06 мая в 12:41

Дочь мужа. Не хочу принимать. Только развод?

Дочери 12. Я с ней не общалась, так как общий язык не нашли. Обзывалась, обижала брата. Мама ее умерла. Живет с бабушкой 2 месяца, будет переезжать к нам. Муж любит меня и сына больше, но дочь не бросит. Я с ней подружками становиться не хочу, обижать не буду, но и общение будет на уровне привет/пока. Ее жизнью интересрваться не намерена, все проблемы с месячными, мальчиками и т.п. решать не хочу. Муж развода не хочет, гостевой брак не рассматривает. Уверяет, что дочь не раскроет больше рта на меня и брата. Пробовать так жить? Или сразу уходить?
показать весь текст
Пошаманю 06 мая в 14:09
Ответ дляоксюморон
Нет, решено, уйдет она. На учебу. Раз емть вартанты с 12, как тут говорят, то....
Это не вам решать, а отцу ребенка. Если отец так решит, ну тогда на его совести. А вам присмотреться к нему, потому что с вами и общим ребенком он поступит также. Гнилые люди не могут быть выборочно гнилыми. Ладно вы, она вам чужой человек, но отцу... Я б с таким не жила.
3 2
Крошечка-хаврошечка 06 мая в 14:10
Ответ дляХолодная каша
Знаете, создавая семью с кем-то, надо понимать, что у него есть родные, которым рано или поздно понадобится помощь. Никто не говорит, что она должна была на 100% взять на себя его воспитание, но есть элементарные вещи, которые нормальный человек сделать в состоянии. Приведу пример - муж уехал в рейс, БЖ где-то забухала в очередной раз, малой сидит дома один. Муж просит подругу забрать его и отвезти к бабушке - она посылает его на фиг, ’разбирайся сам’.... В чем проблема была помочь? Потом она удивляется, что ребенок вырос и сказал, что ненавидит ее и отца, за то, что женился на ней.
Еще добавлю, что мало кто может цивилизованно развестись, например, и продолжать общаться с детьми от прошлого брака. У моей одноклассницы папа и мама создали новые семьи, но вместе собираслись на праздники и детей друг другу подкидывали. Класс был в шоке от такого - и вот очень хреново, что у нас норма похерить предыдущую семью, если жизнь в ней не сложилась.
Проблема в тому, що це не проблеми вашої подруги.
У тої дитини є АЖ ТРИ дорослих відповідальних за неї людини -батько, мати і бабуся.
В чому проблема була бабусі приїхати забрати, а батьку скинути гроші на таксі наприклад?
В чому проблема була батьку змінити роботу на таку яка не потребує поїздки в рейси, раз така проблема з матірю дитини, що вона бухає і кидає дитину?
В чому проблема була батьку знайти дитині якийсь інтернат з проживанням типу спортивного раз він не може кинути свої рейси, мама не може кинути бухати, а бабця вже дуже стара чи шо там з нею.?
Але Ви попереду планети всієї бігом назначили головну винну -абсолютно чужу дитині тітку-вашу подругу, яка ніяким боком тій дитині нічого не винна. Але вона мала подвинути бухаючу матір, занятого батька, бабцю і взяти на себе проблеми тої дитини, бо вона повинна розуміть, що їй більше всих треба, вона більше всих повинна помагать і все інше благостне бла бла бла.
9 2
Дайте вподобайок 06 мая в 14:10
Ответ дляNatalia505
Ні тому що в неї неадекватна реакція на чужу дитину. Вона не знала що в її чоловіка є діти?
Знати що діти є це одне, а те що тепер чоловік дочку приведе і займатись нею не буде, а автор має наче матір піклуватись, ось це зовсім інше.
Natalia505 06 мая в 14:11
Ответ дляБрюлик в стразах
Автор не несе відповідальності за цю дівчинку. В неї на той момент була ще матір, батько, бабусі, до них і претензії. Якщо дитина виросла некерована, криє матом бабусю і тд, це провина точно не автора
Провина автора в тому, що вона хоче залишити дівчинку без батька, матір дитина вже втратила. Вона робить все для того, щоб батько з дочкою не спілкувався. В голові не вкладається ...
6 1
Телепузик 06 мая в 14:12
Ответ дляоксюморон
Ніяк. Істерика, що я брешу, що вона його не чіпала.
О , так ви і ще брехуха. Ну то очікувано.
3 1 1 1
Natalia505 06 мая в 14:12
Ответ дляДайте вподобайок
Знати що діти є це одне, а те що тепер чоловік дочку приведе і займатись нею не буде, а автор має наче матір піклуватись, ось це зовсім інше.
В автора є вибір, в підлітка його немає. Ви справді не розумієте різницю?
1 1
Дайте вподобайок 06 мая в 14:15
Ответ дляNatalia505
В автора є вибір, в підлітка його немає. Ви справді не розумієте різницю?
Так, вони в різних положеннях. Але до чого тут автор? Це виключно проблеми родичів дівчинки, бабусі та батька. Хай вони і розрулюють. Не хоче батько на самоті без автора виховувати власну дитину, то його вибір. Автор не має йому влаштовувались нянькою і психологом для його дитини, в неї є своя.
Холодная каша 06 мая в 14:15
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Проблема в тому, що це не проблеми вашої подруги.
У тої дитини є АЖ ТРИ дорослих відповідальних за неї людини -батько, мати і бабуся.
В чому проблема була бабусі приїхати забрати, а батьку скинути гроші на таксі наприклад?
В чому проблема була батьку змінити роботу на таку яка не потребує поїздки в рейси, раз така проблема з матірю дитини, що вона бухає і кидає дитину?
В чому проблема була батьку знайти дитині якийсь інтернат з проживанням типу спортивного раз він не може кинути свої рейси, мама не може кинути бухати, а бабця вже дуже стара чи шо там з нею.?
Але Ви попереду планети всієї бігом назначили головну винну -абсолютно чужу дитині тітку-вашу подругу, яка ніяким боком тій дитині нічого не винна. Але вона мала подвинути бухаючу матір, занятого батька, бабцю і взяти на себе проблеми тої дитини, бо вона повинна розуміть, що їй більше всих треба, вона більше всих повинна помагать і все інше благостне бла бла бла.
Да, не все хотят и могут помогать родным своего партнера, это правда. Но от нормальных семейных отношений это ой как далеко...
1 1
Брюлик в стразах 06 мая в 14:15
Ответ дляNatalia505
Провина автора в тому, що вона хоче залишити дівчинку без батька, матір дитина вже втратила. Вона робить все для того, щоб батько з дочкою не спілкувався. В голові не вкладається ...
Наразі я бачу, що автор хоче для своєї дитини безпеки і спокою і це абсолютно нормальне бажання. Якщо дитина некерована і становить небезпеку для оточуючих, бʼє, криє матом і тд - її треба серйозно і довго лікувати. І це абсолютно нормальне бажання автора не жити з некерованою дитиною і не перебувати в стресі кожну хвилину переживаючи чи не захоче вона в цей час влупити чимсь важким по голові її сину.
А як це питання вирішить її чоловік - то вже на його совісті і відповідальності. По хорошому, дівчинкою і її психічним станом треба було починати займатися ще 3 роки тому після того інцеденту. Ця ситуація- результат бездіяльності мінімум 3 дорослих, які відповідальні за цю дитину, а не автора
Natalia505 06 мая в 14:17
Ответ дляДайте вподобайок
Так, вони в різних положеннях. Але до чого тут автор? Це виключно проблеми родичів дівчинки, бабусі та батька. Хай вони і розрулюють. Не хоче батько на самоті без автора виховувати власну дитину, то його вибір. Автор не має йому влаштовувались нянькою і психологом для його дитини, в неї є своя.
А в чоловіка своя дитина і якщо це глухий кут, то таким недобатькам взагалі народжувати не можна було. А якщо народили, то й несіть свою відповідальність, кожен як може. Не можете разом, не вмієте домовлятись, несіть окремо.
Холодная каша 06 мая в 14:17
Ответ дляБрюлик в стразах
Наразі я бачу, що автор хоче для своєї дитини безпеки і спокою і це абсолютно нормальне бажання. Якщо дитина некерована і становить небезпеку для оточуючих, бʼє, криє матом і тд - її треба серйозно і довго лікувати. І це абсолютно нормальне бажання автора не жити з некерованою дитиною і не перебувати в стресі кожну хвилину переживаючи чи не захоче вона в цей час влупити чимсь важким по голові її сину.
А як це питання вирішить її чоловік - то вже на його совісті і відповідальності. По хорошому, дівчинкою і її психічним станом треба було починати займатися ще 3 роки тому після того інцеденту. Ця ситуація- результат бездіяльності мінімум 3 дорослих, які відповідальні за цю дитину, а не автора
Ее сын тоже станет подростком и будет некерованим, надеюсь, что автор тоже попытается сбежать от этих проблем.
2 1
Иванка Бур 06 мая в 14:18
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Проблема в тому, що це не проблеми вашої подруги.
У тої дитини є АЖ ТРИ дорослих відповідальних за неї людини -батько, мати і бабуся.
В чому проблема була бабусі приїхати забрати, а батьку скинути гроші на таксі наприклад?
В чому проблема була батьку змінити роботу на таку яка не потребує поїздки в рейси, раз така проблема з матірю дитини, що вона бухає і кидає дитину?
В чому проблема була батьку знайти дитині якийсь інтернат з проживанням типу спортивного раз він не може кинути свої рейси, мама не може кинути бухати, а бабця вже дуже стара чи шо там з нею.?
Але Ви попереду планети всієї бігом назначили головну винну -абсолютно чужу дитині тітку-вашу подругу, яка ніяким боком тій дитині нічого не винна. Але вона мала подвинути бухаючу матір, занятого батька, бабцю і взяти на себе проблеми тої дитини, бо вона повинна розуміть, що їй більше всих треба, вона більше всих повинна помагать і все інше благостне бла бла бла.
От вы волшебная. Отдать ребенка в интернат или сменить роботу конечно легче, чем отвезти один раз ребенка к бабушке. Тетка чужая ребенку, но не своему мужу. Понимаете?
Дайте вподобайок 06 мая в 14:18
Ответ дляNatalia505
А в чоловіка своя дитина і якщо це глухий кут, то таким недобатькам взагалі народжувати не можна було. А якщо народили, то й несіть свою відповідальність, кожен як може. Не можете разом, не вмієте домовлятись, несіть окремо.
Дуже оже бути що і так. Але діти вже є. І автор поки свою дитину не кидала і захищає як вважає за краще. Ось батько зробив дітей, хай думає як тепер все влаштувати
Вельшановна 06 мая в 14:18
Ответ дляоксюморон
В чем моя вина? Что она ела, а потом ей в голову пришло стукнуть ребенка?. Ну вот реально, как это можно было предвидеть?
У меня в голове плохо укладывается оставить очень маленького ребенка без собственного присмотра. В конце концов может произойти что-угодно, и без участия этой девочки.
9 1
Вельшановна 06 мая в 14:19
Ответ дляТайТаке
Анекдот
Тут вся история сплошной анекдот.
Я така бойова 06 мая в 14:19
Пробувати. То ж не здати її в інтернат
Natalia505 06 мая в 14:20
Ответ дляБрюлик в стразах
Наразі я бачу, що автор хоче для своєї дитини безпеки і спокою і це абсолютно нормальне бажання. Якщо дитина некерована і становить небезпеку для оточуючих, бʼє, криє матом і тд - її треба серйозно і довго лікувати. І це абсолютно нормальне бажання автора не жити з некерованою дитиною і не перебувати в стресі кожну хвилину переживаючи чи не захоче вона в цей час влупити чимсь важким по голові її сину.
А як це питання вирішить її чоловік - то вже на його совісті і відповідальності. По хорошому, дівчинкою і її психічним станом треба було починати займатися ще 3 роки тому після того інцеденту. Ця ситуація- результат бездіяльності мінімум 3 дорослих, які відповідальні за цю дитину, а не автора
В автора є вибір. Це не їй вирішувати і не вам, хвора дівчинка, чи просто підліток який нікому не потрібен. Вона не хоче її виховувати, може виховувати свою дитину, а вже з чоловіком чи без це інше питання. В нього є обов´язок, як мінімум до 18 років.
Иванка Бур 06 мая в 14:20
Ответ дляЯ така бойова
Пробувати. То ж не здати її в інтернат
Та тут чего только не прочитаешь. Люди так просто готовы сдавать детей своей половинки в интернат. В голове не укладывается
Брюлик в стразах 06 мая в 14:20
Ответ дляВельшановна
У меня в голове плохо укладывается оставить очень маленького ребенка без собственного присмотра. В конце концов может произойти что-угодно, и без участия этой девочки.
Ви і в туалет з дитиною ходите?
1 1
Братья Капли 06 мая в 14:21
Ответ дляосень харашо
Ну, Ви і порівняли, власних дітей з народження яких виховуєте і підлітка, якого не знаєте. Тут навіть ваш тон голоса по-іншому будуть сприймати. Чомусь навіть з дитячих будинків в основному хочуть брати маленьких, а не підлітків.
так, але ж батько один, він же має знати свою дитину.
Брюлик в стразах 06 мая в 14:24
Ответ дляХолодная каша
Ее сын тоже станет подростком и будет некерованим, надеюсь, что автор тоже попытается сбежать от этих проблем.
Зі слів автора, від цих проблем втікли батьки дівчинки. Не побачила, в усякому разі, інформації про те, що після того як дівчинка стала крити дорослих матами і битися, її батьки звернулися до психологів з цього приводу, намагалися коригувати її поведінку і тд. Замість цього автору просто пропонують насолодитися результатом безвідповідальності батьків цієї дівчинки
автор оксюморон 06 мая в 14:25
Ответ дляВельшановна
У меня в голове плохо укладывается оставить очень маленького ребенка без собственного присмотра. В конце концов может произойти что-угодно, и без участия этой девочки.
Ребенок был под наблюдением. Девочка просто дура
7 3 1
Natalia505 06 мая в 14:28
Ответ дляБрюлик в стразах
Зі слів автора, від цих проблем втікли батьки дівчинки. Не побачила, в усякому разі, інформації про те, що після того як дівчинка стала крити дорослих матами і битися, її батьки звернулися до психологів з цього приводу, намагалися коригувати її поведінку і тд. Замість цього автору просто пропонують насолодитися результатом безвідповідальності батьків цієї дівчинки
Автору пропонують звернутись до психолога, бо як для дорослого, в неї досить дивна реакція на все що відбувається. В підлітка, тим більше в дев´ятирічної дитини немає досвіду, як справлятись з емоціями. Все те горе, що відбувається в її житті накладає відбиток. Розлучення батьків, смерть матері і це може ще не весь перелік. Автор доросла жінка яка веде себе як інфантильний підліток. То до кого більше запитань?
2 1
Попразендовна 06 мая в 14:29
Я так понимаю, что отец ребенка хочет решить этот вопрос путем наименьшего сопротивления. С минимальными потерями)

Тогда только вариант обучения в школе типа интерната, с постоянным проживанием.
И забирать только на каникулах.
Так, наверное, всем будет лучше. И девочке в том числе
Пукимончиг 06 мая в 14:29
Ответ дляоксюморон
’Бедное дите’ стукнуло годовалого брата по голове разделочной доской. С тех пор ноги ее в нашем доме не было. Уже 3 года как. Ей 9 было. Психичка
Иногда такое случается из за ревности и между родными братьями- сёстрами. Если бы был родной ребёнок, тоже выгнали бы
Natalia505 06 мая в 14:30
Ответ дляПопразендовна
Я так понимаю, что отец ребенка хочет решить этот вопрос путем наименьшего сопротивления. С минимальными потерями)

Тогда только вариант обучения в школе типа интерната, с постоянным проживанием.
И забирать только на каникулах.
Так, наверное, всем будет лучше. И девочке в том числе
Ну чого? Можна розлучитись і знайти адекватну жінку, няню.Або самостійно виховувати дитину, варіанти є насправді.
1 1
осень харашо 06 мая в 14:30
Ответ дляNatalia505
В автора є вибір. Це не їй вирішувати і не вам, хвора дівчинка, чи просто підліток який нікому не потрібен. Вона не хоче її виховувати, може виховувати свою дитину, а вже з чоловіком чи без це інше питання. В нього є обов´язок, як мінімум до 18 років.
це за кордоном закони працюють, а у нас ні, ніхто його не змусить, максимум аліменти
Попразендовна 06 мая в 14:31
Ответ дляNatalia505
Ну чого? Можна розлучитись і знайти адекватну жінку, няню.Або самостійно виховувати дитину, варіанти є насправді.
Можна і так.
Питання, чого хоче сам чоловік.
Як зрозуміло з теми,він не хоче розлучатися і самостійно виховувати доньку.
Natalia505 06 мая в 14:31
Ответ дляосень харашо
це за кордоном закони працюють, а у нас ні, ніхто його не змусить, максимум аліменти
Кому, дитині? Не сьогодня, завтра баба помре( уявімо) що далі?
Natalia505 06 мая в 14:31
Ответ дляПопразендовна
Можна і так.
Питання, чого хоче сам чоловік.
Як зрозуміло з теми,він не хоче розлучатися і самостійно виховувати доньку.
Це думка автора, ми про його думку не дізнаємось.