06 мая в 17:55

Підліток майже 17 років. Хочеться тупо вийти в вікно.

Просто не маю сил.
Постійні конфлікти на рівному місці. Постійно запізнюється в школу, постійно! Режим сну контролювати не можу. Вчиться на 7-9 але він просто не робить взагалі нічого. Курси англ онлайн, так він в там тупо не в стані зайти вчасно, постійно запізнюється на 10-15 хвилин.
Я постійно через все це знаходжусь в стресі. Починаються проблеми зі сном, стаю дуже роздратованою і нервовою.
Виховую дітей сама, чоловік не приймає участь взагалі, він з нами не спілкується.
Як взагалі на все це вплинути. Що саме головне, він таким став приблизно як рік, часами краще, часами гірше.
Іноді просто виходжу з дому, щоб побути одна і поплакати.
показать весь текст
37 7
Дякую_аж_підскакую 06 мая в 18:24
Ответ дляПушкининиана
А дорослішання якось повʼязане з запізненнями, відсутність режиму і тд?
І до чого тут контроль, я його не контролюю взагалі.
Він вчиться комунікувати з іншими дорослими, запізнився - поніс якесь покарання: накричали, погану відмітку поставили, це вже його справа і його реакція на своє запізнення. Це його досвід.
автор Пушкининиана 06 мая в 18:25
Ответ дляпобольшомусекретику
Це тільки Ваша проблема. Потрібно змінювати відношення, він не зобов´язаний відповідати Вашим очікуванням, він окрема особистість.. ну такий він. Головне щоб сильних дурниць не робив, краще слідкуйте за його психічним станом, а не за учобою
Та не потрібно моїм, чи дитина відповідальною не повинна бути, не повинна вчитися, і тд?
Чи може я хочу, щоб він зірки з неба мені приносив?
Глаза_в_3_карата 06 мая в 18:25
Ответ дляМира всем
Может стресс и переживания от обстрелов и будущего. Попробуйте об этом завести разговор, спросите что он думает. А потом что вы в любом случае работаете и развивается и хотели бы от него ... И по пунктам, и похвалить за что то
вони ж закордоном
автор Пушкининиана 06 мая в 18:25
Ответ дляпобольшомусекретику
Це тільки Ваша проблема. Потрібно змінювати відношення, він не зобов´язаний відповідати Вашим очікуванням, він окрема особистість.. ну такий він. Головне щоб сильних дурниць не робив, краще слідкуйте за його психічним станом, а не за учобою
Що саме я такого неможливого хочу від дитини, що він не в стані зробити ?
ДинамоКит 06 мая в 18:26
Ответ дляПушкининиана
Зі мною все ок, я не можу закрити очі на все це?
Ну то тримайте відкритими
автор Пушкининиана 06 мая в 18:27
Ответ дляГейТуда
Автор, лучше думайте как вывозить его заграницу, а не «фигней» страдайте. Это просто подростковый возраст, а жизнь ребенка и здоровье одно
Ми вже за кордоном 2 роки
Дідова баба 06 мая в 18:27
Автор, прислухайтеся! І побачите як все зміниться поступово. Просто ЛЮБІТЬ ЙОГО ! Переводьте на жарти своє роздратування. Або просто відверто скажіть йому, що ви дуже хвилюєтеся за нього. Але не кричіть і не контрольте.
Мій син так само себе вів. Коли я його відпустила, він став спокійним і я забула про його навчання ! І, о , як це класно ! Він зайнятий своїм життям, я своїм.Моя справа нагодувати , оплатити , одягнути.. І то, він працює вже . І це скоро відпаде. Життя все розставляє по своїм місцям. Ваша задача - виростити психічно здорову людину !
5 1
КоКоКоКоКоКо... 06 мая в 18:27
Ответ дляПушкининиана
В мене все ок з психікою, але я не можу закривати очі на все це
А які у вас варіанти? Він майже доросла людина. Можете скандалити і остаточно зіпсувати стосунки. Вам від цього легше стане?
Дякую_аж_підскакую 06 мая в 18:29
Авторе, ви знаєте як у алкоголіків, лікування не йде поки алкоголік не признає, що в ньго проблема. Так і у вас ))) поки що ви не усвідомлюєте, що проблема у вас, а не у підлітку. А ви поки що взагалі не розумієте, що вам пишуть ))) лише коли ви самі усвідомите, що треба бути лояльнішою, тоді він стане відповідальним )))
Божа кульбабка 06 мая в 18:29
Ответ дляТреба підробіток
+1, у меня дочка 18 лет и скйчас только попустило когда стала жить отдельно, а до этого времени ....оо . Так что у вас это не проблема и даже не проблемка))) у меня сын 10 лет и постоянно везде опаздывает, ничего
Приходит ко 2-3 уроку это не опаздывает. Это забивает на учёбу. У меня дочке 13 начала прогуливать школу . ((( Говорит , ну я же не каждый день...
автор Пушкининиана 06 мая в 18:29
Ответ дляLIANA171185
Поговорити треба.Спокійно,без крику.
Або,якщо у школі є психолог,хай він з ним побалакає.Можу сказати,що стає легше.
Боже, я скільки разів з ним розмовляла, ви не уявляєте.
Я ж не постійно кричу, я взагалі спокійна по своїй натурі, спочатку 10 разів спокійно, а потім починається.
Він все розуміє, з багато чим погоджується але ж потім все те ж саме.
автор Пушкининиана 06 мая в 18:30
Ответ дляРаз одела не бу
Да.
Він відстоює свої кордони.
Ви дійсно вважаєте , що в 17 років маєте його контролювати ?
Нехай йому зауваження зробить вчитель, директор. Це його зона відповідальності.
В нього тільки кордони?
Обовʼязків ніяких?
Тобто якщо він почне курити і пити, то теж буде відстоювати свої кордони чи як?
автор Пушкининиана 06 мая в 18:30
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Тут була тема нещодавно що ідеальний підліток років 17 ріже своє тіло.

і має ще купу псих проблем (

нафік ті ідеали
Та мені не потрібен ідеал
Просто всьому є своя межа
І він її перейшов
90x60x90 06 мая в 18:31
Ответ дляПушкининиана
В 10
Це він в школу пішов в вісім років? Певно були проблеми?
Глаза_в_3_карата 06 мая в 18:32
Ответ дляПушкининиана
Та мені не потрібен ідеал
Просто всьому є своя межа
І він її перейшов
вам дзвонять зі школи про його запізнення?
автор Пушкининиана 06 мая в 18:32
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну, не істеричка, а гіперопіка точно присутня. В його віці це нормально. І сплять вони - фіг розбудешь, і запізнюються, і уроки прогулюють. Це підлітки.
Ви таким відношення можете зіпсувати стосунки і загубити останній авторитет. Зараз такий вік, що вони реально на своїх помилках вчаться. Він же не бухає, не гуляє. Пропийте заспокіливе і дайте трохи дитині волі.
Ніколи не страждала на гіпер опіку, дитина дуже самостійна з років 8.
буреЛОМКА 06 мая в 18:33
Ответ дляПушкининиана
Ми вже за кордоном 2 роки
От вам і відповідь
90x60x90 06 мая в 18:34
А потім батьки кажуть, що в шість років в школу віддавати рано в наступному році автор сина взагалі не зможе заставити вчитись... а це буде випускний клас. Бо дитина відчуває себе дорослою, а тут якась школа, мама...
автор Пушкининиана 06 мая в 18:34
Ответ дляпобольшомусекретику
у знайомого дочка його жінки загинула..спочатку анорексія, потім смерть.. в 15 років. То ж да, це все фігня повна
Ну для вас фігня, для мене - ні.
Тракторні війська 06 мая в 18:35
Ответ для90x60x90
Це він в школу пішов в вісім років? Певно були проблеми?
Люди, у которых беда с арифметикой, рассказывают о проблемах)
5 1
Дякую_аж_підскакую 06 мая в 18:36
Ответ дляПушкининиана
Ніколи не страждала на гіпер опіку, дитина дуже самостійна з років 8.
Або у вас, або у мене когнитивний дисонанс, то у вас дитина безвідповідальна і вам хочеться вицти у вікно, то з 8 ророків самостійна. ))
автор Пушкининиана 06 мая в 18:37
Ответ дляДідова баба
Автор, я вам на повному серйозі скажу - спробуйте не нервувати і просто відпустити. Просто повірте, ви таким чином не вплинете на сина, ви просто собі нерви мотаєте і його дратуєте своїм контролем . Побачите, як вам легше жити буде ))
😂😂😂😂
Навіть не знаю на скільки мене так може вистачити
побольшомусекретику 06 мая в 18:37
Ответ дляПушкининиана
В нього тільки кордони?
Обовʼязків ніяких?
Тобто якщо він почне курити і пити, то теж буде відстоювати свої кордони чи як?
знаете, я маме в подростковом возрасте говорила ’дай мне свободу и я ее не захочу’. Так и было и сейчас считаю так же. Излишний контроль никогда не идет на пользу
автор Пушкининиана 06 мая в 18:38
Ответ дляГлаза_в_3_карата
відпустите в доросле життя і почне працювати

у подруги донька в ту школу ходила 40% часу мабуть, не вчилась

але подрузі пофік +- було. УТочню что пофік на навчання, але з дочкою вона була добра і терпляча мама

нічого, дівчинка почала працювати і навіть квартиру знімає за 10 тис сама
Але де працювати? Фізично?
Аленький носочек 06 мая в 18:38
Ответ дляН@Диете
Пізно якось. Ну да ладно. Автор, я вас розумію. Вчора від 16 річної дочки вислухала, що я і мразь, і с..ка, що не схотіла їй оплачувати кімнату на іншому кінці міста, бо вона нас ненавидить і не може з нами жити. Тому просто співчуваю.
за таке пику натовкти
Глаза_в_3_карата 06 мая в 18:39
Ответ дляПушкининиана
Але де працювати? Фізично?
дівчина вчиться на тренера та працює в декількох клубах тренером
Н@Диете 06 мая в 18:39
Ответ дляАленький носочек
за таке пику натовкти
І чим допоможе? Вона у нас і так ’жертва домашнього терору’
автор Пушкининиана 06 мая в 18:39
Ответ дляМира всем
Может стресс и переживания от обстрелов и будущего. Попробуйте об этом завести разговор, спросите что он думает. А потом что вы в любом случае работаете и развивается и хотели бы от него ... И по пунктам, и похвалить за что то
Да цих розмов було стільки, що вже до дірок це все проговорено.
Радикальная 06 мая в 18:40
Ответ дляАБВГДэшница
Он с 8 лет в школу пошел?
Моему тоже 17 и он в 10кл. Пошел в 7,4.
Ля-ля-ля 06 мая в 18:40
Ответ дляПушкининиана
В нього тільки кордони?
Обовʼязків ніяких?
Тобто якщо він почне курити і пити, то теж буде відстоювати свої кордони чи як?
Так він непогано вчиться, не палить і не п´є, чудовий у вас син. Мій теж в 10 класі, тільки ми дома, в Україні. Вчиться по різному, математика 6 балів, всі інші предмети 9-11. Режим сну так само відсутній, ну, і це зрозуміло, все ж таки 16-17 років - це не дошкільня. Обов´язків син не має, вчиться, займається спортом, теж не палить, не вживає алкоголь. Мої діти - моя гордість)