12 января в 21:55

Так, ракети не закінчуються, але

Пам´ятаєте про побрехеньки, що ракети в Росії ось-ось закінчаться?
Я особисто вперше про це почула у квітні 2022 року.
А пам´ятаєте, хто її розповсюджував?
Ой, як багато хто на цьому форумі на нього молилися, хтось так і продовжують..
Зараз він втік, #бовтік, але його справу продовжують.
Арестович #втік, а інші клоуни...
Отже, ракети в Росії не скінчилися, але вони стали гіршими.
Ось це точно свята правда, а хто сумнівається, той порохобот.
Вам подобається, що вас роблять дурними?
Результат:
вже голосів: 146
52 (35.62%) Вже звикли
46 (31.51%) Ні
33 (22.6%) Свій варіант
15 (10.27%) Не на часі
lisulya 12 января в 21:56
Так а нам то что с этого? Мы ж не служба контроля за качеством.
6 13 22
Леди Репях 12 января в 21:57
Не верила и не верю.
21 3
автор 40ка 12 января в 21:57
Ответ дляlisulya
Так а нам то что с этого? Мы ж не служба контроля за качеством.
Так, яка нам різниця, що влада нам бреше, ми люди прості
5 10 17
Ruovet 12 января в 21:57
Ничего непонятно, но очень интересно (насчёт голосования).
Про ракеты, которых стало производиться больше, но унывать не стоит, ведь они плохие - ноу комментс)
18 26 4
Ollka 12 января в 21:58
Коли слухаєте будь яку інформацію, потрібно вміти її або перевіряти, або критично ставитись.
Як можуть закінчитись ракети в країні, яка їх виробляє (в теперішньому часі)? У якої є технології, виробництво, гроші, люди для виготовлення ракет. І місця де можна виробляти і туди не прилетить.
37 4
автор 40ка 12 января в 21:59
Ответ дляOllka
Коли слухаєте будь яку інформацію, потрібно вміти її або перевіряти, або критично ставитись.
Як можуть закінчитись ракети в країні, яка їх виробляє (в теперішньому часі)? У якої є технології, виробництво, гроші, люди для виготовлення ракет. І місця де можна виробляти і туди не прилетить.
Ну на вербі груші ростуть
Я з вами згідна
7 5
Riesling 12 января в 21:59
О ще одна диванна експертка
11 19
lisulya 12 января в 21:59
Ответ для40ка
Так, яка нам різниця, що влада нам бреше, ми люди прості
Та якби їх якість і знизилась, то нам то шо з того? У мене он упав осколок ракети на дачі і яка мені нахер різниця, якісна вона була чи ні?
2 20 6
Елена1265 12 января в 22:00
А кто-то реально в это верил?
1 5
автор 40ка 12 января в 22:00
Ответ дляlisulya
Та якби їх якість і знизилась, то нам то шо з того? У мене он упав осколок ракети на дачі і яка мені нахер різниця, якісна вона була чи ні?
І вам байдуже, що влада бреше?
І питання не виникає, про що ще вона збрехала?
1 10 9
автор 40ка 12 января в 22:01
Ответ дляЕлена1265
А кто-то реально в это верил?
73% цього форуму
10 11 2
РойЛеля 12 января в 22:01
Яка мені фіг разниця якої вони якості, як долітають аж бігом.
Буданов - розчарування 2023 року
7 2 30
автор 40ка 12 января в 22:01
Ответ дляРойЛеля
Яка мені фіг разниця якої вони якості, як долітають аж бігом.
Буданов - розчарування 2023 року
Ні, тут на нього теж моляться
8 9
Елена1265 12 января в 22:02
Ответ для40ка
Так, яка нам різниця, що влада нам бреше, ми люди прості
Так это что первое вранье? Я вообще не помню, когда нам говорили правду
1 1 7
Inno4ka-ya 12 января в 22:02
Ответ дляRuovet
Ничего непонятно, но очень интересно (насчёт голосования).
Про ракеты, которых стало производиться больше, но унывать не стоит, ведь они плохие - ноу комментс)
По моему плохие еще хуже, летят куда попало
Success2013 12 января в 22:02
Ответ для40ка
І вам байдуже, що влада бреше?
І питання не виникає, про що ще вона збрехала?
Ну почему брешет?Сказал честно ’Я вам ничего не должен’.Порошенку сказал ’Я ваш вырок’,но здесь немного промахнулся,выроком оказался для народа.
Riesling 12 января в 22:03
Ответ дляЕлена1265
Так это что первое вранье? Я вообще не помню, когда нам говорили правду
А ви хотіли, щоб керівник розвідки прилюдно розказував правду? Серйозно?
РойЛеля 12 января в 22:03
Ответ для40ка
Ні, тут на нього теж моляться
Та вже з літа ні, по моїм спостереженням
3 2 2
автор 40ка 12 января в 22:03
Ответ дляSuccess2013
Ну почему брешет?Сказал честно ’Я вам ничего не должен’.Порошенку сказал ’Я ваш вырок’,но здесь немного промахнулся,выроком оказался для народа.
І прєкратіть стрєлять, гдє-то посрєдінє ми сошлісь
Я відєл мір в глазах Путіна
5 4 10
Мариш_ка 12 января в 22:04
Це типу, як про колорадських жуків після кроплення? Здохнути не здохли, але вже того здоров’я не мають?
lisulya 12 января в 22:04
Ответ для40ка
І вам байдуже, що влада бреше?
І питання не виникає, про що ще вона збрехала?
В смислі ви образились, шо рашистські ракети назвали неякісними? Ну вибачайте, не треба було закуплятись у щокатого
2 1 6 2
РойЛеля 12 января в 22:04
Ответ дляRiesling
А ви хотіли, щоб керівник розвідки прилюдно розказував правду? Серйозно?
Тоді нащо він взагалі світився. Роби свою справу, а не інтерв´ю побіг роздавать і наплів таке, що на голову не налазить тепер
5 12 5
автор 40ка 12 января в 22:04
Ответ дляРойЛеля
Та вже з літа ні, по моїм спостереженням
Якщо та, то я вже за тваринок в лісі переживаю, хто там здох
2 5
PmB 12 января в 22:05
Ответ для40ка
Ну на вербі груші ростуть
Я з вами згідна
Згiдна?
всем надо 12 января в 22:06
Ответ для40ка
Якщо та, то я вже за тваринок в лісі переживаю, хто там здох
А как вы это делаете?
1 1
Riesling 12 января в 22:10
Ответ дляРойЛеля
Тоді нащо він взагалі світився. Роби свою справу, а не інтерв´ю побіг роздавать і наплів таке, що на голову не налазить тепер
Вже багато військових експертів пояснювало чому, але ж то треба слідкувати, а не ляпати шо попало на форумі
5 4
Filomena 12 января в 22:10
Ответ для40ка
І вам байдуже, що влада бреше?
І питання не виникає, про що ще вона збрехала?
Не зрозумілий ваш посил.
Гіршої якості значить точність може бути гірша.
Чи чим вас заспокоїв Буданов?
Ирина-bbd0 12 января в 22:12
Ответ дляRiesling
А ви хотіли, щоб керівник розвідки прилюдно розказував правду? Серйозно?
Ага.заходил на советчицу и создавал темы ’специально для Елена1265 и прочих..ВАЖНО! СЕКРЕТНО!’
5 6
Zaviriuha 12 января в 22:13
Ответ дляРойЛеля
Яка мені фіг разниця якої вони якості, як долітають аж бігом.
Буданов - розчарування 2023 року
Я геть боюся озвучити своє розчарування, бо тут на нього моляться.
1 3 9
Ирина-bbd0 12 января в 22:14
Ответ дляZaviriuha
Я геть боюся озвучити своє розчарування, бо тут на нього моляться.
Та кто тут не знает Ваших розчарувань))) только ленивые и слепые)