Закон про мобілізацію

Розкажіть хто щось зрозумів як це буде ?
Тобто повістка буде вважатися врученою якщо мужчина її навіть не отримував?
І що буде далі ? Розшук ? Штраф ?
показать весь текст
7 3
Dumky 17 апреля в 11:26
Ответ дляПані в лопухах
а коли скінчаться чоловіки хто має воювати в Україні?
то до росіі питання? Чи ви маєте на увазі, що Україна сама себе бомбить, сама знищує міста, сама знищує найкращих?
Чи вже вже хоче до росіі? Чи вже там?
3 6 3
Dumky 17 апреля в 11:29
Під обстрілом може бути любе місто України. Терористи і маніяки хочуть лише крові.
Демократія ходить по лезу гострому. Весь цивілізований світ не усвідомлює загрози…
5 2
автор GirlSuper 17 апреля в 11:30
Ответ дляЕлена1265
Выход всегда есть. Можно просто сидеть дома и не выходить на улицу
Такого не будет
Пані в лопухах 17 апреля в 11:30
Ответ дляDumky
то до росіі питання? Чи ви маєте на увазі, що Україна сама себе бомбить, сама знищує міста, сама знищує найкращих?
Чи вже вже хоче до росіі? Чи вже там?
Ні, якраз це до нас питання. Що буде парашія далі робити вони знають. А от що робити нам коли вигребуть всіх - питання.
Якщо ви мене намагаєтесь спіймати за кокошник не вийде. Я просто не бачу оптимістичного для нас просування в цій ситуації. А ви бачите?
2 29 2
nata.ant 17 апреля в 11:31
Ответ дляfedonik
Если на начало войны паспорту оставалось год, два, три например,мне все прямо перед войной делали.
Я ж написала, якщо є час.Через два роки, може цей закон відмінять
Dumky 17 апреля в 11:32
Ответ дляПані в лопухах
Ні, якраз це до нас питання. Що буде парашія далі робити вони знають. А от що робити нам коли вигребуть всіх - питання.
Якщо ви мене намагаєтесь спіймати за кокошник не вийде. Я просто не бачу оптимістичного для нас просування в цій ситуації. А ви бачите?
Ну, то прийде росія і під прапором кацапів підемо втілювати імперські замашки далі по світу.
16 6
nata.ant 17 апреля в 11:32
Ответ дляGirlSuper
Такого не будет
Да повно сидять,і не виходять на вулицю
4 1
Irinkalak 17 апреля в 11:33
Ответ дляDumky
Ну, то прийде росія і під прапором кацапів підемо втілювати імперські замашки далі по світу.
Удалено администрацией...
Dumky 17 апреля в 11:34
Ответ дляIrinkalak
Удалено администрацией...
Вас хіба хтось тримає в Україні?
16 1
Елена1265 17 апреля в 11:34
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ага,как же...Дальше в бус и поехали...
Если найдут
Пані в лопухах 17 апреля в 11:34
Ответ дляDumky
Ну, то прийде росія і під прапором кацапів підемо втілювати імперські замашки далі по світу.
А зараз ми перемагаємо і в нас є всі шанси на перемогу? Любі друзі нас завалили зброєю, хлопців замінили і вони мотивовані?
2 20
nata.ant 17 апреля в 11:35
Ответ дляDumky
Ну, то прийде росія і під прапором кацапів підемо втілювати імперські замашки далі по світу.
Так що роботи,коли люди закінчаться?чи ви думаєте що вона через рік,два передумає нас захоплювати?
Елена1265 17 апреля в 11:36
Ответ дляGirlSuper
Вы же знаете у нас никаких правил нет.
Знаю. Но частников никак не заставят - это их доход. Нет закона - никто призрачные указания выполнять не будет
1 1
_Tiffany_ 17 апреля в 11:36
Ответ дляTaFo
Пояснюю. В мене син. 16 років. З прийняттям закону втратила останню надію.
Увозите сына.
Пані в лопухах 17 апреля в 11:36
Ответ дляnata.ant
Так що роботи,коли люди закінчаться?чи ви думаєте що вона через рік,два передумає нас захоплювати?
Тут стабільно буде два табори до кінця війни. Ті, хто боїться втратити своїх чоловіків синів, і ті хто не має кого втрачати.
автор GirlSuper 17 апреля в 11:37
Ответ дляnata.ant
Да повно сидять,і не виходять на вулицю
Ну так повістка буде вважатися врученою по місцю прописки навіть якщо мужчина не отримав її а далі розшук і тд
Yammystar 17 апреля в 11:37
Вона і так вважалась врученою. Чоловіку повістки приходили по адресі де він виписався ще в 2006 році, при тому шо в 2013 він проходив Влк і оновлював дані. Так позавчора пішов знову пройти Влк, а виявляється він в розшуку в Арморі, бо бачите повістки на стару адресу приносили, хоч особисто і не були вручені.
Елена1265 17 апреля в 11:38
Ответ дляGirlSuper
Такого не будет
Почему не будет? Я разговаривала с друзьями - они будут сидеть дома, никто никуда не пойдет. Несколько друзей еще с февраля дома сидят. У некоторых есть отсрочка
1 1
зорi 17 апреля в 11:39
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
ваши методички с майданом уже устарели.
8 2
Елена 2016 17 апреля в 11:40
Ответ дляМ.Лада
Мы не прыгали. Видели когда все началось, во что выльется. Организаторы в толпе бегали, все путём построили. А на счет зеленского.....попробуйте его еще поймать за ту шею
так я и написала, что вот сейчас этот майдан и не помешал бы, но мне тут ’патриотки’ рука-лицо ставят, оно видать из Польши и Германии все ж патриотизма прет больше - до последнего украинца!! и скажите мне, чем мы о русских ублюдков отличаемся??? да ничем. Просто хотим жить, все!!! погибают лучше , а мусор остается...вот поэтому я за майдан сейчас. Когда мой сын пропал, мы с мамами и женами 25 бригады снесли двери военкома на Титова и взяли его помощника за яйца и мотню, в этот раз я буду рвать кадык зубами.
1 31
автор GirlSuper 17 апреля в 11:40
Ответ дляЕлена1265
Почему не будет? Я разговаривала с друзьями - они будут сидеть дома, никто никуда не пойдет. Несколько друзей еще с февраля дома сидят. У некоторых есть отсрочка
Ну так повістка буде вважатися врученою по місцю прописки навіть якщо мужчина не отримав її а далі розшук і тд
Dumky 17 апреля в 11:41
Ответ дляnata.ant
Так що роботи,коли люди закінчаться?чи ви думаєте що вона через рік,два передумає нас захоплювати?
Ми захищаємося і вибору у нас нема. Чи ви ще цього не зрозуміли хоч і без кокошніку… ? Нам або здатися, або боротися.
Воювати будемо в будь-якому розкладі, лише під різними прапорами. Кацапи промиють мізки за декілька років новому поколінню на захоплених територіях і будуть мати ще + до своїх і з новими силами підуть далі. і не путін вина, а путін головного мозку народця-сусіда. Вони вирощуватимуть і на далі нових царів-терористів.
П.с. Може станеться чудо і ми станемо ще одним «Ізраїлем» І не зважаючи на дурнів навколо будемо будувати свою країну, економіку і тд
24 5 2
nata.ant 17 апреля в 11:41
Ответ дляПані в лопухах
Тут стабільно буде два табори до кінця війни. Ті, хто боїться втратити своїх чоловіків синів, і ті хто не має кого втрачати.
Да ясно,страшно це все,і виходу немає
Елена1265 17 апреля в 11:41
Ответ дляЕлена 2016
так я и написала, что вот сейчас этот майдан и не помешал бы, но мне тут ’патриотки’ рука-лицо ставят, оно видать из Польши и Германии все ж патриотизма прет больше - до последнего украинца!! и скажите мне, чем мы о русских ублюдков отличаемся??? да ничем. Просто хотим жить, все!!! погибают лучше , а мусор остается...вот поэтому я за майдан сейчас. Когда мой сын пропал, мы с мамами и женами 25 бригады снесли двери военкома на Титова и взяли его помощника за яйца и мотню, в этот раз я буду рвать кадык зубами.
Сына нашли?
Елена1265 17 апреля в 11:42
Ответ дляGirlSuper
Ну так повістка буде вважатися врученою по місцю прописки навіть якщо мужчина не отримав її а далі розшук і тд
И что с того, если он будет сидеть не по месту регистрации. Пусть ищут 🤷🏻‍♀️
автор GirlSuper 17 апреля в 11:42
Ответ дляЕлена1265
И что с того, если он будет сидеть не по месту регистрации. Пусть ищут 🤷🏻‍♀️
Штраф розыск
Dumky 17 апреля в 11:42
Ответ дляПані в лопухах
Тут стабільно буде два табори до кінця війни. Ті, хто боїться втратити своїх чоловіків синів, і ті хто не має кого втрачати.
І два табори, які хочуть жити в Україні або росії. А кінця війни не буде поки є росія
nata.ant 17 апреля в 11:43
Ответ дляDumky
Ми захищаємося і вибору у нас нема. Чи ви ще цього не зрозуміли хоч і без кокошніку… ? Нам або здатися, або боротися.
Воювати будемо в будь-якому розкладі, лише під різними прапорами. Кацапи промиють мізки за декілька років новому поколінню на захоплених територіях і будуть мати ще + до своїх і з новими силами підуть далі. і не путін вина, а путін головного мозку народця-сусіда. Вони вирощуватимуть і на далі нових царів-терористів.
П.с. Може станеться чудо і ми станемо ще одним «Ізраїлем» І не зважаючи на дурнів навколо будемо будувати свою країну, економіку і тд
Так в нас немає,чим боротися в тому і весь жах
Елена1265 17 апреля в 11:43
Ответ дляGirlSuper
Штраф розыск
Ну и пусть. Имущества на них нет, ФЛП на жену. Пусть выписывают свои штрафы
2 1
зорi 17 апреля в 11:44
Ответ дляTaFo
Пояснюю. В мене син. 16 років. З прийняттям закону втратила останню надію.
студенты не воюют