Ваши секреты лечение соплёй по задней стенке и сухого кашля?

Наверное у каждой мамы, уже выработался свой метод лечение, поделитесь пожалуйста.
Раньше мы болели ’нормально’ сопли выходили наружу, а теперь по задней стенке
Только не нужно писать ’обратитесь к врачу’, было бы у врачей адекватное лечение, не писала бы здесь
ША! я прийшла! 13 апреля в 15:57
Промивання носа соляним розчином. Заливаю сину в ніс, він випльовує через рот, потім вишмаркує залишки розчину і соплів. Це допомагає зупинити непродуктивний кашель від того, що стікають соплі по задній стінці на деякий час. +Постійне пиття, щоб змивати тіж соплі з задньої стінки і фіорда, щоб було менше подразнення задньої стінки.
автор Пошаманю 13 апреля в 16:01
Ответ дляША! я прийшла!
Промивання носа соляним розчином. Заливаю сину в ніс, він випльовує через рот, потім вишмаркує залишки розчину і соплів. Це допомагає зупинити непродуктивний кашель від того, що стікають соплі по задній стінці на деякий час. +Постійне пиття, щоб змивати тіж соплі з задньої стінки і фіорда, щоб було менше подразнення задньої стінки.
А от кашля ? У меня ребёнок особенно в положении лёжа кашляет, кашель сухой, кошмар.
Мы просто 2 недели назад были у лора, и ноч промывали, и назначение он выписал, синупрет, сосудосуж, ринофлуацил, цефадокс, но кашель все же был, педиатр сказала делать ингаляцию с бередуалом,
Сейчас опять заболели и опять сопли которые не высмаркиваются и сухой кашель.
Не знаю может эвкабалом помазать, не хочется каждый раз бередуал использовать
dahashutka19 13 апреля в 16:11
Промывать нос , капли если нужно , больше пить и свежий воздух .
ША! я прийшла! 13 апреля в 16:11
Ответ дляПошаманю
А от кашля ? У меня ребёнок особенно в положении лёжа кашляет, кашель сухой, кошмар.
Мы просто 2 недели назад были у лора, и ноч промывали, и назначение он выписал, синупрет, сосудосуж, ринофлуацил, цефадокс, но кашель все же был, педиатр сказала делать ингаляцию с бередуалом,
Сейчас опять заболели и опять сопли которые не высмаркиваются и сухой кашель.
Не знаю может эвкабалом помазать, не хочется каждый раз бередуал использовать
Ринофлуацил якраз розжижає соплі через що і кашель провокується. А беродуал - для розкриття легень, щоб не було спазмів. Вилікував вас антибіотик цефадокс.
Беродуал від соплів не допоможе. Евкабал - муколітик, будете ще більше кашляти.
Забобонний фрукт 13 апреля в 16:11
Я не люблю інгаляції. Від них може стати гірше.
В ніс аквамаріс, потім через 10-15 хвилин аваміс. І разноманітні пастилки з ісландським мохом
Баба на горошині 13 апреля в 16:13
Не лікую соплі, проходять самі . Якщо кашель заважає спати, то просто ставлю вищу подушку , добре зволожую повітря
Забобонний фрукт 13 апреля в 16:16
Ось, що нам назначив лікар, коли були соплі і кашель він них.
Вітамін Д вам не потрібен без аналізу
kateonapt 13 апреля в 16:20
Дитині 10 років, постійно страждає на затікання слизу в горло. Рік назад почала хворіти так що, піднімалась температура до 39 , без ніяких симптомів і через 2-3 дня сама проходила. Звернулись до лора, лікар сказав що збільшенні аденоїди, і вони можуть ’давати’ температуру. Призначив спрей Полідекса з фенілефріном, пролікувались і задоволені. Зараз якщо починається нежить одразу використовуємо полідексу. Засоби від кашлю в цій хворобі неефективні. Для зняття подразнення горла від слизу пастилки з ісландським мохом
Забобонний фрукт 13 апреля в 16:25
Ответ дляkateonapt
Дитині 10 років, постійно страждає на затікання слизу в горло. Рік назад почала хворіти так що, піднімалась температура до 39 , без ніяких симптомів і через 2-3 дня сама проходила. Звернулись до лора, лікар сказав що збільшенні аденоїди, і вони можуть ’давати’ температуру. Призначив спрей Полідекса з фенілефріном, пролікувались і задоволені. Зараз якщо починається нежить одразу використовуємо полідексу. Засоби від кашлю в цій хворобі неефективні. Для зняття подразнення горла від слизу пастилки з ісландським мохом
Там стільки протипоказів...я собі боялась пшикати. Дитячий вік до 15 років також. Але у вас уже така ситуація була нехороша з температурою
Забобонний фрукт 13 апреля в 16:26
Ответ дляkateonapt
Дитині 10 років, постійно страждає на затікання слизу в горло. Рік назад почала хворіти так що, піднімалась температура до 39 , без ніяких симптомів і через 2-3 дня сама проходила. Звернулись до лора, лікар сказав що збільшенні аденоїди, і вони можуть ’давати’ температуру. Призначив спрей Полідекса з фенілефріном, пролікувались і задоволені. Зараз якщо починається нежить одразу використовуємо полідексу. Засоби від кашлю в цій хворобі неефективні. Для зняття подразнення горла від слизу пастилки з ісландським мохом
Аденоїди на полідексі зменшилися?