Как перестать общаться с подругой (культурно). Она угрожает.

Угрожает, что те, кто перестал с ней общаться и плохо повел себя, те постоянно болеют тяжёлыми заболеваниями и им не везёт в жизни (но походу, её единственный бывший, это исключение) Я очень мнительная. Но с ней стало нереально общаться, и у нее походу предклимаксное состояние, или не знаю, как это назвать. Она стала очень агрессивная, пытается подколоть постоянно. У всех подруг мужья ’страшные’ , она бы на такого не посмотрела( у него никакого никогда не было и даже ни с кем длительных отношений). Что не купишь из вещей, пытается доказать, что это гавно, хотя сама уже лет 10 ничего не покупала. Пытается доказать, что вот ее подруга Аня (когда её нет) это бычка из села и птушница, хотя у Ани свой бизнес, а эта с ВО работает на 7 тыс грн и вся в кредитах по жизни. Короче, это всего лишь 1% нюансов. Такое начало происходить последние года 2. Может культурно сократить общение? Вообще не пойму, что с ней случилось
5 2
annetta888 14 апреля в 23:09
Просто не спілкуватися. Крапка. Немає часу.
Горлаю зрання 14 апреля в 23:09
Скажуть, що от помітили, що хто мені погано бажає, погрожуючи, то з ними страшні речі стаються може що то моя бабця відьма/мольфарка/бачуща, то вона мене оберігає, бо пояснити таке не можу
2 2
Кукарачка 14 апреля в 23:11
я не суеверна, я бы прекратила общение. все. Моя жизнь одна, я не пишу ее на черновик - зачем мне ненужные люди.
Чучело-Мяучело 14 апреля в 23:11
Просто отдалитесь от нее и все. Она чсвшница. Но отношения не разрывайте совсем. Если будут претензии, бейте аргументами выдуманными. Типа, потерялась, потому что в жизни завал. Видишь, в моем случае, даже общение с тобой от жизненных обстоятельств не страхует)))
З горіха зерня 14 апреля в 23:12
Предклимакс)), а сколько ей? За 50?
автор Дикая Роза 14 апреля в 23:15
Ответ дляЗ горіха зерня
Предклимакс)), а сколько ей? За 50?
40, но бывает и ранний климакс)) Я просто последнее время вообще человека не узнаю. Другие люди от нее вообще отдалились, ибо там реально походу кукушка съехала, я одна терплю, пока что. Она стала невыносимой
Да, я блондинка! 14 апреля в 23:15
1. Не відповідайте відразу. Написали вам вранці- відпишіть через добу. Мов «завал нереальний. Робота, діти. Падаю з ніг»
2. Так само з дзвінками. Не відповідайте. Пишіть через добу.
3. Ну і у вас поки що немає часу на зустрічі.
З горіха зерня 14 апреля в 23:17
Ответ дляДикая Роза
40, но бывает и ранний климакс)) Я просто последнее время вообще человека не узнаю. Другие люди от нее вообще отдалились, ибо там реально походу кукушка съехала, я одна терплю, пока что. Она стала невыносимой
Как у нас любят скверный характер и невоспитанность сваливать всё на климакс)).
2 6
автор Дикая Роза 14 апреля в 23:18
Ответ дляЗ горіха зерня
Как у нас любят скверный характер и невоспитанность сваливать всё на климакс)).
Ладно, может вы правы)) Но раньше это как-то не так заметно было
Tammy21 14 апреля в 23:24
У вас проблема -- ви вірите в те, що вам зроблять погано через відмову у спілкуванні. Тобто, проблема цілком і повністю в вас. Попрацюйте з цим -- психолог, аффірмації, якісь, може трошки научпопа. Це не ок жити у страху.
Ручки-Крючки 14 апреля в 23:25
Ответ дляДа, я блондинка!
1. Не відповідайте відразу. Написали вам вранці- відпишіть через добу. Мов «завал нереальний. Робота, діти. Падаю з ніг»
2. Так само з дзвінками. Не відповідайте. Пишіть через добу.
3. Ну і у вас поки що немає часу на зустрічі.
О це почала так сестра чоловіка робити. Дзвоню, трубку не бере, не може, може через тиждень передзвонити, а мені вже і не сильно потрібно, хотіла спитати рецепт її сирників. Потім сама пише... потім пропадає, по ім дзвонить, а якщо я їй подзвоню через кілька днів , то або мовчить або відписує через день... в дорозі... Таке... Це мабуть теж не сильно хоче спілкуватися, почалося десь з пів року. Хоча не зрозуміло чому мені сама написує, а потім пропадає... Таке шось...
Я вже питала чоловіка, може вона на нього сердиться, ні каже, але вони говорять рідко, бо мій в лікарні зараз працює багато, то всі знають що йому не до розмов. Мені з нею немає що ділити, раніше спілкувалися в тиждень раз 2-3.
Да, я блондинка! 14 апреля в 23:37
Ответ дляРучки-Крючки
О це почала так сестра чоловіка робити. Дзвоню, трубку не бере, не може, може через тиждень передзвонити, а мені вже і не сильно потрібно, хотіла спитати рецепт її сирників. Потім сама пише... потім пропадає, по ім дзвонить, а якщо я їй подзвоню через кілька днів , то або мовчить або відписує через день... в дорозі... Таке... Це мабуть теж не сильно хоче спілкуватися, почалося десь з пів року. Хоча не зрозуміло чому мені сама написує, а потім пропадає... Таке шось...
Я вже питала чоловіка, може вона на нього сердиться, ні каже, але вони говорять рідко, бо мій в лікарні зараз працює багато, то всі знають що йому не до розмов. Мені з нею немає що ділити, раніше спілкувалися в тиждень раз 2-3.
Можливо, реально справ стало більше. Так теж буває
Швидка Настя 14 апреля в 23:38
Поступово, якщо ви так вразливі до її слів; то трубку не взяли, відповіли двома словам на повідомлення, на запрошення нема часу. Так якось і відмахаєтесь. Це працює, я перевіряла на практиці
Ручки-Крючки 14 апреля в 23:43
Ответ дляДа, я блондинка!
Можливо, реально справ стало більше. Так теж буває
Та ні, немає вона багато справ. Нічого в житті не помінялись. От тільки коли дзвоню, то ніколи зразу не візьме трубку. Дзвонить через кілька днів. І це з пів року так. Пишу, тиша, або 2 слова відповість, в потім через кілька днів або зателефонує, або напише. Я зараз вже не дзвоню. Пишу теж рідко. Місяць стараюся її не чіпати, пару раз відповіла їй в вацапі і все. Мені подруги кажуть що заздрить, але ми і до цього трохи краще жили, не сильно прям багато. Зараз так само. Не розумію. Навпаки, зараз триматися потрібно один одного, а вона ось так.
Да, я блондинка! 14 апреля в 23:47
Ответ дляРучки-Крючки
Та ні, немає вона багато справ. Нічого в житті не помінялись. От тільки коли дзвоню, то ніколи зразу не візьме трубку. Дзвонить через кілька днів. І це з пів року так. Пишу, тиша, або 2 слова відповість, в потім через кілька днів або зателефонує, або напише. Я зараз вже не дзвоню. Пишу теж рідко. Місяць стараюся її не чіпати, пару раз відповіла їй в вацапі і все. Мені подруги кажуть що заздрить, але ми і до цього трохи краще жили, не сильно прям багато. Зараз так само. Не розумію. Навпаки, зараз триматися потрібно один одного, а вона ось так.
Обожнюю таких людей «майже не бачимося, рідко розмовляємо, але я Точно Знаю, що вона не зайнята»
Ручки-Крючки 14 апреля в 23:59
Ответ дляДа, я блондинка!
Обожнюю таких людей «майже не бачимося, рідко розмовляємо, але я Точно Знаю, що вона не зайнята»
Звісно знаю, як би не знала, то не говорила б. Мені просто дивно, що сталося, що так себе веде. Я її знаю більше 8 років. І це не її обична манера спілкування. Тому розумію що це не просто немає часу. Хай там раз або два, але пів року...
Ладнр, я точно не буду лізти . Вирішила вона так, тоді будемо переписуватись, якщо напише.
Да, я блондинка! 15 апреля в 00:07
Ответ дляРучки-Крючки
Звісно знаю, як би не знала, то не говорила б. Мені просто дивно, що сталося, що так себе веде. Я її знаю більше 8 років. І це не її обична манера спілкування. Тому розумію що це не просто немає часу. Хай там раз або два, але пів року...
Ладнр, я точно не буду лізти . Вирішила вона так, тоді будемо переписуватись, якщо напише.
Просто цікаво «як ви можете знати»?
Я не розповідаю про свої внутрішні хвилювання і про зайнятість. Я так здогадуюсь, перед вами теж не звітують
Ручки-Крючки 15 апреля в 00:15
Ответ дляДа, я блондинка!
Просто цікаво «як ви можете знати»?
Я не розповідаю про свої внутрішні хвилювання і про зайнятість. Я так здогадуюсь, перед вами теж не звітують
На стільки що трубку не взяти? Чи не передзвонити? Тим більше що раніше вона адекватно реагувала. Не взяла- передзвонить. Завжди можна знайти варіанти.
Ви ж самі написали, як люди роблять, щоб припинити спілкування. Впізнала її поведінку. Тільки незрозуміло чому вона тоді сама починає дзвонити і писати, а потім знову пропадає. )))
Да, я блондинка! 15 апреля в 00:31
Ответ дляРучки-Крючки
На стільки що трубку не взяти? Чи не передзвонити? Тим більше що раніше вона адекватно реагувала. Не взяла- передзвонить. Завжди можна знайти варіанти.
Ви ж самі написали, як люди роблять, щоб припинити спілкування. Впізнала її поведінку. Тільки незрозуміло чому вона тоді сама починає дзвонити і писати, а потім знову пропадає. )))
Якщо я готую, якщо я працюю, якщо я в ванній, якщо я мию підлогу, якщо я в магазині, якщо я в машині, якщо я в загальному транспорті, якщо я допомогаю з уроками…тощо. Я не відповідаю. Мені не зручно. І це - Нормально
Тільки пострадянські люди готові кинути все заради гостей/дзвінків і всього іншого. У людей з розвинених країн такого немає
4 1
Да, я блондинка! 15 апреля в 09:42
Ответ дляРучки-Крючки
На стільки що трубку не взяти? Чи не передзвонити? Тим більше що раніше вона адекватно реагувала. Не взяла- передзвонить. Завжди можна знайти варіанти.
Ви ж самі написали, як люди роблять, щоб припинити спілкування. Впізнала її поведінку. Тільки незрозуміло чому вона тоді сама починає дзвонити і писати, а потім знову пропадає. )))
Ще раз:
- якщо б людина не хотіла з вами спілкуватися, вона б вам не дзвонила і не писала. А була максимально відстороненою. Про що я і пишу

Але ви або не хочете розуміти, або реально читаєте між рядків
КаваЗМолоком 17 апреля в 09:54
Злобные ’подруги’ идут за русским кораблем. В бан таких кидаю. Не переношу озверевших и завидующих черной завистью. Сначала конечно пытаюсь помочь(вдруг человек немного того из-за стресса), поговорю пару раз, потом аривидерчи. Тратить ещё жизнь на таких. Но она будет вам делать пакости, из-за злобы просто. Поэтому подстрахуйтесь, чтоб было меньше последствий от нее. Такие легко пакостят, подлые