Закон про мобілізацію

Розкажіть хто щось зрозумів як це буде ?
Тобто повістка буде вважатися врученою якщо мужчина її навіть не отримував?
І що буде далі ? Розшук ? Штраф ?
7 3
TaFo 17 апреля в 10:00
а не хочете юристів почитати? всі новинні стрічки аж червоні.
чи вас цікавить саме мамська позиція?
23 3
автор GirlSuper 17 апреля в 10:02
Ответ дляTaFo
а не хочете юристів почитати? всі новинні стрічки аж червоні.
чи вас цікавить саме мамська позиція?
Поясніть мамська позиція 🤷‍♀️
8 5
TaFo 17 апреля в 10:03
Ответ дляGirlSuper
Поясніть мамська позиція 🤷‍♀️
Пояснюю. В мене син. 16 років. З прийняттям закону втратила останню надію.
51 5
КукухаСлетела 17 апреля в 10:04
Удалено администрацией...
автор GirlSuper 17 апреля в 10:05
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Та какой майдан …
18 1
Вкусныйпончик 17 апреля в 10:06
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Щоб його не було, силовикам поробили офігенні зп і броню.
65 6
Fashion4 17 апреля в 10:06
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Ооо я слушала одного астролога так он напророчил в конце этого года Майдан
Пані в лопухах 17 апреля в 10:06
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Майдан? У вас кукуха слетела.
Пані в лопухах 17 апреля в 10:07
Ответ дляВкусныйпончик
Щоб його не було, силовикам поробили офігенні зп і броню.
Що виконано на 100 відсотків.
КукухаСлетела 17 апреля в 10:07
Ответ дляПані в лопухах
Майдан? У вас кукуха слетела.
Вас все устраивает ну или вашего мужа он уже воюет?
sim2406 17 апреля в 10:08
Може тут ясніше написано. А взагалі, хз, може зміниться щось ще, в нас кожен день з сюрпризами
6 1
Пані в лопухах 17 апреля в 10:08
Ответ дляКукухаСлетела
Вас все устраивает ну или вашего мужа он уже воюет?
ви думаєте з нас двох вийде класний майдан?
19 5
Мимо_шла 17 апреля в 10:08
Мобилизация провалилась ещё в 23 году.
Сейчас чтобы они не придумали - никто не пойдет
Руда Сова 17 апреля в 10:08
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
КукухаСлетела 17 апреля в 10:09
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
Ну подождите нам же говорят что мы не рабы а свободные люди.
36 6 2
Пані в лопухах 17 апреля в 10:12
Ответ дляМимо_шла
Мобилизация провалилась ещё в 23 году.
Сейчас чтобы они не придумали - никто не пойдет
Ну поступово людей загоняють в безвихідь. Чоловіками або сидіти вдома, або йти здаватия тцк.
20 4 3
Услада 17 апреля в 10:10
Ответ дляКукухаСлетела
Ну подождите нам же говорят что мы не рабы а свободные люди.
у вас запятых на клаве нет? или вы не в курсе, что это такое?
9 1
uul 17 апреля в 10:10
Ответ дляКукухаСлетела
Вас все устраивает ну или вашего мужа он уже воюет?
Никого не устраивает. Но для Майдана нужен организатор,да и не один здравомыслящий мужчина сейчас никуда не выйдет. Наша преступная власть давно всё очень точно просчитала.
Руда Сова 17 апреля в 10:11
Ответ дляКукухаСлетела
Ну подождите нам же говорят что мы не рабы а свободные люди.
Да, да, уже в ковид это стало отчетливо видно
9 8 2
Мимо_шла 17 апреля в 10:11
Ответ дляПані в лопухах
Ну поступово людей загоняють в безвихідь. Чоловіками або сидіти вдома, або йти здаватия тцк.
Мой знакомый сказал, что лучше 3 года отсидеть, чем воевать без срока окончания.
А ещё никто не отменял сзч, сдачу, попытку незаконно перейти границу.
Чем сильнее давят тем больше людей ответит
Пані в лопухах 17 апреля в 10:11
Ответ дляКукухаСлетела
Ну подождите нам же говорят что мы не рабы а свободные люди.
А ви вірите всьому, що кажуть можновладці?
LyudaT 17 апреля в 10:13
Ответ дляВкусныйпончик
Щоб його не було, силовикам поробили офігенні зп і броню.
Чоловіки в АТБ бояться вийти, а тут на Майдан підуть...
23 7 2
автор GirlSuper 17 апреля в 10:14
Ответ дляПані в лопухах
Ну поступово людей загоняють в безвихідь. Чоловіками або сидіти вдома, або йти здаватия тцк.
Я про те що , чоловіку по прописці принесуть повістку а він наприклад там не проживає , або втік за кордон , або ще що … то повістка буде вважатися врученою все одно , навіть якщо мужчина не отримував повістку
Що буде слідувати далі ?
Пані в лопухах 17 апреля в 10:14
Ответ дляМимо_шла
Мой знакомый сказал, что лучше 3 года отсидеть, чем воевать без срока окончания.
А ещё никто не отменял сзч, сдачу, попытку незаконно перейти границу.
Чем сильнее давят тем больше людей ответит
Я все уе розумію. Не розумію тільки одного. Ну вигребуть всіх. Економіка ляже ( за яку дуже хвилюється президент. Хвилюється так, що навіть людям збрехав про війну). Що далі? Зброї нема, еконміка лежить.
44 1
Елена 2016 17 апреля в 10:14
Удалено администрацией...
uul 17 апреля в 10:14
Ответ дляМимо_шла
Мой знакомый сказал, что лучше 3 года отсидеть, чем воевать без срока окончания.
А ещё никто не отменял сзч, сдачу, попытку незаконно перейти границу.
Чем сильнее давят тем больше людей ответит
У меня тоже, абсолютно все знакомые говорят, что будут прятаться до последнего. Но если поймают, то выберут тюрьму, при чём по фиг сколько лет,воевать не пойдут не под каким предлогом.
Пані в лопухах 17 апреля в 10:15
Ответ дляGirlSuper
Я про те що , чоловіку по прописці принесуть повістку а він наприклад там не проживає , або втік за кордон , або ще що … то повістка буде вважатися врученою все одно , навіть якщо мужчина не отримував повістку
Що буде слідувати далі ?
Далі в моєму пості. Хлопці на нулі без зброї, економіка лежить. Мабуть це і є перемога.
TaFo 17 апреля в 10:15
Ответ дляGirlSuper
Я про те що , чоловіку по прописці принесуть повістку а він наприклад там не проживає , або втік за кордон , або ще що … то повістка буде вважатися врученою все одно , навіть якщо мужчина не отримував повістку
Що буде слідувати далі ?
позов до суду.
штраф.
а далі по закону про мобілізацію.
Мимо_шла 17 апреля в 10:16
Ответ дляПані в лопухах
Я все уе розумію. Не розумію тільки одного. Ну вигребуть всіх. Економіка ляже ( за яку дуже хвилюється президент. Хвилюється так, що навіть людям збрехав про війну). Що далі? Зброї нема, еконміка лежить.
Я тоже не понимаю какой результат ждёт президент.
Про границу 91 года и сломать русню на поле боя - не верю
38 1
Dumky 17 апреля в 10:16
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
А путін і кацапи в цьому ланцюжку думок де?