06 мая в 17:55

Підліток майже 17 років. Хочеться тупо вийти в вікно.

Просто не маю сил.
Постійні конфлікти на рівному місці. Постійно запізнюється в школу, постійно! Режим сну контролювати не можу. Вчиться на 7-9 але він просто не робить взагалі нічого. Курси англ онлайн, так він в там тупо не в стані зайти вчасно, постійно запізнюється на 10-15 хвилин.
Я постійно через все це знаходжусь в стресі. Починаються проблеми зі сном, стаю дуже роздратованою і нервовою.
Виховую дітей сама, чоловік не приймає участь взагалі, він з нами не спілкується.
Як взагалі на все це вплинути. Що саме головне, він таким став приблизно як рік, часами краще, часами гірше.
Іноді просто виходжу з дому, щоб побути одна і поплакати.
показать весь текст
37 7
автор Пушкининиана 06 мая в 18:08
Ответ дляПАЦАНКА О
Я вас розумію, в мене сину через місяць 18 , от тут паніка- білет за кордон в одну сторону поки, навчання асинхронне….
Ми теж за кордоном. Вчиться тут офлайн
Дякую_аж_підскакую 06 мая в 18:09
Ответ дляПушкининиана
В мене все ок з психікою, але я не можу закривати очі на все це
У вас не все ОК. Ви зажали своїм контролем дитину. Як йому навчитись бути дорослим, як у мама замість нього думає. Ви своєю опікою робите гірше дитині
Глаза_в_3_карата 06 мая в 18:09
Ответ дляН@Диете
Пізно якось. Ну да ладно. Автор, я вас розумію. Вчора від 16 річної дочки вислухала, що я і мразь, і с..ка, що не схотіла їй оплачувати кімнату на іншому кінці міста, бо вона нас ненавидить і не може з нами жити. Тому просто співчуваю.
це періоди такі з психами чи постійно штормить?
автор Пушкининиана 06 мая в 18:09
Ответ дляtessik
Єдина проблема - це не пунктуальність дитини? Вас дратує лише його запізнення на 10-15 хвилин? Ну то переведіть усі годинники на 20 хвилин вперед, включаючи гаджети. І проблем не буде.
Чи все ж таки щось інше?
Це не працює.
Він виходить з дому тоді, коли урок почався.
Може прийти на 2-3 урок,
Раз одела не бу 06 мая в 18:09
Ответ дляПушкининиана
А в кому?
В мені?
Чи я просто повинна закрити на все очі?
Закрити очі на що? На те що він запізнюється ? Ну так це його життя і якщо це буде заважати йому , то він сам впорається з проблемами.
Вам вище написали- не гнівіть Бога. Ви дійсно не знаєте, що таке справжні проблеми з підлітками.
І по вашому опису вас більше турбує проблема відсутності батька в вихованні, ніж дійсно якісь проблеми
Н@Диете 06 мая в 18:11
Ответ дляГлаза_в_3_карата
це періоди такі з психами чи постійно штормить?
Останні 2 роки. Лікується у психіатра, але мені здається, не те вона лікує...
Глаза_в_3_карата 06 мая в 18:11
Ответ дляПушкининиана
Це не працює.
Він виходить з дому тоді, коли урок почався.
Може прийти на 2-3 урок,
моєму 11 і я теж причепилась щоб був на онлайн уроках, бо будуть Н Н Н

а він каже спокійно ’мама, ну і що з тих Н? чим вони тобі заважають?’

і я подумала в принципі поки нічим)) хай сам розбирається
побольшомусекретику 06 мая в 18:11
Ответ дляПушкининиана
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
Це тільки Ваша проблема. Потрібно змінювати відношення, він не зобов´язаний відповідати Вашим очікуванням, він окрема особистість.. ну такий він. Головне щоб сильних дурниць не робив, краще слідкуйте за його психічним станом, а не за учобою
автор Пушкининиана 06 мая в 18:11
Ответ дляМира всем
Ранний подьем и наладится режим, подростки это сложно. Попробуйте почитать петрановскую раздел подростки. И ответственность передать ему. Держитесь
Дякую
Знайду почитаю, бо не маю вже сил
ГейТуда 06 мая в 18:12
Ответ дляПушкининиана
Відчуття таке, що ним задоволені всі, крім мене
Автор, лучше думайте как вывозить его заграницу, а не «фигней» страдайте. Это просто подростковый возраст, а жизнь ребенка и здоровье одно
3 2
автор Пушкининиана 06 мая в 18:12
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так проблема у вас, а не в дитині.
Тобто з ним все ок, так має бути. А я істеричка :)
LIANA171185 06 мая в 18:12
Поговорити треба.Спокійно,без крику.
Або,якщо у школі є психолог,хай він з ним побалакає.Можу сказати,що стає легше.
Раз одела не бу 06 мая в 18:14
Ответ дляПушкининиана
Тобто з ним все ок, так має бути. А я істеричка :)
Да.
Він відстоює свої кордони.
Ви дійсно вважаєте , що в 17 років маєте його контролювати ?
Нехай йому зауваження зробить вчитель, директор. Це його зона відповідальності.
автор Пушкининиана 06 мая в 18:13
Ответ дляЯ супер-пупер
Ой, я вас так розумію. Я залишилась одна з двома дітьми, у однієї криза 2-3 років, у іншого- початок підліткового періоду. То кожен день хочеться напитися🤪🤪🤪
Я так розумію, що ці періоди треба пережити) і забути, як страшний сон
Як пережити і не спитися? 😂😂😂
Треба підробіток 06 мая в 18:15
Ответ дляВ кого тако було
Согласна с вами.

Имею двух подростков и ожидала прочитать что-то пострашнее
+1, у меня дочка 18 лет и скйчас только попустило когда стала жить отдельно, а до этого времени ....оо . Так что у вас это не проблема и даже не проблемка))) у меня сын 10 лет и постоянно везде опаздывает, ничего
Глаза_в_3_карата 06 мая в 18:14
Ответ дляПушкининиана
Тобто з ним все ок, так має бути. А я істеричка :)
Тут була тема нещодавно що ідеальний підліток років 17 ріже своє тіло.

і має ще купу псих проблем (

нафік ті ідеали
автор Пушкининиана 06 мая в 18:14
Ответ дляН@Диете
Пізно якось. Ну да ладно. Автор, я вас розумію. Вчора від 16 річної дочки вислухала, що я і мразь, і с..ка, що не схотіла їй оплачувати кімнату на іншому кінці міста, бо вона нас ненавидить і не може з нами жити. Тому просто співчуваю.
Бляха
Це жесть. Співчуваю вам
побольшомусекретику 06 мая в 18:16
Ответ дляПушкининиана
Тобто з ним все ок, так має бути. А я істеричка :)
ну як би да)
Глаза_в_3_карата 06 мая в 18:16
Ответ дляМира всем
Ранний подьем и наладится режим, подростки это сложно. Попробуйте почитать петрановскую раздел подростки. И ответственность передать ему. Держитесь
а в якій її книжці розділ ’підлітки’?

бо про малечу її книги у мене в туалеті досі лежать - я там читала коли вже хотілось битись башкою в кафель)) теж сама рощу))
Дякую_аж_підскакую 06 мая в 18:16
Ответ дляПушкининиана
Тобто з ним все ок, так має бути. А я істеричка :)
Ну, не істеричка, а гіперопіка точно присутня. В його віці це нормально. І сплять вони - фіг розбудешь, і запізнюються, і уроки прогулюють. Це підлітки.
Ви таким відношення можете зіпсувати стосунки і загубити останній авторитет. Зараз такий вік, що вони реально на своїх помилках вчаться. Він же не бухає, не гуляє. Пропийте заспокіливе і дайте трохи дитині волі.
побольшомусекретику 06 мая в 18:17
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Тут була тема нещодавно що ідеальний підліток років 17 ріже своє тіло.

і має ще купу псих проблем (

нафік ті ідеали
у знайомого дочка його жінки загинула..спочатку анорексія, потім смерть.. в 15 років. То ж да, це все фігня повна
автор Пушкининиана 06 мая в 18:19
Ответ дляН@Диете
Пізно якось. Ну да ладно. Автор, я вас розумію. Вчора від 16 річної дочки вислухала, що я і мразь, і с..ка, що не схотіла їй оплачувати кімнату на іншому кінці міста, бо вона нас ненавидить і не може з нами жити. Тому просто співчуваю.
Ну як є.
В 6 років в нього не було готовності до школи, взагалі. До 8 класу був відмінником, потім війна.
автор Пушкининиана 06 мая в 18:19
Ответ дляДинамоКит
То може варто вам замислитися що з вами не так?
Зі мною все ок, я не можу закрити очі на все це?
автор Пушкининиана 06 мая в 18:21
Ответ дляДякую_аж_підскакую
У вас не все ОК. Ви зажали своїм контролем дитину. Як йому навчитись бути дорослим, як у мама замість нього думає. Ви своєю опікою робите гірше дитині
А дорослішання якось повʼязане з запізненнями, відсутність режиму і тд?
І до чого тут контроль, я його не контролюю взагалі.
Мира всем 06 мая в 18:22
Ответ дляГлаза_в_3_карата
а в якій її книжці розділ ’підлітки’?

бо про малечу її книги у мене в туалеті досі лежать - я там читала коли вже хотілось битись башкою в кафель)) теж сама рощу))
Можете теория привязанности, я давно читала, и отметила себе что как понадобится то обращусь к разделу. Пока не дорасли, но я на нее рассчитываю
автор Пушкининиана 06 мая в 18:22
Ответ дляРаз одела не бу
Закрити очі на що? На те що він запізнюється ? Ну так це його життя і якщо це буде заважати йому , то він сам впорається з проблемами.
Вам вище написали- не гнівіть Бога. Ви дійсно не знаєте, що таке справжні проблеми з підлітками.
І по вашому опису вас більше турбує проблема відсутності батька в вихованні, ніж дійсно якісь проблеми
Мене турбує відсутність відповідальності. А з батьком дітей я не спілкуюсь більше 7 років
1 1
Дідова баба 06 мая в 18:22
Автор, я вам на повному серйозі скажу - спробуйте не нервувати і просто відпустити. Просто повірте, ви таким чином не вплинете на сина, ви просто собі нерви мотаєте і його дратуєте своїм контролем . Побачите, як вам легше жити буде ))
Дякую_аж_підскакую 06 мая в 18:22
Ответ дляН@Диете
Пізно якось. Ну да ладно. Автор, я вас розумію. Вчора від 16 річної дочки вислухала, що я і мразь, і с..ка, що не схотіла їй оплачувати кімнату на іншому кінці міста, бо вона нас ненавидить і не може з нами жити. Тому просто співчуваю.
Вам не треба ці слова сприймати. В такому віці дуже грають гормони і великий всплеск емоцій, вони реально не вміють себе контролювати. Якщо поряд буде спокійний дорослий, який не буде усугубляти істерику - все буде добре. Нажаль, батьки дуже гостро реагують і усугубляють ситуацію. Повірте, просто не акцентуйтесь на цьому, вона виросте і вибачиться. Я вам 100% кажу. Ми часто відносимось до наших підлітків як до дорослих, а вони, ще не є такими, вони лише вчаться і наша задача допомогти їм подорослішати без криків і скандалів.
4 2
Глаза_в_3_карата 06 мая в 18:25
Ответ дляПушкининиана
Мене турбує відсутність відповідальності. А з батьком дітей я не спілкуюсь більше 7 років
відпустите в доросле життя і почне працювати

у подруги донька в ту школу ходила 40% часу мабуть, не вчилась

але подрузі пофік +- було. УТочню что пофік на навчання, але з дочкою вона була добра і терпляча мама

нічого, дівчинка почала працювати і навіть квартиру знімає за 10 тис сама
Мира всем 06 мая в 18:24
Ответ дляПушкининиана
Ну як є.
В 6 років в нього не було готовності до школи, взагалі. До 8 класу був відмінником, потім війна.
Может стресс и переживания от обстрелов и будущего. Попробуйте об этом завести разговор, спросите что он думает. А потом что вы в любом случае работаете и развивается и хотели бы от него ... И по пунктам, и похвалить за что то