиняВишенка 08 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це адекватна пластика, окрім успєнської. Я не проти такого, а от коли в 50 років надувають губи або силікон в груди чи куди ще, щоб бути типа сексі, це вже якось, як кітч якийсь сприймається.
Надувные губы и в 20 смотрятся так же как и в 50. Но если людям нравится - пусть дуют Их тело - их дело.
Пані з калабані 08 июля 2023
Сейчас на море, так норм...и мне все равно
Пані з калабані 08 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Плевать на ваше мнение, загнобленного человека
Вкуси мене 08 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
А какая связь пластических операций (неприятие себя) с ношением шорт в любом возрасте и теле, не стесняясь варикоза, целлюлита и дряблой кожи (принятие себя)
В 70 лет у женщины может быть уже не варикоз, а тромбофлебит. Его тоже можно выставлять напоказ?
МАМА НИКИТКИ-2 08 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так бадьоро почали, і так різко знецінили свій вкладений час і увагу до моєї недолугої, інтелектуально обмеженої персони. Як приємно, чьто Ви снізошлі к холопіце такой неотьосаной, да вніманієм щедро одарілі.
В кого які пріоритети . Ви он до 12 ночі в соцмережах сидите чужий одяг обсмоктуєте🤣 А я , жара спала, з дитиною іду в океані плавати..
графиняВишенка 08 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
В 70 лет у женщины может быть уже не варикоз, а тромбофлебит. Его тоже можно выставлять напоказ?
Если нет медицинских противопоказаний - можно. Можно выставлять тромбофлебит, псориаз, витилиго, протезы и так далее. Можно с лишним весом ходить в лосинах, можно в 70 покрасить волосы в радугу и стать на электросамокат. Можно и нужно не прятать инвалидность, старость, свои особенности. Тут все стройные девушки выставили фото в шортах, и ни одной с лишним весом. Они не носят? Носят. Но стесняются. Таких закомплексованных как у нас нигде больше не встречала. Стесняются формы пальцев, коленей, сосудистых звёздочек, шрамов, возраста. Людям, подверженным чужому мнению проще ограничить себя в чем-то, чем подвергнуться критике со стороны

Когда перестанут окружающие цокать, улюлюкать и обсасывать это на форумах -тогда общество можно будет назвать здоровым. Но читая тему, понимаю что это будет ооочень нескоро, совок из головы так просто не вытравить, ещё бы столько лет делали удобного системе человека.
ГонУрова дівка 08 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Якби я одразу з усіма погоджувалася, не було б дискусії. А виключення, як у прикладі з вашими знайомими, завжди є. Ще раз повторюю, я не закликаю жінок не носити такі шорти, осуджувати. Я хочу зібрати більше думок. Поки що моя думка, що такі шорти носити недоречно жінкам, яким пішом 4-й десяток і більше.
Есть в 45 лет у женщин ноги красивее,чем у 20 тилетних
Панна Кота 11 июля 2023
Ответ дляА я з косою
А можна приклали адекватного одягу на 30? 40? 50?
автор молчит... спрашивала . только общие фразы про стильность и доречнисть
Панна Кота 11 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ага, да, і сприймають як якогось умовного Потапа, кепка з козирком назад. Здоровий лоб, сіда борода, а як підліток співає якісь крінжові пісні. Чого тільке варта реакція суспільства на його останні хіти. Але ви напевно кайфуєте від такого вайбу) Ну то ваш вибір, маєте право такою незашореною бути
Или Енрике Иглесиас , ему почти 50...тоже молодиться и непристоен)