07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
4 13
Файна цьоця 07 июля 2023
До 70
9 4 56
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляФайна цьоця
До 70
А те що як фріка сприйматимуть?)
Пи Пи Пилюля 07 июля 2023
Ходять всі, і з целюлітом 100 кг+ в 20, і в 40.
3 36
Фіфачка 07 июля 2023
Якщо гарна фігура, то і в 40 нормально.
А якщо повненька і фігура погана, то й в 20 виглядає жахливо.
5 2 46
Вкуси мене 07 июля 2023
Я вешу меньше при большем росте, но выгляжу упитанной. Но у меня вес концентрируется в области талии и бедер
ФрекенБок 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Вас это волнует? Потому вы и не носите.
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Якщо гарна фігура, то і в 40 нормально.
А якщо повненька і фігура погана, то й в 20 виглядає жахливо.
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
А что у нас с фриками в стране? Бьют их? Везут в милицию? Что? Чем чревато?
4 34
Дуболом 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Кто? Колхозники?)
5 37
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
хто?
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляСиликоночка
А что у нас с фриками в стране? Бьют их? Везут в милицию? Что? Чем чревато?
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
2 45 6
Дуболом 07 июля 2023
Ношу в 40. Фигура позволяет
Семицветка 07 июля 2023
Настолько короткие носила лет 10 назад. Сейчас купила себе немного длинее, до середины бедра. Мне 40+
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
я мужу говорю, покажи кого ты стесняешься и его сейчас оборжем с ног до головы
вентиляторная 07 июля 2023
Ну смотря какие шорты, такие мои дочки носят, и очень стройные девушки даже за 40, которые пашут над своей внешностью, это конечно не 72 кг))
Мне за 40 ношу шорты выше колена, можно на ладонь или две , но не такие короткие как на фото
12 1
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.

Кошке никогда не было интересно, что о ней думают мыши (с)
1 50 3
Метровий сантиметр 07 июля 2023
До 60ти, если ноги красивые, вон по улице ходят такие целлюлитные и огромные и совсем молодые что аж глаза режет🤪, так что дело не в возрасте
Забрала і не сказала 07 июля 2023
Знаєте що, я до 30 років соромилась своєї худоби, а потім плюнула і почала носити короткі шорти влітку. Бо спека і дайте спокій з вашими естетичними штуками.
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
а вам яка справа, що вона намагається?
гарна фігура, негарна, молода, стара - що за різниця? як хоче людина, так і вдягається. аби не гола.
Примарочка 07 июля 2023
Я ношу, мені 42. І довго ще планую носити
9 3 70
Вкуси мене 07 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ходять всі, і з целюлітом 100 кг+ в 20, і в 40.
Я короткие шорты никогда не носила
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
сміх подовжує життя
нехай хіхікають на здоров’я
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляТоптунша
я мужу говорю, покажи кого ты стесняешься и его сейчас оборжем с ног до головы
І так би ходив ваш чоловік?)
double-mama 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Автор,всем угодить не получится. Поэтому лучший вариант- угодить себе и носить то, что хочется
Тюрюнь_Тюнь 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Це проблема тих, хто сприймає
Та никада в жизни 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
А вам важно чужое мнение?
Фіфачка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
Це вам так виглядає. Бо в наших людей дуже багато комплексів. Ви подивіться закордоном, що всі одягаються як комфортно тай чудово.
3 18
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
и шо, главное что ей хорошо?
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
Ну вот я, например, хихикаю, читая Ваши аргументы, а Вы наверняка считаете, что все от Вашего мировоззрения в восторге. И что?
Семицветка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
А судьи кто? (С)