Як повпливати на лікарів?

Мати знаходиться в лікарні швидкої допомоги на лікуванні, планують операцію. Кожен день - дай грошей, аналіз дай, ренген дай,
назвали суму за операцію 30 тис, я набрала НСЗУ, сказали що абсолютно все має бути безкоштовно, так тепер викатили список ліків які треба принести.
і все під соусом " ви ж хочете щоб все добре пройшло?"
сссс ука, як іх наказати, як приструнити?
5 3 1
из желе я 18 апреля в 14:39
записати на диктофон їх вимоги. написати скаргу к НСЗУ
20 1
автор Тундиринда 18 апреля в 14:41
Ответ дляиз желе я
записати на диктофон їх вимоги. написати скаргу к НСЗУ
скаргу в нсзу намагалась лишити,кажуть - звертайтесь до керівника ( головного лікаря)
а його фіг зловиш, за тиждень жодного разу не побачила
5 1
Жинси на дитину 18 апреля в 14:41
немає в Киеві гіршою лікарні
ЯниЯ 18 апреля в 14:41
Ответ дляТундиринда
скаргу в нсзу намагалась лишити,кажуть - звертайтесь до керівника ( головного лікаря)
а його фіг зловиш, за тиждень жодного разу не побачила
У секретаря оставьте заявление, зарегистрировав его.
6 1
из желе я 18 апреля в 14:42
Як правильно подати скаргу?
Викладаємо всі факти детально і з подробицями.
Дуже важливо щоб у зверненні була уся наявна у пацієнта інформація про порушення його прав: назва медичного закладу, ім’я лікаря і так далі. Інакше НСЗУ звертається до заявника для уточнення інформації, і розгляд скарги займає набагато більше часу.
При подані скарги важливо надати якомога більше фактів та доказів вимагання коштів (чеки, фото чи відео, імена медпрацівників, які вимагали кошти). Це допоможе встановити факт порушення.
НСЗУ підготувала рекомендації пацієнту, як правильно подати звернення до НСЗУ.
Тож, готуючи скаргу до НСЗУ вкажіть такі дані:
1. Зазначте прізвище, ім’я та по батькові пацієнта, дату народження (в форматі день, місяць, рік народження). У випадку написання скарги від імені третьої особи необхідно надати документи, що підтверджують ваше право представляти інтереси іншої особи.
2. Зазначте дату події, викладеної у скарзі.
3. Правильно вкажіть назву лікарні. Якщо маєте змогу, додайте код ЄДРПОУ – його легко знайти в інтернеті.
4. Напишіть посаду, прізвище, ім’я та по-батькові особи, яка вимагала оплату за медичні послуги, ліки чи інші матеріали чи відмовлялася надати послугу.
5. Детально опишіть ситуацію, яка з Вами сталася.
Випадки можливих порушень:
вимагання коштів за надання послуг, які гарантовано програмою медичних гарантій;
вимагання коштів за укладання декларацій;
вимагання купівлі ліків, розхідних матеріалів (стерильних наборів, рентгенівських плівок та інше) тощо;
відмова у наданні медичних послуг, передбачених ПМГ;
відмова в укладанні декларацій;
примус до сплати «благодійного» внеску до визначеної організації за вказаними реквізитами або вимагання такого внеску готівкою;
поява у кабінеті медичних інформаційних систем записів про послуги, які фактично не були вами отримані;
надання неякісних медичних послуг передбачених ПМГ;
неетична поведінка співробітників закладу охорони здоров’я;
лікар не інформує пацієнта про наявність програми «Доступні ліки» і відмовляється виписувати рецепти, що підлягають реімбурсації.
аптечний заклад відмовляється відпустити ліки чи препарати, які лікар виписав пацієнтові за їх наявності;
вимагання коштів за ліки, які підлягають повному відшкодування коштів.
6. За можливості зазначте суму коштів, яку вам довелось витратити, або яку з вас вимагали. За наявності додайте копії чеків на ліки чи медичні послуги, які довелося придбати за власний кошт.
7. Вкажіть свої контакти, які допоможуть з вами зв’язатися: номер мобільного чи стаціонарного телефону, електронну адресу, поштову адресу. Наголошуємо, що надати всі можливі способи зворотного зв’язку з Вами дуже важливо, адже інакше втрачається можливість надання відповіді і швидкої зворотної комунікації.
8. Якщо залишилися питання щодо оформлення звернення зі скаргою, зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 і Вам завжди нададуть детальну консультацію наші фахівці гарячої лінії.
9 1
НуКаНаКа 18 апреля в 14:42
Написать жалобу на имя главное врача и указать ,что ’ ’ ви ж хочете щоб все добре пройшло?’’
Они засцут...
У меня свекровь попала в больницу, когда произошел скандал: у врача этой больницы нашли в кабинете 250 тыс $.
Я не заплатила ни копейки в больнице- мы аж афигели.Все выдавали.
А врачу наука- нехер было от жены бабло прятать на работе.
7 4 2 1
Стриптизерка 18 апреля в 14:42
+ за записи і краще не тільки в НСЗУ, а й в поліцію/прокуратуру, вже зовсім знахабніли, я працювала в лікарні, просять навіть вату/бинти/канюлі/шприці купляти, хоча усе є на складах, зараз ще гуманітарки повно
9 1 1
автор Тундиринда 18 апреля в 14:42
Ответ дляЖинси на дитину
немає в Киеві гіршою лікарні
це не в Києві
Попельшка 18 апреля в 14:43
Ответ дляТундиринда
це не в Києві
А де
Стриптизерка 18 апреля в 14:45
Ответ дляПопельшка
А де
а це важливо? усі лікарні так ’працюють’
8 2
автор Тундиринда 18 апреля в 14:45
Ответ дляСтриптизерка
+ за записи і краще не тільки в НСЗУ, а й в поліцію/прокуратуру, вже зовсім знахабніли, я працювала в лікарні, просять навіть вату/бинти/канюлі/шприці купляти, хоча усе є на складах, зараз ще гуманітарки повно
так список викатили від бахіл до рідкого мила та паперових рушників
из желе я 18 апреля в 14:46
Ответ дляЯниЯ
У секретаря оставьте заявление, зарегистрировав его.
і в заяві прописати в шапці-копія в прокуратуру (адреса і ПІБ грокурора міста) ... копія в поліцію. (адреса і ПІБ нач. поліції по місцю), копія в суд...дуже швидко зарухаються!
8 1
Мядуза аля моргонер 18 апреля в 14:46
Ответ дляТундиринда
це не в Києві
Не удивлюсь если Днепр.
автор Тундиринда 18 апреля в 14:47
Ответ дляиз желе я
Як правильно подати скаргу?
Викладаємо всі факти детально і з подробицями.
Дуже важливо щоб у зверненні була уся наявна у пацієнта інформація про порушення його прав: назва медичного закладу, ім’я лікаря і так далі. Інакше НСЗУ звертається до заявника для уточнення інформації, і розгляд скарги займає набагато більше часу.
При подані скарги важливо надати якомога більше фактів та доказів вимагання коштів (чеки, фото чи відео, імена медпрацівників, які вимагали кошти). Це допоможе встановити факт порушення.
НСЗУ підготувала рекомендації пацієнту, як правильно подати звернення до НСЗУ.
Тож, готуючи скаргу до НСЗУ вкажіть такі дані:
1. Зазначте прізвище, ім’я та по батькові пацієнта, дату народження (в форматі день, місяць, рік народження). У випадку написання скарги від імені третьої особи необхідно надати документи, що підтверджують ваше право представляти інтереси іншої особи.
2. Зазначте дату події, викладеної у скарзі.
3. Правильно вкажіть назву лікарні. Якщо маєте змогу, додайте код ЄДРПОУ – його легко знайти в інтернеті.
4. Напишіть посаду, прізвище, ім’я та по-батькові особи, яка вимагала оплату за медичні послуги, ліки чи інші матеріали чи відмовлялася надати послугу.
5. Детально опишіть ситуацію, яка з Вами сталася.
Випадки можливих порушень:
вимагання коштів за надання послуг, які гарантовано програмою медичних гарантій;
вимагання коштів за укладання декларацій;
вимагання купівлі ліків, розхідних матеріалів (стерильних наборів, рентгенівських плівок та інше) тощо;
відмова у наданні медичних послуг, передбачених ПМГ;
відмова в укладанні декларацій;
примус до сплати «благодійного» внеску до визначеної організації за вказаними реквізитами або вимагання такого внеску готівкою;
поява у кабінеті медичних інформаційних систем записів про послуги, які фактично не були вами отримані;
надання неякісних медичних послуг передбачених ПМГ;
неетична поведінка співробітників закладу охорони здоров’я;
лікар не інформує пацієнта про наявність програми «Доступні ліки» і відмовляється виписувати рецепти, що підлягають реімбурсації.
аптечний заклад відмовляється відпустити ліки чи препарати, які лікар виписав пацієнтові за їх наявності;
вимагання коштів за ліки, які підлягають повному відшкодування коштів.
6. За можливості зазначте суму коштів, яку вам довелось витратити, або яку з вас вимагали. За наявності додайте копії чеків на ліки чи медичні послуги, які довелося придбати за власний кошт.
7. Вкажіть свої контакти, які допоможуть з вами зв’язатися: номер мобільного чи стаціонарного телефону, електронну адресу, поштову адресу. Наголошуємо, що надати всі можливі способи зворотного зв’язку з Вами дуже важливо, адже інакше втрачається можливість надання відповіді і швидкої зворотної комунікації.
8. Якщо залишилися питання щодо оформлення звернення зі скаргою, зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 і Вам завжди нададуть детальну консультацію наші фахівці гарячої лінії.
вау дякую
Стриптизерка 18 апреля в 14:47
Ответ дляТундиринда
так список викатили від бахіл до рідкого мила та паперових рушників
фотографуйте усі списки, можете ще попросити щоб Вам поставили якусь печатку на той папірець, нібито щоб Вам страхова відшкодувала, тоді список зменшується набагато, не раз перевіряла
3 1
Планшетница 18 апреля в 14:47
Ответ дляТундиринда
скаргу в нсзу намагалась лишити,кажуть - звертайтесь до керівника ( головного лікаря)
а його фіг зловиш, за тиждень жодного разу не побачила
А что за операция? Оперируйтесь в другой больницы. А у вас совсем денег нет, вы не можете заплатить?? Совсем бесплатно разве что где то в райбольнице найдете с соответствующим качеством
6 5
автор Тундиринда 18 апреля в 14:48
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не удивлюсь если Днепр.
так
Бибер-анонимер 18 апреля в 14:48
Родственница тоже козыряла перед врачами, что там на горячей линии сказали «все бесплатно», на что получила в общем то исчерпывающий ответ « ну вот кто сказал бесплатно - тот пусть и оперирует» и добавили что медикаментов нет. Деньги собрали, с таким же обычно нельзя тянуть, но я вам сочувствую автор и советую запастись нервами и все таки деньгами. Бороться с этой системой сложно, надо самой быть палец в рот не клади.
4 1
Планшетница 18 апреля в 14:50
Ответ дляиз желе я
і в заяві прописати в шапці-копія в прокуратуру (адреса і ПІБ грокурора міста) ... копія в поліцію. (адреса і ПІБ нач. поліції по місцю), копія в суд...дуже швидко зарухаються!
В суд ге надо , там позовну заяву треба, а не скаргу
Прикуси Язика 18 апреля в 14:50
Прибратися з лікарні якщо щось не влаштовує
16 1
автор Тундиринда 18 апреля в 14:50
Ответ дляПланшетница
А что за операция? Оперируйтесь в другой больницы. А у вас совсем денег нет, вы не можете заплатить?? Совсем бесплатно разве что где то в райбольнице найдете с соответствующим качеством
складний перелом, на пластину будуть ставити
та гроші то є, але саме бісить факт відношення та корупціі.
якого хєра я маю ім купувати рукавички чи бинти? особливо якщо в нсзу мені підтвердили що саме по цій лікарні має все покриватись крім самої пластини
автор Тундиринда 18 апреля в 14:51
Ответ дляБибер-анонимер
Родственница тоже козыряла перед врачами, что там на горячей линии сказали «все бесплатно», на что получила в общем то исчерпывающий ответ « ну вот кто сказал бесплатно - тот пусть и оперирует» и добавили что медикаментов нет. Деньги собрали, с таким же обычно нельзя тянуть, но я вам сочувствую автор и советую запастись нервами и все таки деньгами. Бороться с этой системой сложно, надо самой быть палец в рот не клади.
приблизно так і є.
один тільки там лікар попався нормальний,каже я пишу вам, бо те що було державне закінчилось бо на днях привезли солдат
а решта тварі пишуть рідке мило та антисептик для рук
автор Тундиринда 18 апреля в 14:53
Ответ дляПрикуси Язика
Прибратися з лікарні якщо щось не влаштовує
ага
щас
вони мають то робити, хай роблять.
питання в тому як надавити
Мядуза аля моргонер 18 апреля в 14:53
Ответ дляТундиринда
складний перелом, на пластину будуть ставити
та гроші то є, але саме бісить факт відношення та корупціі.
якого хєра я маю ім купувати рукавички чи бинти? особливо якщо в нсзу мені підтвердили що саме по цій лікарні має все покриватись крім самої пластини
У меня маме знакомой делали в 16й операцию на колене. Сам протез покупали, а все остальное бесплатно. Может и вам стоить уточнить в другой больнице. Это было две недели назад.
пу_пугренчик 18 апреля в 14:53
Я писала на міністерство . Далі шукати на чийому балансі лікарня і туди повідомляти . Не мають права .
Як варіант їхати в Київ і там робити операцію .
Скажіть , а яке місто ? Раптом Чернівці
Мядуза аля моргонер 18 апреля в 14:53
Ответ дляпу_пугренчик
Я писала на міністерство . Далі шукати на чийому балансі лікарня і туди повідомляти . Не мають права .
Як варіант їхати в Київ і там робити операцію .
Скажіть , а яке місто ? Раптом Чернівці
Та Днепр.
Планшетница 18 апреля в 14:53
Ответ дляТундиринда
складний перелом, на пластину будуть ставити
та гроші то є, але саме бісить факт відношення та корупціі.
якого хєра я маю ім купувати рукавички чи бинти? особливо якщо в нсзу мені підтвердили що саме по цій лікарні має все покриватись крім самої пластини
Такую операцию мало кто хорошо умеет делать, бесплптно точно нигде не сделаюь, пластина тоже стоит денег. Мой вам совет: не скандалить, а сделать все, чтоб нормально прооперировалт, от этого зависит качество жизни впшей мамы. Попробуйте в мечникова узнать, сколько это стоит, думаю , что офигеете
Планшетница 18 апреля в 14:54
Ответ дляТундиринда
приблизно так і є.
один тільки там лікар попався нормальний,каже я пишу вам, бо те що було державне закінчилось бо на днях привезли солдат
а решта тварі пишуть рідке мило та антисептик для рук
Слушайте, а где им взять то мыло, если больница не закупает? Идите к главному врачу т спросите, где мыло?
Прикуси Язика 18 апреля в 14:55
Ответ дляТундиринда
ага
щас
вони мають то робити, хай роблять.
питання в тому як надавити
Ніяк
автор Тундиринда 18 апреля в 14:55
Ответ дляпу_пугренчик
Я писала на міністерство . Далі шукати на чийому балансі лікарня і туди повідомляти . Не мають права .
Як варіант їхати в Київ і там робити операцію .
Скажіть , а яке місто ? Раптом Чернівці
Дніпропетровська область
Найгірше що хвора не транспортабельна.
перелом складний, вона не може встати і тд, навіть перелігти на каталку то дуже важко