04 мая в 18:17

Пасочки

Мои пасочки ! Делитесь своими )
показать весь текст
натали-71 04 мая в 21:59
Всех с наступающим праздником!! Здоровья и мира!
Вообще не факт 04 мая в 22:02
Не вийшли, сижу сумна(((
9 1
Шкідлива молекула 04 мая в 22:04
Звичайні.
27 1
осень харашо 04 мая в 22:10
Фоткать красиво не умею, половина уже уехала к бабушкам-дедушкам
20 2
осень харашо 04 мая в 22:12
Ответ дляШкідлива молекула
Звичайні.
Блииин, аж детством запахло. Один в один как делала моя бабуля. Я тоже боролась с искушением не украшать глазурью, но дочь победила )))
Шкідлива молекула 04 мая в 22:15
Ответ дляосень харашо
Блииин, аж детством запахло. Один в один как делала моя бабуля. Я тоже боролась с искушением не украшать глазурью, но дочь победила )))
Я збиралась прикрасити але побачила їх, і не захотіла. Так, також згадала бабусині паски із печі))
Стрибну в гречку 04 мая в 22:15
bibizyana 04 мая в 22:16
Не готовила. Так и не посетило настроение
Гербарія сушу 04 мая в 22:16
Ответ дляТеща дочки
Смакота😋
Клас, хочу такої паски,щоб на смак ,як коровай.
Мальчун-задирун 04 мая в 22:20
9 5
Як міряти? 04 мая в 22:25
22 1
Теща дочки 04 мая в 22:34
Ответ дляШкідлива молекула
Звичайні.
Дуже гарні👍
Цікавий писочок 04 мая в 22:34
Ответ дляШкідлива молекула
Звичайні.
мені Ваші найкращі - прості автентичні
Шкідлива молекула 04 мая в 22:34
Ответ дляТеща дочки
Дуже гарні👍
Дякую)
Шкідлива молекула 04 мая в 22:35
Ответ дляЦікавий писочок
мені Ваші найкращі - прості автентичні
приємно, дякую)
Підмітайло 04 мая в 22:40
Ответ дляЛя-ля-ля
фото
Ой какие милые
Бабуся мороз 04 мая в 22:41
Ответ дляВообще не факт
Не вийшли, сижу сумна(((
Що не вийшло? Їх їсти ж можна? Я навіть не пекла, син сходив в атб і купив 3 шт.
Ля-ля-ля 04 мая в 22:42
Ответ дляПідмітайло
Ой какие милые
Дякую!
ЭмчЭндЭм 04 мая в 22:45
Кто подскажет, паски из творожного теста нужно в холодильнике хранить или можно как обычные при комнатной температуре?
Забагаловка 04 мая в 22:46
Біленька. Інші 6 шт різнобарвні
Дайте вподобайок 04 мая в 22:50
Ось мої
from Ukraine 04 мая в 23:02
Ответ дляПеремелица
В мене також газова, наче й прокручувала форми, і це не перший раз виходять криві(((
може тісто тугувате трішки, в мене останні вийшли взагалі овальні) але це вже ліньки було крутити, та ще й зішкрябувала вже з каструль залишки тіста
НашлаПерепискуМужа 04 мая в 23:05
Ответ дляПерша скрипка
Я 4 шт испекла, немного) Декор у меня почти вседа одинаковый.
У вас гарні апетитні пасочки.
іронічна антитеза 04 мая в 23:05
Ответ дляМарафетчица
Ну вы же в курсе, как тут относятся к таким тортикам.
Всего то 12 истеричек😂
from Ukraine 04 мая в 23:06
Ответ дляЭмчЭндЭм
Кто подскажет, паски из творожного теста нужно в холодильнике хранить или можно как обычные при комнатной температуре?
в холодильнику звичайно! бо сир зіпсується
Тектологиня 80lv 04 мая в 23:06
В Австрии пекли сами)
8 3 1
Перемелица 04 мая в 23:07
Ответ дляfrom Ukraine
може тісто тугувате трішки, в мене останні вийшли взагалі овальні) але це вже ліньки було крутити, та ще й зішкрябувала вже з каструль залишки тіста
Та наче ні, не туге, в металевих формах більш менш, а в паперових формах геть негарні та криві, але їстівні, то не пропадуть
ЭмчЭндЭм 04 мая в 23:07
Ответ дляfrom Ukraine
в холодильнику звичайно! бо сир зіпсується
Я имела в виду паска та что печется с творогом в тесте, не сырая творожная
from Ukraine 04 мая в 23:07
Ответ дляДайте вподобайок
Ось мої
дивлюся, що дівчатка мудрують, прикрашають, для мене вже завжди прикрашати було ту мач) поки спечеш, то вже тільки звичайно шоколад та посипка, на більше сил не вистачає
from Ukraine 04 мая в 23:08
Ответ дляПеремелица
Та наче ні, не туге, в металевих формах більш менш, а в паперових формах геть негарні та криві, але їстівні, то не пропадуть
в мене й в металевих кривуваті виходили)

може вони у вас одне до одного дуже плотно стояли, через те могли прим’ятися, а взагалі-то до форми я не дуже прискіплива, не ідеально круглі, й фіг з ними) головне що смачні