30 апреля в 10:40

Есть те кто считают что в мае победа?

Два последних месяца четко в этом уверенна
Не победа, а временное затишье
Даже не смотря на все последние новости
показать весь текст
автор Andreevaa 30 апреля в 11:20
Ответ дляTatius_ka
грушки-яблочки вже були
травень був (минулорічні)
паски були - і от знову
що ще там?
весна/зима/літо/осінь?...
Про що мова коли СКРІЗЬ жопа?!?
Я понимаю!!! Я ж не утверждаю что так будет, я сразу обозначила «кажется»
Tatius_ka 30 апреля в 11:20
Ответ дляAndreevaa
Во первых, я думаю что 22 мая
Я вообще ничего не понимаю в политике, это все на уровне «кажется»
Не утверждаю что так будет
Просто удивляюсь сама себе
а що на рівні ’кажется’ вже у вас вилилось з очікування в реальність?
Взагалі по життю
автор Andreevaa 30 апреля в 11:21
Ответ дляЮлияL
Лучше бы Вы новости смотрели, а не в Тик-токе сидели.
Знаете, когда в новостях ничего хорошего, как то и не очень хочется смотреть
Тик ток все таки развлекательная платформа
автор Andreevaa 30 апреля в 11:21
Ответ дляTatius_ka
а що на рівні ’кажется’ вже у вас вилилось з очікування в реальність?
Взагалі по життю
Бывало, про войну до этого никогда и ничего не казалось
Tatius_ka 30 апреля в 11:23
Ответ дляИрина-bbd0
Де скрізь?
Соберитесь ! Отставить панику !
Ви знаєте, я як мантру собі повторюю - ’От буде МИР, буде нам щастя, все буде по-інакшому: і життя за мить покращиться, і дітки стануть розумними-прерозумними відмінниками (стьоб, зрозуміло ж?), і стосунки у свекрух з невістками на раз-два ідиалізуються 9знову стьоб якщо що...’

Далі дуже сильно хочу побачити по тєліку путлера в труні (... ну от таке у мене дебільне бажання) і почути як уроди виють за тим предурком....

Бляха, дебальні думки-бажання, але...
7 2 2
Tatius_ka 30 апреля в 11:24
Ответ дляTAM-rico
Я останні два роки очікую якесь диво. Мозком розумію, що все дуже непросто для нас. Але, все одно живе надія на якесь раптове диво. Що раптом зупиниться цей геноцид, а орки щезнуть назавжди
угу.... і то дивно - хіба що НЛО на московиту прилетить...........
1 1
чаревна 30 апреля в 11:25
Ответ дляNadiaaaa
а вы думаете, те, кого насильно мобилизируют, они не сбегут?? Или еще что похуже...
Самое страшное, что с ними может быть, это то, что могут погибнуть. Остальные привыкают ко всему, к тем с кем придётся жить и воевать бок о бок...может кто то и сбежит. Я не могу думать за действия других
21 3
Tatius_ka 30 апреля в 11:25
Ответ дляAndreevaa
Блин, говорю ж с головы
Откуда я знаю? Просто интересно, кажется кому то так же как и мне, или я одна такая
боюсь що ВИ одна
... але хай би ми всі помилялись і диво сталося
Ирина-bbd0 30 апреля в 11:25
Ответ дляTatius_ka
Ви знаєте, я як мантру собі повторюю - ’От буде МИР, буде нам щастя, все буде по-інакшому: і життя за мить покращиться, і дітки стануть розумними-прерозумними відмінниками (стьоб, зрозуміло ж?), і стосунки у свекрух з невістками на раз-два ідиалізуються 9знову стьоб якщо що...’

Далі дуже сильно хочу побачити по тєліку путлера в труні (... ну от таке у мене дебільне бажання) і почути як уроди виють за тим предурком....

Бляха, дебальні думки-бажання, але...
Так єта тварина ботоксная и так в гробу будет))))
Как там.володин вроде нявкал ’есть путинг-есть россия’))))))
Хай обое издохнут))))
Обое рябое фашистское!
Тримаймося и не истерим!
9 3
Yaska yana 30 апреля в 11:26
Ответ длячаревна
Сейчас снова начнут в меня молнии метать.
А как без мобилизации? Если реально не хватает людей, неудокомплектованые батальоны, раненые, 200....
Переговоры никакие не ведутся или нам не освещают. И нам приходится защищаться и удерживать этих твя@рей
Р.с для особоодаренных, да мне тоже жаль наш народ, что приходится выходить из зоны комфорта и брать автомат
Вы понимаете разницу между: ’выйти из зоны комфорта’ и ’отдать свою жизнь’?
32 1
Emm11117 30 апреля в 11:29
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tatius_ka 30 апреля в 11:30
Ответ дляNadiaaaa
Ну разве что на рашу метеорит свалится.....
я ще в НЛО вірю
4 1
Tammy21 30 апреля в 11:30
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Emm11117 30 апреля в 11:32
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Yaska yana 30 апреля в 11:32
Ответ длячаревна
А смотрю реально на вещи. И когда мне рассказывают сегодня столько 300, а столько 200 понимаю, что их придётся кем то заменять.
Вот теми, кого мобиллизируют
Вы ж наверно не хотите, чтоб где то был прорыв фронта?
А вы чего хотите? Ну не хотят люди идти и умирать, так же как и вы. Но вижу скоро под дулом туда будут загонять. А вы (и вам подобные) скорее жалуйтесь админам
32 3 1
Tammy21 30 апреля в 11:33
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0 30 апреля в 11:33
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Кстати.а что ужасного в довоенном общении с кацапами?
Я лично до 2013 общалась и на форумах и ездила по необходимости. С виду ВРОДЕ нормальные были. Патамучто я палитикойееинтересовалась и плакала нал русскими мальчиками в Чечне
После 2013 эти выродки стянули маски и дальше пошло поехало
И?
12 4
rybka21 30 апреля в 11:34
Шо там, коли майдан в тік току?
6 1 1
Emm11117 30 апреля в 11:35
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
чаревна 30 апреля в 11:36
Ответ дляYaska yana
А вы чего хотите? Ну не хотят люди идти и умирать, так же как и вы. Но вижу скоро под дулом туда будут загонять. А вы (и вам подобные) скорее жалуйтесь админам
Вы такая странная, тема на форуме, каждый пишет свое мнение.
Чего я хочу, больше всего мира в своей стране.
Но могу как вы, отзеркалить и написать вам, вы за кацапов? Вы предлагаете сдаться? Может вы с раши и спецом зарабатываете срывом мобилизации?...
24 5
Mellisa 30 апреля в 11:36
Автор, просто ответьте себе на вопрос ( честно) - каким образом может быть победа Украины ( вы ж ее имеете ввиду) в этом мае?
5 4
Tammy21 30 апреля в 11:38
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Ирина_Б_ 30 апреля в 11:38
ну какое может быть затишье если нам выделили намоленнную военную помощь?
4 4 2
Slobozhanochka 30 апреля в 11:39
Ага, чекаємо...Тільки ранок, а вже прильоти. Скажу чесно, навіть не стільки прильоти добивають у Ха, як дії влади. Будуємо парашу #2. Ось це добиває, ось це страшно.
21 2
Orisana 30 апреля в 11:40
Ответ дляRivka_Karshenbaum
Удалено администрацией...
Нам да, нечем и некем, к сожалению... А у русни все есть для наступления, поэтому почему затишье?
9 6 1 1
KozaNostra_I 30 апреля в 11:41
Если речь о победе над здравым смыслом, то - да. А так - нет. В мае будет обострение.
8 5 1
Slobozhanochka 30 апреля в 11:41
Закон про мобілізацію, закон про обмеження прав...Я не в щоці, мої мати не приймуть. І всяке гівно талдичить про світле майбутнє.
20 8
Yaska yana 30 апреля в 11:41
Ответ длячаревна
Вы такая странная, тема на форуме, каждый пишет свое мнение.
Чего я хочу, больше всего мира в своей стране.
Но могу как вы, отзеркалить и написать вам, вы за кацапов? Вы предлагаете сдаться? Может вы с раши и спецом зарабатываете срывом мобилизации?...
Это не отзеркалить называется.
Екатерина27 30 апреля в 11:42
Есть те, кто еще верит в победу?
Вы в себе вообще?
Falcon82 30 апреля в 11:44
Найчастіші питання:

1. Скільки буде йти війна?

- Поки Україна не зупинить російський наступ, і ворог не зрозуміє, що військовим шляхом знищити Україну неможливо, і буде змушений піти на перемовини.

2. Що таке перемога для України?

- Зупинити російський наступ та зберегтись як незалежна держава з максимальною площею та з виходом до Чорного моря. Саме існування України - найбільша поразка Путіна.

3. Коли все це закінчиться і буде мир?

- Поки при владі в РФ путінський режим, активна або прихована війна не припиниться, загроза для України з боку РФ - на десятки років. Треба привчатися жити у стані війни - так живе Ізраїль, Південна Корея.

4. Чи може Україна звільнити силою усі окуповані території та вийти на кордони 1991 року?

- Так, може. Якщо зосередить сили, які будуть мати перевагу у засобах ураження, високоточній зброї, дронах та антидронових системах, достатній чисельності штурмових підрозділів. Але якщо такої переваги нема, то дива не трапляться самі по собі.

5. Який формат призупинення бойових дій на цей момент виглядає реальним?

- Зупинення бойових дій на лінії фронту, яку буде важко прорвати з обох сторін, як на 38 паралелі між Північною та Південною Кореєю.

6. Чи можна зупинити Росію на фронті?

- Так. Є чимало прикладів, коли наші війська надійно зупиняють ворога, і завдають росіянам великих втрат. У росіян також не вистачає особового складу, вони намагаються продавити фронт масами піхоти. Піхота вразлива для усіх видів озброєння. Наявність високоточної зброї у вигляді дронів дає можливість перемолоти будь-яку чисельність російських військ. Але високотехнологічні озброєння вимагають змін тактики та застосування військ. Також потрібні системні зусилля по збереженню нашої піхоти - фортифікації, антидронові системи, прикриття вогневими засобами.

7. Чи вистачить у України сил?

- У України є сили та ресурси, основні проблеми в їх концентрації та організації. Нам не треба ставати взагалі такими чисельними як Росія, нам треба бути чисельними та сильними у конкретному місці та у конкретний час. Проблема створення переваги у війні - це не проблема солдат, це проблема управління, організації та застосування з боку вищого військового та політичного керівництва.

Юрій Бутусов
18 5 1