11 января в 23:50

Якби «Пташка» балотувалась би на пост

президента чи проголосували би Ви за неї?
Tasya-Natusya 11 января в 23:51
Ні.
автор Милая девочка Лиза 11 января в 23:51
Ответ дляTasya-Natusya
Ні.
Чому?
13 5 79
Teonaa 11 января в 23:52
Ответ дляМилая девочка Лиза
Чому?
Президент - це посада виключно для політика☝️
4 221 4
Incol 11 января в 23:52
Ні, ну це з кардинально різні речі , невже не очевидно ?
автор Милая девочка Лиза 11 января в 23:53
Ответ дляTeonaa
Президент - це посада виключно для політика☝️
Але ж Зеленський президент
anta_res 11 января в 23:53
У нас більшість людей не знає навіть мінімальний вік, з якого можна балотуватись в президенти.
94 4
Елена-0f43 11 января в 23:53
Вам 95 мало,может хватит.
автор Милая девочка Лиза 11 января в 23:54
Ответ дляЕлена-0f43
Вам 95 мало,может хватит.
А хто краще? Дід Петро?
Tasya-Natusya 11 января в 23:54
Ответ дляМилая девочка Лиза
Чому?
Тому, що я була і проти актора. В двох словах навіть і не поясниш. Взагалі, я насторожено відношуся до медійних військових. Мало Наді Савченко? А пам´ятаєте ’героя’ Євромайдану Дмитра Булатова?
lus_so 11 января в 23:54
Ні. Хороша людина - не професія. В нас он є вже ’молодий непрофесійний’, мабуть вже годі експериментів.
Елена1265 11 января в 23:55
Конечно нет. Ни за Пташку, ни за Залужного не голосовала бы
Teonaa 11 января в 23:56
Ответ дляМилая девочка Лиза
Але ж Зеленський президент
Ну..
от Вам і відповідь)
автор Милая девочка Лиза 11 января в 23:57
Ответ дляTasya-Natusya
Тому, що я була і проти актора. В двох словах навіть і не поясниш. Взагалі, я насторожено відношуся до медійних військових. Мало Наді Савченко? А пам´ятаєте ’героя’ Євромайдану Дмитра Булатова?
Булатова щось не пригадую
10 1
Teonaa 11 января в 23:57
Ответ дляЕлена1265
Конечно нет. Ни за Пташку, ни за Залужного не голосовала бы
Профукали ми Чорновола😭😭😭
Letruaa 11 января в 23:57
Ответ дляМилая девочка Лиза
Але ж Зеленський президент
За ним стоять політики,чи Ви реально думаєте,що це вибір народу
2 17 25
Чомучка 11 января в 23:57
По перше воно або наскрізь зелене, або наскрізь продажне і зеленими куплене. Навіть не знаю який з цих варіантв гірший.

По друге - в чому саме вона так підкована щоб балотуватися в Президенти? Політика, економіка, міжнародні зв´язки, щось інше?
5 93
Чомучка 11 января в 23:58
Ответ дляМилая девочка Лиза
Але ж Зеленський президент
Отож що саме президент, а не Президент.
Екатерина27 11 января в 23:58
А что вас подтолкнуло к такому вопросу? Просто интересно… совсем всё должно быть хреново в стране, чтобы за первого встречного голосовать
автор Милая девочка Лиза 11 января в 23:58
Ответ дляLetruaa
За ним стоять політики,чи Ви реально думаєте,що це вибір народу
А хіба не вибір народу? Чи хочете сказати що Пороха хотів народ?
3 50 11
автор Милая девочка Лиза 11 января в 23:59
Ответ дляЧомучка
По перше воно або наскрізь зелене, або наскрізь продажне і зеленими куплене. Навіть не знаю який з цих варіантв гірший.

По друге - в чому саме вона так підкована щоб балотуватися в Президенти? Політика, економіка, міжнародні зв´язки, щось інше?
Вона справжня патріотка України, в наших реаліях цього достатньо
tala-li 11 января в 23:59
обожглись на актере, на пташку не клюнут
60 6
Letruaa 11 января в 23:59
Ответ дляМилая девочка Лиза
А хіба не вибір народу? Чи хочете сказати що Пороха хотів народ?
Але ж Ви розумієте що не кожен може прийти і стати президентом
Espresso_caffe 11 января в 23:59
Ответ дляМилая девочка Лиза
Чому?
вам мало зе?
ну честно, люди, прекращайте, начинайте думать головой, а не сердцем

вы пошли бы к пташке лечить зубы? нет, потому что она не стоматолог, и она не политик, чтобы становиться президентом
1 2 113
Letruaa 11 января в 23:59
Ответ дляМилая девочка Лиза
Вона справжня патріотка України, в наших реаліях цього достатньо
Далі з цим що робити?
автор Милая девочка Лиза 12 января в 00:00
Ответ дляEspresso_caffe
вам мало зе?
ну честно, люди, прекращайте, начинайте думать головой, а не сердцем

вы пошли бы к пташке лечить зубы? нет, потому что она не стоматолог, и она не политик, чтобы становиться президентом
Ну от хто у нас є кращий? Юлька? Чи може Порошенко?
46 1 4
Елена-0f43 12 января в 00:00
Ответ дляМилая девочка Лиза
А хто краще? Дід Петро?
Никто от вообще,а пока будут такие выбирать таких а отдуваются все.
Tasya-Natusya 12 января в 00:01
Ответ дляМилая девочка Лиза
Булатова щось не пригадую
Він був лідером Автомайдану, по свіжаку його міністром спорту ( людину з очевидною зайвою вагою ) призначили. Казав, що ніби його викрали і катували, але на мою думку, то інсценізація була.
28 4
Чомучка 12 января в 00:01
Ответ дляМилая девочка Лиза
Вона справжня патріотка України, в наших реаліях цього достатньо
Патріотом вона могла бути хіба що на Азовсталі.
26 1 5
Espresso_caffe 12 января в 00:01
Ответ дляЕлена-0f43
Никто от вообще,а пока будут такие выбирать таких а отдуваются все.
апплодирую стоя
автор Милая девочка Лиза 12 января в 00:01
Ответ дляTasya-Natusya
Він був лідером Автомайдану, по свіжаку його міністром спорту ( людину з очевидною зайвою вагою ) призначили. Казав, що ніби його викрали і катували, але на мою думку, то інсценізація була.
Ааа, дійсно…тепер згадала