18 апреля в 23:45

Виговоритися, мені погано

Почала зустрічатись із чоловіком, він все для мене робить, ну просто все. Навіть свої звички заради мене змінив. Зробив пропозицію, хоче дбати про мою дитину, постійно питає про моїх батьків... але(( я розумію, що не можу полюбити. Ну от ніяк(( в деяких моментах дратує. Думала це будуть просто стосунки заради сексу, щоб відволіктися, чи просто вільні стосунки.. і відчуваю себе так погано зараз, бо він намалював собі вже ідеальне майбутнє зі мною, шукає нам більше житло.. а я думаю як втекти(( скажіть щось, бо я чесно в шоці, плакала пів дня сьогодні. Перший раз таке, зазвичай мене лишали. Всередині мерзенні почуття. Він хороша людина, боюсь його образити..
показать весь текст
16 5 5
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:02
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тоді ви б тут не писали і не підпускали до себе не коханого так близько)
В якому сенсі? Моє життя це не лише даний чоловік! Але з ним така халепа і мене це просто добиває, бо я не хочу образити, але і разом з ним не можу. Не знаю як він відеагує.
Ду да ду да ду 19 апреля в 00:02
Ответ дляМоторошні троянди
От останнім часом відмовляю в сексі, бо реально не можу.. йому норм. Він якийсь безвідмовний, з усім погоджується. Це мене теж дратує. Ну надто ідеальний. Не знаю як сказати..
Дайте себе время. не гоните лошадей! То что Вас напрягает - нужно понять и устранить.. сделайте паузу! Займитесь собой, зачем плакать и усложнять... может это он спешит, а не ВЫ ошибаетесь.. как долго Вы вместе?
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:03
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так вас від нього вже нудить
Куди там жити разом?
Та так, я вже через раз телефон беру. Але сьоголні розплаквлась, бо гидко від себе. Але і він не моя мрія, я теж помилилась.
Ду да ду да ду 19 апреля в 00:05
Ответ дляМоторошні троянди
Що він такий безвідмовний, трохи амебний, робить що скажуть, тільки і питає що я хочу.. може для когось це мрія, а мене вже почало дратувати. Я не люблю командувати ніким, а в нього мама і сестра рулять парадом в сім´ях. Коротше, я втрачаю повагу як до чоловіка. В сексі хоче щоб я домінувала теж.
ПОвышенная услужливость не бывает сексуальной.. если это мужчина - женщина перестает видеть в нем мужчину (безвольный, вялый, угодливый.. ) есть такое в психологии..
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:05
Ответ дляЗолота орда
Ну не ваш человек. Не надо было и начинать, если не нравился. Шлите и все. Чем дольше будете тянуть, тем всем будет хуже
Спочатку подобався, сильно. Але коли пізнала його краще, то вилізли риси, які мені не подобаються. А він навпаки закохався сильніше.
Путающаяся 19 апреля в 00:05
Ответ дляМоторошні троянди
Та так, я вже через раз телефон беру. Але сьоголні розплаквлась, бо гидко від себе. Але і він не моя мрія, я теж помилилась.
Так ищите свою мечту...
Что вас с ним вообще держит?
Вам в какой-то степени импонирует, что за вами ухлестывают? Отпустите человека с Богом...
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:06
Ответ дляПутающаяся
Яка доля? Нашо спихувати на долю?
Скажіть самі собі чесно. Вас може гроші від нього приваблюють? Бо за бідного вряд чи ви так тримались. Задайте питання а без грошей таке б терпіли б?
Ні, при чому тут гроші? Почалося все зі спілкування цікавого, в нас спільне хобі.
Ду да ду да ду 19 апреля в 00:06
Ответ дляМоторошні троянди
Та так, я вже через раз телефон беру. Але сьоголні розплаквлась, бо гидко від себе. Але і він не моя мрія, я теж помилилась.
Он давит на Вас? ОТкуда от Вас столько вины, неловкости? Дайте себе время и паузу... не тянет Вас к нему.. в себе разберитесь. Он душит Вас присутствием?
Золота орда 19 апреля в 00:07
Ответ дляМоторошні троянди
Спочатку подобався, сильно. Але коли пізнала його краще, то вилізли риси, які мені не подобаються. А він навпаки закохався сильніше.
Ну и все. Вы ему ничего не должны. Прямо сейчас пишите, что Вы подумали и приняли решение, что вы друг другу не подходите. Что не хотите больше тратить время. Переживет.
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:08
Ответ дляПутающаяся
Так ищите свою мечту...
Что вас с ним вообще держит?
Вам в какой-то степени импонирует, что за вами ухлестывают? Отпустите человека с Богом...
Він ще не знає, що він не моя мрія. Чесно, я себе останнім часом так поводжу як стерво, але він ВСЕ терпить!!!
Значит надо 19 апреля в 00:08
Ответ дляМоторошні троянди
В якому сенсі? Моє життя це не лише даний чоловік! Але з ним така халепа і мене це просто добиває, бо я не хочу образити, але і разом з ним не можу. Не знаю як він відеагує.
Автор, в чем у вас проблема вообще? Бегает мужик за вами - пусть бегает. Позволяйте вас кружить настолько насколько вам комфортно. Выставляйте границы. И все. Хотите другого - ищите параллельно лучше.
Путающаяся 19 апреля в 00:09
Ответ дляМоторошні троянди
Ні, при чому тут гроші? Почалося все зі спілкування цікавого, в нас спільне хобі.
Ну так Вам же нравилось? Обычно прогулки пр-д луной уде женщине с ребёнком не катит. Тут вы выбираете чтобы и вас и ребёнка укатывали.
Не делайте из себя жертву несчастья.
Ещё особо ничего не произошло. Будьте честны перед собой и мужчиной.
Значит надо 19 апреля в 00:10
Ответ дляМоторошні троянди
Він ще не знає, що він не моя мрія. Чесно, я себе останнім часом так поводжу як стерво, але він ВСЕ терпить!!!
И что же вы такое делаете, как стерва?
И вообще, может ему, как раз, стервы и нравятся.
Мядуза аля моргонер 19 апреля в 00:10
Автор, а навіщо тягнути. Ви ж йому даєте надію. Він вже пропозицію зробив. З кожним днем буде дратувати все більше і спати з ним не захочете. Вважаю, що залишаючи його біля себе ви і собі не даєте шансу знайти коханого. Будьте чесною.
Бойцовская 19 апреля в 00:10
Ответ дляМоторошні троянди
Ви про мене?
Да, я думаю да
Вам, прежде чем его бросить, нужно найти хорошего психога где-то пол года посещений. И посмотреть
Мужчине скажите, что вы с ребёнком и так быстро расширятся и брать ребёнку ’следующего папу’ не готовы
И за собой в терапии наблюдайте
Квітка папороті 19 апреля в 00:11
Ответ дляМоторошні троянди
Що він такий безвідмовний, трохи амебний, робить що скажуть, тільки і питає що я хочу.. може для когось це мрія, а мене вже почало дратувати. Я не люблю командувати ніким, а в нього мама і сестра рулять парадом в сім´ях. Коротше, я втрачаю повагу як до чоловіка. В сексі хоче щоб я домінувала теж.
Оце я теж ненавиджу. Люблю, щоб мене, а не я.
Кручу хвости 19 апреля в 00:11
Ответ дляВільнаНазавжди
Думайте серцем і розумом ... Це, тільки, ваша відповідальність ... Якщо, спите з ним, то, вже, не мерзотно ... Взагалі, зі свого досвіду, краще, коли жінка, дозволяє собі любити ..Але, поважати чоловіка-обов´язково...Шукайте, якщо він буде чекати. Може , оціните, а може, зустрінете іншого.
Тут ви праві в тому, що класно, коли жінку кохають трохи більше, аніж вона сама. Але у автора дійсно проблема в тому, що чоловік в усьому хоче їй догодити, в нього немає чоловічого стержня.
Автор, якщо ви говорите, що одразу подобався він вам, то можливо є шанс поговорити про його поведінку.
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:12
Ответ дляДу да ду да ду
Он давит на Вас? ОТкуда от Вас столько вины, неловкости? Дайте себе время и паузу... не тянет Вас к нему.. в себе разберитесь. Он душит Вас присутствием?
Так! Ви іменно те слово підібрали- душить! Бо ми не довго разом, а він вже про мене розказав всім родичам!, друзям, передавав подарунки дитині, батькам, зробив пропозицію! Шукає житло, навіть сказав що я подружусь з його знайомими! А я думаю нашо вони мені і це все... я шуткую у відповідь, але він схоже це все серйозно.
Путающаяся 19 апреля в 00:12
Ответ дляКручу хвости
Тут ви праві в тому, що класно, коли жінку кохають трохи більше, аніж вона сама. Але у автора дійсно проблема в тому, що чоловік в усьому хоче їй догодити, в нього немає чоловічого стержня.
Автор, якщо ви говорите, що одразу подобався він вам, то можливо є шанс поговорити про його поведінку.
Так это с её слов, это может пока такой он ещё розовые очки не спали. У них конфетно-букетный период...потом такие могут проявить стержень в очень неподходящий момент
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:12
Ответ дляЗолота орда
Ну и все. Вы ему ничего не должны. Прямо сейчас пишите, что Вы подумали и приняли решение, что вы друг другу не подходите. Что не хотите больше тратить время. Переживет.
Так, розумію що так і треба зробити.
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:14
Ответ дляМядуза аля моргонер
Автор, а навіщо тягнути. Ви ж йому даєте надію. Він вже пропозицію зробив. З кожним днем буде дратувати все більше і спати з ним не захочете. Вважаю, що залишаючи його біля себе ви і собі не даєте шансу знайти коханого. Будьте чесною.
Ну от сьоголні і накрило((( вде не витримую, треба сказати йому і зупинити це все.
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:15
Ответ дляБойцовская
Да, я думаю да
Вам, прежде чем его бросить, нужно найти хорошего психога где-то пол года посещений. И посмотреть
Мужчине скажите, что вы с ребёнком и так быстро расширятся и брать ребёнку ’следующего папу’ не готовы
И за собой в терапии наблюдайте
В мене батьки раніше сварились, так, але вже на пенсії чудово живуть, переосмислити свої стосунки давно.
Элька-Карамелька 19 апреля в 00:18
Ответ дляПутающаяся
Так это с её слов, это может пока такой он ещё розовые очки не спали. У них конфетно-букетный период...потом такие могут проявить стержень в очень неподходящий момент
Дело не в розовых очках.
Ему может просто однажды надоесть угождать в ответ на ее нелюбовь. И тогда все унижения припомнит и жестко нахер пошлет. А автор уже привыкнет.
Вот тогда ее заштормит так, шо будет бегать за ним и соглашаться на все. А он отыграется во всю.

Автор, не шутите с этим. Лучше сказать сейчас, как есть.
Путающаяся 19 апреля в 00:18
Ответ дляМоторошні троянди
Ну от сьоголні і накрило((( вде не витримую, треба сказати йому і зупинити це все.
Вы сама як мямля. Ой на меня давит, ой я прям не знаю. Ой и хочу не хочу с ним. Ой не нравится что прям во всем угождает.
А сами чего стоите? Морочите человеку голову сами не знаете что хотите...
И синица в руках уже не та, и журавля хочу в небе ...
4 1
Шмоточницаца 19 апреля в 00:18
Здається, що ви його кинете, він знайде іншу і одружиться швидко, а ви лікті кусатимете. Але сердцю не накажеш…
Путающаяся 19 апреля в 00:19
Ответ дляЭлька-Карамелька
Дело не в розовых очках.
Ему может просто однажды надоесть угождать в ответ на ее нелюбовь. И тогда все унижения припомнит и жестко нахер пошлет. А автор уже привыкнет.
Вот тогда ее заштормит так, шо будет бегать за ним и соглашаться на все. А он отыграется во всю.

Автор, не шутите с этим. Лучше сказать сейчас, как есть.
Да и это будет жёстко...поступит потом так же и с автором ...как она
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:20
Ответ дляПутающаяся
Вы сама як мямля. Ой на меня давит, ой я прям не знаю. Ой и хочу не хочу с ним. Ой не нравится что прям во всем угождает.
А сами чего стоите? Морочите человеку голову сами не знаете что хотите...
И синица в руках уже не та, и журавля хочу в небе ...
Ні, я не мямля. Але не хочу його ображати. Хоча в глибині душі я думаю коли я скажу, що між нами кінець, він розкриє свою іншу (негативну) сторону, в мене таке відчуття.
1 1
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:20
Ответ дляШмоточницаца
Здається, що ви його кинете, він знайде іншу і одружиться швидко, а ви лікті кусатимете. Але сердцю не накажеш…
Повірте, точно не кусатиму. Я за ним навіть не сумую.
Совбез 19 апреля в 00:21
Ответ дляМоторошні троянди
В мене батьки раніше сварились, так, але вже на пенсії чудово живуть, переосмислити свої стосунки давно.
ну так и вы будете хорошо жить.
на пенсии.
автор Моторошні троянди 19 апреля в 00:22
Ответ дляШмоточницаца
Здається, що ви його кинете, він знайде іншу і одружиться швидко, а ви лікті кусатимете. Але сердцю не накажеш…
І зараз думаю що плакала тому що прикро, що помилилася в ньому. Це моя вина, на себе злюсь.
1 1 1