Изменено 17 апреля в 09:14

Де тримати ухилянтів?

Новий закон про мобілізацію частково вирішує проблему нестачі людей для ЗСУ. Але виникає питання: де тримати тих, хто, все ж, відмовиться виконувати свій обов´язок із захисту України? У 2019 році мінюст істотно скоротив кількість установ виконання покарань, а після початку широкомасштабного вторгнення 11 із них опинились на тимчасово окупованій території, чотири — деокупували після звільнення частини територій Миколаївської та Херсонської областей. Згідно статистки, рік тому в українських в´язницях налічувалось 42 902 особи. Всього ці установи можуть вмістити 78 705 осіб https://freeradio.com.ua/v-ukrainskykh-v-iaznytsia...
Таким чином, залишилось 35803 вільних місця. В той час, коли лише в одінй Івано-Франківській області у розшуці 40000 ухилянтів.
Тому це питання потрібно вирішити, поки закон не почав діяти. Адже сенс тоді із закону, якщо держава не зможе забезпечити відповідне покарання ухилянтам?
показать весь текст
кенгуруша 17 апреля в 10:04
Ответ дляherba fresca
Точно.
Паспорт отбирать и гражданство.)))
И на выход.
Представляю уже, какие будут очереди))
1 4
зорi 17 апреля в 10:04
Ответ дляJave
Не зміниться поки у нас до влади не стане сучасний мудрий чєл, а не недалекоглядне з хворими амбіціями брехло
намекаете на гетьмана сивочолого з боярами чи мертветчука?конкретику давайта.а то все вокруг да около.обсудим.х то це в нас такий вумний чел?и хитрий?
2 2
zztop-b844 17 апреля в 10:05
Ответ длязорi
ну да.так все хотят выехать что уже однушки по сто тыс дол и это не киев и не западная.ну да люди ж дурачки,бабло влаживают в недвигу что б завитра обязательно все за копейки спихнуть и спетлять.петя тоже тю тю раз достроил цеха и процветает?чего ж рошен не продает?что ждет?или турки сумасшедшое бабло сейчас в нас влили -строят дроновый завод аж гай шумит
Да, люди у нас не дурачки

73% особо одаренные в плане ума
зорi 17 апреля в 10:05
Ответ дляPiracanta
Неужели у нашего верховного главкома не хватит смелости сказать народу правду? Или остров святой елены ещё не успели для себя подготовить?
какую правду?что он должен сказать?а чего молчит сивочолий?языка нема?)
2 3
зорi 17 апреля в 10:06
Ответ дляJimson
Якщо ви про Володимира Олександровича, то це лише ретранслятор чужих ідей, рупор, телевізор. Модель ’Арестович’ із урізаним функціоналом.
в вашей медведчуковской методичке саме так!
3 3
Bilolena 17 апреля в 10:06
Ответ дляПавела
Ви думаєте, що хтось в Україні їх не ненавидить? Але наша влада добилась того, що її ненавидять не менше. І це все проектується на країну загалом.
Та просто думаю без війни навіть з тою рагулячою владою жили б якось. А з війною блін ніяк, життя поламані.
зорi 17 апреля в 10:07
Ответ дляКукухаСлетела
То есть тебе?
я украинка.и я дома.
1 4
navariya 17 апреля в 10:08
Всегда написано в ответке:’что думаете’
От себя. Тема, поднятая автором, хороша - столько эмоций, мыслей... Но, это как на рынке...Что изменит наш крик или понятия? Просто выговорить наболевшее или тревожующее?
2 4
зорi 17 апреля в 10:08
Ответ дляОксана-004e
Раньше в Сибирь ссылали, теперь уж не знаю, придётся настроить тут тюрем
и за чей счет сей банкет?конечно нет.в тюрьмах только тяжелые.остальным есть и место и дело поработать и для народа и для армии
КукухаСлетела 17 апреля в 10:08
Ответ длязорi
я украинка.и я дома.
Я тоже и? Все кто говорит против власти это все кацапы да?
Jave 17 апреля в 10:08
Ответ длязорi
намекаете на гетьмана сивочолого з боярами чи мертветчука?конкретику давайта.а то все вокруг да около.обсудим.х то це в нас такий вумний чел?и хитрий?
Та який там Гетьман Сивочолий, він же по вашій версії магазини ’Рошен’ строїть як гриби) це перше.
Ну і друге, тільки зеленський гідний бути нашим царьом, а після нього його син отримає трон в спадок
автор Master77 17 апреля в 10:08
Ответ дляОксана-004e
Раньше в Сибирь ссылали, теперь уж не знаю, придётся настроить тут тюрем
Вы хоть представляете, в КАКУЮ сумму обойдется постройка одной колонии? Это - жилые помещения, изоляторы для особо буйных, система охраны, столовая, кухня, баня, прачечная! Я говорю о минимуме.
1 1
uma 17 апреля в 10:09
Ответ дляLyudaT
Ще раз. Пробаційний нагляд. Живеш вдома, працюєш там, де сказали. Але для військових пробаційний нагляд не застосовують.
Так при таком надзоре нет обязательной работы. Ходишь слушаешь лекции с психологом.
У нас нет (пока) рабского труда. Даже заключенные, если работают, то получают деньги. Даже в концлагере придется кормить, одевать и главное - охранять толпу осужденных уклонистов.
Pole 17 апреля в 10:09
Ответ дляjudit
Грошима будуть карати
Не найгірший варіант)))
зорi 17 апреля в 10:10
Ответ дляКукухаСлетела
Не смешите когда в Украине что либо строилось кроме пивняков и наливаек? Ну мост Кличко не в счет.
включите впн ибо вы в россии.у вас правда роскомнадзор блоканул все.сифон 3 качните и прозрейте-сколько у нас сейчас идет стройки.начиная с жк по всей стране.и обновите методичку свою медведчуковскую.смешные у вас кураторы и глупые
2 3
navariya 17 апреля в 10:10
Ответ дляuma
Так при таком надзоре нет обязательной работы. Ходишь слушаешь лекции с психологом.
У нас нет (пока) рабского труда. Даже заключенные, если работают, то получают деньги. Даже в концлагере придется кормить, одевать и главное - охранять толпу осужденных уклонистов.
Уже сомнительно...
LyudaT 17 апреля в 10:10
Ответ дляuma
Так при таком надзоре нет обязательной работы. Ходишь слушаешь лекции с психологом.
У нас нет (пока) рабского труда. Даже заключенные, если работают, то получают деньги. Даже в концлагере придется кормить, одевать и главное - охранять толпу осужденных уклонистов.
Може бути і обов´язкова робота.
зорi 17 апреля в 10:10
Ответ дляJimson
Не переживайте, никто из нашей верхушки не пострадает и без ног не останется, а остальным огромные деньги не светят.
шо да то да .детки кремля и шойгу в окопы не полезут.ставка на ваньку-дурака лошка
1 2
Jimson 17 апреля в 10:11
Ответ дляJave
Я сподіваюсь він дуже погано закінчить, не даремно у нього на інавгурації падало посвідчення
Цілком можливо, що його зроблять цапом-відбувайлом.

Швидше за все, на мою особисту думку, через декілька років він їздитиме університетами з лекціями ’Суворі будні Героя’ або, разом з Оленою, стане зіркою кулінарно-розважального шоу ’Двісті страв із оселедця та скумбрії, і це тільки форшмак’ на регіональному російськомовному телебаченні умовного Ашкелона або Мюнхена
зорi 17 апреля в 10:11
Ответ дляJimson
Если вы о Владимире Александровиче, то начать говорить правду для него означает остаться без головы, причем буквально.
в вашей методичке-да
1 1
zztop-b844 17 апреля в 10:12
Ответ дляBilolena
Як же я ненавиджу русню! Кожну таку тему відкриваю і просто руки ноги трусяться від ненависті.
Люди нашу владу ненавидять більше
10 1
Nata2907 17 апреля в 10:12
Ответ дляnavariya
У меня есть друг в Канаде. С Украины. У него отец где-то, в боях на фронте (слава Богу - жив), тоже самое - ’воевать там нечем и не за что’
та разве тут что то кому то докажешь, мы ж уже 2 года побеждаем и скоро до границ 91 дойдем и белгород захватим
А там временем в Чернигове прилет по центру города с погибшими гражданскими
Allisa_best 17 апреля в 10:12
Ответ дляJimson
Цілком можливо, що його зроблять цапом-відбувайлом.

Швидше за все, на мою особисту думку, через декілька років він їздитиме університетами з лекціями ’Суворі будні Героя’ або, разом з Оленою, стане зіркою кулінарно-розважального шоу ’Двісті страв із оселедця та скумбрії, і це тільки форшмак’ на регіональному російськомовному телебаченні умовного Ашкелона або Мюнхена
Будет как Горбачев в универе Америки учить как страну уничтожить
1 3 1
зорi 17 апреля в 10:12
Ответ дляJave
Я сподіваюсь він дуже погано закінчить, не даремно у нього на інавгурації падало посвідчення
ну абы не половой орган.посвидчення то таке..
1 1
Jave 17 апреля в 10:12
Ответ дляJimson
Цілком можливо, що його зроблять цапом-відбувайлом.

Швидше за все, на мою особисту думку, через декілька років він їздитиме університетами з лекціями ’Суворі будні Героя’ або, разом з Оленою, стане зіркою кулінарно-розважального шоу ’Двісті страв із оселедця та скумбрії, і це тільки форшмак’ на регіональному російськомовному телебаченні умовного Ашкелона або Мюнхена
Я сподіваюсь все-таки що його зроблять цапом відбувайлом...як думаєте, як далі в Україні буде? Реально будемо воювати далі чи все таки замороження війни?
1 1
Viktoria_St 17 апреля в 10:13
Ответ длязорi
это у вас в россии так.у нас другой подход
Ну да, у вас в стране зелёных бобиков все не так как надо
зорi 17 апреля в 10:14
Ответ дляПавела
Ви дуже наївна. Досі пакували неправомірно силою в бус. Зараз на це дали добро вже на рівні закону. Що заважатиме силою запакувати на 0? Нічого
те бусики только в инете.на огромную страну на миллионы народа 1 на миллион тот бусик.на улицах тьма мужчин.никто никого не пакует
6 1
SpiritStar 17 апреля в 10:14
Ответ дляuul
И желательно лишать украинского гражданства!
Конституція, Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство. Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі. Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами.
Nata2907 17 апреля в 10:14
Ответ дляПавела
І я знаю одного молодого хлопця. ’Дизертир’, ще у 2022 р покинув позиції. Просто не витримав, хоч пішов добровольцем. Сказав, що готовий сидіти, але назад не повернеться. Йому дали умовний термін. Пом´якшенням було через те, що у нього тато загинув в АТО. Які зараз вироки виносять у таких випадках не знаю.
Так а хто їх шукає взагалі? Мама в райцентрі живе, там всі одне одного знають. То з десяток ще таких біженців знає, ходять спокійно, нікому не треба. І цього мого знайомого ніхто не шукав, навіть додому не приходили. Та він не дуже й ховається
Viktoria_St 17 апреля в 10:15
Ответ длязорi
у нас война страшная.не воин-вперед в батальйон ’ботан’.в тепле сидишь,копейка капает и дроны паяешь.
Вы со своим мужем в каком батальоне -диванно-штурмовых или клавиатуроклацальных войсках?