Кто смотрит расклады таро и прогнозы

Оно реально что то сбывается?Или это брэхни пока готовишь еду?Недавно подсела на Анджелу Пёрл , она врет или нет?У меня пока ничего не сбылось
Я не тону 25 апреля в 22:59
Я смотрю.У тех,кого смотрю сбываются.
olivochka 25 апреля в 23:03
Я смотрю Илону Сахорову, она астролог. В Инстаграм. Всегда сбывается.
И Мария Тихая. Сбывается.
За 2 года они проверенные)))
3 1
Ольга-f5e3 25 апреля в 23:04
Ответ дляЯ не тону
Я смотрю.У тех,кого смотрю сбываются.
А у кого сбываются? Напишите
Я не тону 25 апреля в 23:10
Ответ дляОльга-f5e3
А у кого сбываются? Напишите
Настя з Миколаїва (ТАРО ЗНАННЯ), Яна Пасинкова.Є ще інші.Але саме в цих найбільш точний розклад.
4 2
Ольга-f5e3 25 апреля в 23:12
Ответ дляЯ не тону
Настя з Миколаїва (ТАРО ЗНАННЯ), Яна Пасинкова.Є ще інші.Але саме в цих найбільш точний розклад.
Так Настя с Николаева говорила что война закончится в мае 2023! Я отписалась от неё
Домашка 25 апреля в 23:15
Ответ дляolivochka
Я смотрю Илону Сахорову, она астролог. В Инстаграм. Всегда сбывается.
И Мария Тихая. Сбывается.
За 2 года они проверенные)))
Когда война закончится?
ПочтальЁнша 25 апреля в 23:18
Ответ дляolivochka
Я смотрю Илону Сахорову, она астролог. В Инстаграм. Всегда сбывается.
И Мария Тихая. Сбывается.
За 2 года они проверенные)))
І що вони там кажуть? Коли перемога?
Я не тону 25 апреля в 23:21
Ответ дляОльга-f5e3
Так Настя с Николаева говорила что война закончится в мае 2023! Я отписалась от неё
І зря.Я ії дивлюся не так давно.Вона мені найбільш імпонує серед інших.А те,що була можливість закінчити цю війну в 23 році теж чула не від однієї людини.Але простір многовнкторний.Крім того найбільш вірні прогнози саме на кілька місяців.
Я не тону 25 апреля в 23:25
Ответ дляПочтальЁнша
І що вони там кажуть? Коли перемога?
Ще років зо три.Але не з цим президентом.З ним ми ніколи не переможемо
2 2 1
Готова до другої 26 апреля в 00:44
Пёрл в стиле западных тарологов говорит только позитив - это приторно, нереалестично и бесит)
Сейчас только посматриваю иногда Настю (упомянутую выше) - просто она не раздражает беспочвенным оптимизмом.
ДА да да 26 апреля в 01:14
Смотрю, и сама его изучаю. Сбывается ,но не у всех.анжела перл дура
Непереможна 26 апреля в 08:43
Ответ дляЯ не тону
Настя з Миколаїва (ТАРО ЗНАННЯ), Яна Пасинкова.Є ще інші.Але саме в цих найбільш точний розклад.
Я на Настю підсіла спочатку війни. Але після того, як у неї народилась дитина, щось не те з її розкладами, манерою висловлюватись і спілкуватись.( і Кирило в неї помирав, і Пригожин помер, хоча вже всім відомо, що він живий). два рази впевнилась, що коментарії чистить. Причому коментарії просто з іншою думкою. Тепер не слухаю її. І ще вона часто інших брудом поливає
Пекельнi Борошна 26 апреля в 20:16
Ответ дляЯ не тону
Настя з Миколаїва (ТАРО ЗНАННЯ), Яна Пасинкова.Є ще інші.Але саме в цих найбільш точний розклад.
вони найбільше грамотні, і найбільше читають новин про війну.Тому що те, що ці двоє кажуть, ну ніяк по картам не побачиш
Пекельнi Борошна 26 апреля в 20:19
Ответ дляНепереможна
Я на Настю підсіла спочатку війни. Але після того, як у неї народилась дитина, щось не те з її розкладами, манерою висловлюватись і спілкуватись.( і Кирило в неї помирав, і Пригожин помер, хоча вже всім відомо, що він живий). два рази впевнилась, що коментарії чистить. Причому коментарії просто з іншою думкою. Тепер не слухаю її. І ще вона часто інших брудом поливає
раз був прокол конкретний за Вінницю. Вона сказала, що нічого не буде, і як раз було, ракетний обстріл. І за путю казала , що дохлий. А воно живе:(((
Непереможна 26 апреля в 20:48
Ответ дляПекельнi Борошна
раз був прокол конкретний за Вінницю. Вона сказала, що нічого не буде, і як раз було, ракетний обстріл. І за путю казала , що дохлий. А воно живе:(((
Ну щодо пуйла, то я ще Генерала СВР читаю. То таки він помер восени. Зараз двійник ходить. Да і видно по ньому, що жвавий, не той старлей що був. Там Патрушев більше управляє. Зараз двійник їм потрібен. Але не надовго.
Я не тону 26 апреля в 21:21
Ответ дляНепереможна
Ну щодо пуйла, то я ще Генерала СВР читаю. То таки він помер восени. Зараз двійник ходить. Да і видно по ньому, що жвавий, не той старлей що був. Там Патрушев більше управляє. Зараз двійник їм потрібен. Але не надовго.
А я від Генерала СВР від писалася,так как його ведуть працівники ФСБ,вкидивають ІПСО.
Я не тону 26 апреля в 21:24
Ответ дляНепереможна
Ну щодо пуйла, то я ще Генерала СВР читаю. То таки він помер восени. Зараз двійник ходить. Да і видно по ньому, що жвавий, не той старлей що був. Там Патрушев більше управляє. Зараз двійник їм потрібен. Але не надовго.
І ще пуйло щоб не писали все ж такий живий.На жаль.
Пекельнi Борошна 26 апреля в 21:35
Ответ дляЯ не тону
І ще пуйло щоб не писали все ж такий живий.На жаль.
так, воно живіше всіх живих на жаль:((
Непереможна 26 апреля в 22:42
Ответ дляЯ не тону
А я від Генерала СВР від писалася,так как його ведуть працівники ФСБ,вкидивають ІПСО.
Це як раз пишуть таке наші , про генерала СВР, тому що до війни ще він казав, що Єрмак завербований ФСБ.
Непереможна 26 апреля в 22:43
Ответ дляЯ не тону
І ще пуйло щоб не писали все ж такий живий.На жаль.
Може й так. Але те, що на публіці зараз двійник це видно усім. Навіть по його обнімашкам з орками. І рука, і нога нормально працюють.
Я не тону 26 апреля в 23:09
Ответ дляНепереможна
Це як раз пишуть таке наші , про генерала СВР, тому що до війни ще він казав, що Єрмак завербований ФСБ.
Саме так як ч написала.ФСБ.Десь був про це матеріал,я це чітко помню,бо тоді як раз і читала інфу з цього каналу.А потім саме повідомили про реальний стан речей,хто веде цей канал і навіщо,то від писалася відразу.