28 апреля в 11:10

Ось така була подруга, поки жили в Києві спілкувались. Після виїзду закордон нє

Я їй пишу вона на ігнорі
Іноді 2 слова напише
А раніше спілкувались постійно
Зараз як відрізало
показать весь текст
37 17 1
Небалувана Галя 28 апреля в 11:23
Ответ дляПироженкА
А в чем патриотизм по вашему?
Сидеть в Европе и США, с мужем и детьми, раздавать ЦУ и воевать чужими руками?
Ну не все хотят и чужими руками воевать.. вы же видите не побеждаем,.а люди гибнут.
12 4 1
Воздух в банке 28 апреля в 11:23
Ответ дляНебалувана Галя
У мене кума так. Теж саме .. кінець прийшов стосункам коли в дитини будо день народження вона проігнорувала. Завжди раніше вітала дзвонила ,.або писала ,.але ми виїхали раніше до війни і було все добре, спілкувались. Коли війна почалася. Мені чомусь здається що її кавалер настроїв проти мене , хоча нірвщу мене не бачив. Коли війна почалась я хвилювалась за неї дзвонила , вона якось відповідала не охоче. Думала в неї депресія ,.хоча вона могла виїхати в Німеччину . Вона перекладач.. Але мабуть із за того чоловіка тримається.
Бути однією сім´єю і в радості і в горі це погано?
Завжди з рушником 28 апреля в 11:23
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Большинство выехавших так себя ведут или ноют что не все так хорошо, как ’со стороны кажется’, но не рассказывают об отвратительном.
Уймите свою желчь про выехавших
Полно примеров распада дружбы и общения без выезда
16 3 2
Небалувана Галя 28 апреля в 11:25
Ответ дляВоздух в банке
Бути однією сім´єю і в радості і в горі це погано?
В неї не має сімї і дітей. Був би там чоловік..але не важливо ..
Додаю напруги 28 апреля в 11:26
Ответ дляКоролева краси
2 близькі подруги. Одна закордоном, друга довго була закордоном, зараз поруч живе. Дружимо всі багато років
У людини можуть бути зараз переживання, проблеми і навіть депресія. Тож автор, зараз їй не до всіх інших може бути. Дайте їй час.
так ви праві, але і без депресій люди на відстані віддаляються. І це нормальний процес. Я не сварилась з подругою, ми в гарних відносинах, вона навіть в гості до себе запрошувала, і якщо б раптом вона повернулась в Україну, ми б були подругами.

Але зараз спілкування зійшло на привіт-пока. Але наше спілкування останніх років і до війни - це обговорення її стосунків з чоловіками. Зараз мені вже набридло одне і те ж, тому якось з´ясувалось, що спільні теми вичерпались)
ПироженкА 28 апреля в 11:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Нести відповідальність за себе, свої дії, свою країну, робити поступки які допоможуть собі, людям, своєму народу боротись, відновлюватись. Не кидатись зі злістю на співвітчизників, не судити і не мішати нікого з гімном
И где тут про вас лично???
Вы и вам подобные, сидя на диване на западе, ’геройствуете ’оттуда, указывая нам тут живущим в Украине как воевать и как жить.
22 4
Я такая - жду трамвая 28 апреля в 11:25
Ответ дляЗавжди з рушником
Уймите свою желчь про выехавших
Полно примеров распада дружбы и общения без выезда
У меня нет никой печали, честное слово. Не выдумывайте.
Воздух в банке 28 апреля в 11:25
Ответ дляНебалувана Галя
В неї не має сімї і дітей. Був би там чоловік..але не важливо ..
Ви писали про чоловіка, тому я і уточнила
Небалувана Галя 28 апреля в 11:30
Ответ дляВоздух в банке
Ви писали про чоловіка, тому я і уточнила
Мужчина. Имела ввиду . Як буде на українській ? Если бы был муж то я бы его знала . А так штаны . Ну не важно,.пускай держится. Сама бы выехала в ту же Германию с родителями,.тем более она там не раз была и работала . А так он её держит. Что он ей там внушил и манипулирует не знаю,.но держит. Как с ним связалась так сразу как то отстранилась. Были звоночки.
НЛОша 28 апреля в 11:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Які люди?
Ті, хто переїхав в інші країни
ГендиреХтор 28 апреля в 11:26
Ответ дляВесёлая морковка
Ото проблеми в людей, не поздоровила з ДН.
Я й про ДН рідних зараз можу забути, що вже казати про похресників.
А я памʼятаю всі дн, але ніколи не знаю яке сьогодні число. Якщо не поставила нагадування, то можу і не поздоровити. Дзвоню пізніше і нічого всі живі, ніхто не ображається. Мене подруга поздоровила на місяць раніше, я подякувала, щоб не образити навіть не сказала, що вона помилилась. А через місяць їй вайбер нагадав дату, поздоровляла ще раз, посміялися та й все.
Завжди з рушником 28 апреля в 11:27
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У меня нет никой печали, честное слово. Не выдумывайте.
Ага, конечно, расскажите это другим
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:27
Ответ дляПироженкА
И где тут про вас лично???
Вы и вам подобные, сидя на диване на западе, ’геройствуете ’оттуда, указывая нам тут живущим в Украине как воевать и как жить.
По перше я ні слова вам не вказала.
По друге я чітко цим і займаюсь- тими діями про які я пишу. Щодня
Цікаво, де тут про вас ? І ваш диван з якого ви ядом бризгаєте на тому і все
10 3
ПироженкА 28 апреля в 11:28
Ответ дляНебалувана Галя
Ну не все хотят и чужими руками воевать.. вы же видите не побеждаем,.а люди гибнут.
По личным наблюдениям 99% живущих на западе воюют с дивана до границ 91 года.
16 5
Полтавська галушка 28 апреля в 11:29
Ответ дляLove_Love_Love_
І вважають що у цьому заключається патріотизм
Ой,краще мовчіть .
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:29
Ответ дляПироженкА
По личным наблюдениям 99% живущих на западе воюют с дивана до границ 91 года.
Ви звідки воюєте?)))
10 9
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:29
Ответ дляПолтавська галушка
Ой,краще мовчіть .
Або ви
9 7
Я такая - жду трамвая 28 апреля в 11:29
Ответ дляЗавжди з рушником
Ага, конечно, расскажите это другим
Напишите коронное, беженское с советчицы - ’не надо нам завидовать’.))
10 4 1
ПироженкА 28 апреля в 11:30
Ответ дляLove_Love_Love_
По перше я ні слова вам не вказала.
По друге я чітко цим і займаюсь- тими діями про які я пишу. Щодня
Цікаво, де тут про вас ? І ваш диван з якого ви ядом бризгаєте на тому і все
Прекрасно помню вашу позицию по другим темам. Так что не трудитесь.
Амбасадор щастя 28 апреля в 11:30
Ответ дляНебалувана Галя
Ну не все хотят и чужими руками воевать.. вы же видите не побеждаем,.а люди гибнут.
и не победим!!! это понятно каждому нормальному человеку. Все эти смерти зря.
ПироженкА 28 апреля в 11:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви звідки воюєте?)))
Я из Украины.
А вы с муженьком из США .
15 1
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:31
Ответ дляПироженкА
Прекрасно помню вашу позицию по другим темам. Так что не трудитесь.
Сто років ви мені не здались
11 4
ПироженкА 28 апреля в 11:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Сто років ви мені не здались
Взаимно!!!)))
Полтавська галушка 28 апреля в 11:32
Ответ дляАмбасадор щастя
и не победим!!! это понятно каждому нормальному человеку. Все эти смерти зря.
Переможемо !!!!
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:33
Ответ дляПироженкА
Я из Украины.
А вы с муженьком из США .
І?
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:33
Ответ дляПироженкА
Взаимно!!!)))
Нашо ви мені написали?
Додаю напруги 28 апреля в 11:36
Ответ дляSo_so
Значит Вы и не были подругами. Мои тоже выехали, мы общаемся каждый день.
вообще не значит.
Даже супруги отдаляются, что уже говорить о друзьях, которые живут в разных странах.
ПироженкА 28 апреля в 11:38
Ответ дляLove_Love_Love_
І?
Что и? Где патриотизм ваш? Почему уехали?Вы же в каждой теме воююте с уклонистами, с мужиками не желающими воевать до границ 91 года.))))
15 2
Кофе в лобби 28 апреля в 11:39
Вы теперь в разных реальностях живете. Не о чем общаться. У нас тоже так со многими друзьями. И я их понимаю. Это немного больно вначале, но проходит
Рассказница 28 апреля в 11:41
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Большинство выехавших так себя ведут или ноют что не все так хорошо, как ’со стороны кажется’, но не рассказывают об отвратительном.
Наоборот, все хотят слышать, как у тебя все плохо. А когда ты говоришь, что тебе хорошо, то общение сводится на нет.
2 2 1