Огірки на балконі

Чи можливо виростити?
НуКаНаКа 19 апреля в 07:13
Можно. А зачем?
Хвець-тець 19 апреля в 07:19
Можливо, вирощували. Дітям цікаво.
Обирайте сорта що самі запліднюються.
Ми в якості горщика 2 л бутилку обрізану використовували.
Комиссия50% 19 апреля в 07:19
Теоретически да, у кого-то даже получается. У меня ни фига не получается в ящиках вырастить, даже зелень. Правда, однажды фасоль выросла, и даже стрючки вызрели. Это мы с ребёнком экспериментировали)
3 1
60 метрів сметани 19 апреля в 07:20
Я растила на подоконнике. Такое, из пяти выросло 3, и из них 2 огурца, на вкус как вата.
Хвець-тець 19 апреля в 07:23
Ми навіть суницю із семечки виростили, в аврорі купили сімена:))
10 1
Хачапууури 19 апреля в 07:26
Ми з дітьми виростили ,купили просто для експерименту,але на диво урожай був дуже хороший.
12 4
Скляна миша 19 апреля в 07:27
Да, росли в 2х литровых емкостях. Но больше такой опыт повторять не буду
6 1
Борщик 19 апреля в 07:30
Я выращиваю каждый год,они меня очень радуют.Цветут и правда один раз вырос огурец небольшой.Сорт брала ’Родничок’,цвёл до самых холодов,правда нужно много удобрять.
Борщик 19 апреля в 07:32
Ответ дляХачапууури
Ми з дітьми виростили ,купили просто для експерименту,але на диво урожай був дуже хороший.
Молодцы!!!Чем Вы их удобряете?И какой сорт огурцов?Подскажите пожалуйста.
Хачапууури 19 апреля в 07:33
Ответ дляБорщик
Молодцы!!!Чем Вы их удобряете?И какой сорт огурцов?Подскажите пожалуйста.
Сорт не знаю,купили в супермаркеті просто навмання. Висадили в довгі ящики для балконних квітів. Іноді поливала водою з буршиновою кислотою.
Борщик 19 апреля в 07:34
Ответ дляХачапууури
Сорт не знаю,купили в супермаркеті просто навмання. Висадили в довгі ящики для балконних квітів. Іноді поливала водою з буршиновою кислотою.
Спасибо💐
Хачапууури 19 апреля в 07:36
Ответ дляБорщик
Спасибо💐
Були ще помідори Чері та петрушка з м´ятою,але фото не збереглися.
Борщик 19 апреля в 07:38
Ответ дляХачапууури
Були ще помідори Чері та петрушка з м´ятою,але фото не збереглися.
Вы-молодец!!!У меня тоже целую зиму и сейчас петрушка и зелёный лук ростут
Працівниця року 19 апреля в 07:51
Минулого літа. Більше не буду, вони порозростались як ліани все мусила придумувати як підвязувати
2 2
Працівниця року 19 апреля в 07:53
І нік вдалий
Мизимец 19 апреля в 08:15
щороку саджу. в 5л відрізані бутилки чи горщики до декілька штук.
в цьому році теж вже вирос врожай.
саджу самі звичайні сорти партенокарпіки самозапильні. Але все одно треба опиляти , щоб в’язалися.
Ширли-Мырли 19 апреля в 08:27
Дівчата, яку зелень ще висвджуєте, порадьте так щоб можна було урожай зібрати, бо моі спроби невдалі(
Яке саме насіння?
Хвець-тець 19 апреля в 08:43
Ответ дляШирли-Мырли
Дівчата, яку зелень ще висвджуєте, порадьте так щоб можна було урожай зібрати, бо моі спроби невдалі(
Яке саме насіння?
Підійдіть саме в ларьок чи магазин з насінням, там продавці знаються і порадять вам що взяти саме для балкона чи підвіконня, бо є сорта низькорослі, самоопилювальні.
Бо те що продають в супермаркетах, атб то не для балконів та підвіконь.
Мама Чели 19 апреля в 08:59
Для теплиц надо брать, самоопыляющиеся.
культУра 19 апреля в 09:23
Ответ дляШирли-Мырли
Дівчата, яку зелень ще висвджуєте, порадьте так щоб можна було урожай зібрати, бо моі спроби невдалі(
Яке саме насіння?
Я в цьому році петрушку, м´яту і базилік посіяла. Насіння брала в атб і аврорі. Колись вирощувала руколу, то вона дуже гірка виросла чомусь. Пробувала помідори чері, то таке шось виросло, врожай п´ять шт. А петрушка то гарно росте. Можна й на зиму лишати. Якось базилік в стаканчику доречі теж два роки був.
Я такая наивная 19 апреля в 09:37
В мене невдалі спроби щось вирощувати. Навіть елементарні кріп-петрушку. Все сжирала тля. Ну а травити якось ’релігія’ не дозволяла. А зараз так все утикано квітами, в кілька рядів в кілька поверхів, ще й за вікном - а в горщик ще на земельку маленький горщик ставлю . Теж шкідники нападають, але їх трави скільки хочеш - ми ж їх не їмо.
svetolino 19 апреля в 09:55
Можно!!! але геморой!
Файна дівка 19 апреля в 10:31
Ответ дляШирли-Мырли
Дівчата, яку зелень ще висвджуєте, порадьте так щоб можна було урожай зібрати, бо моі спроби невдалі(
Яке саме насіння?
В мене вперше в цьому році виріс базилік. До цього скілько не сіяла, нічого. А тут диво.
Файна дівка 19 апреля в 10:35
Ответ длякультУра
Я в цьому році петрушку, м´яту і базилік посіяла. Насіння брала в атб і аврорі. Колись вирощувала руколу, то вона дуже гірка виросла чомусь. Пробувала помідори чері, то таке шось виросло, врожай п´ять шт. А петрушка то гарно росте. Можна й на зиму лишати. Якось базилік в стаканчику доречі теж два роки був.
Руккола є різна. Я на дачі одного разу посіяла вузьколистну, вона дійсно відносно гірка, але вже 10 років сама насівається. На зараз її вже дуже багато молодої. Подруга сіє кожен рік, але вона бере сорта з круглими листочками. Вона більш м´яка на смак, але сама не розмножується.
Ширли-Мырли 19 апреля в 19:34
Ответ дляФайна дівка
В мене вперше в цьому році виріс базилік. До цього скілько не сіяла, нічого. А тут диво.
Яке саме насіння купували, просто і землю і нічого особливого не робили?
Файна дівка 19 апреля в 19:39
Ответ дляШирли-Мырли
Яке саме насіння купували, просто і землю і нічого особливого не робили?
Купила пакетик фіолетового і пакетик зеленого в Новій лінії. Земля з дачі, стояла в горщиках з прошлого року. Посіяла і зверху пісочком притрусила. А йому сподобалось). Горщики стоять на південному вікні, поливаю кожен день.
культУра 19 апреля в 20:35
Ответ дляФайна дівка
Руккола є різна. Я на дачі одного разу посіяла вузьколистну, вона дійсно відносно гірка, але вже 10 років сама насівається. На зараз її вже дуже багато молодої. Подруга сіє кожен рік, але вона бере сорта з круглими листочками. Вона більш м´яка на смак, але сама не розмножується.
Можливо що сорт такий. Але я після тієї гіркої з вікна то й нормальну розлюбила)) перестала купувати. Почитала тему, то ще сьогодні салат і суницю в аврорі купила))
Файна дівка 19 апреля в 21:05
Ответ длякультУра
Можливо що сорт такий. Але я після тієї гіркої з вікна то й нормальну розлюбила)) перестала купувати. Почитала тему, то ще сьогодні салат і суницю в аврорі купила))
Гарного врожаю!
культУра 19 апреля в 21:20
Ответ дляФайна дівка
Гарного врожаю!
Дякую!