06 мая в 17:55

Підліток майже 17 років. Хочеться тупо вийти в вікно.

Просто не маю сил.
Постійні конфлікти на рівному місці. Постійно запізнюється в школу, постійно! Режим сну контролювати не можу. Вчиться на 7-9 але він просто не робить взагалі нічого. Курси англ онлайн, так він в там тупо не в стані зайти вчасно, постійно запізнюється на 10-15 хвилин.
Я постійно через все це знаходжусь в стресі. Починаються проблеми зі сном, стаю дуже роздратованою і нервовою.
Виховую дітей сама, чоловік не приймає участь взагалі, він з нами не спілкується.
Як взагалі на все це вплинути. Що саме головне, він таким став приблизно як рік, часами краще, часами гірше.
Іноді просто виходжу з дому, щоб побути одна і поплакати.
37 7
Барбітта 06 мая в 17:55
У вас чудовий підліток
41 11 6
Разгуляшка 06 мая в 17:56
А в каком он классе в 17 лет?
автор Пушкининиана 06 мая в 17:58
Ответ дляРазгуляшка
А в каком он классе в 17 лет?
В 10
автор Пушкининиана 06 мая в 17:58
Ответ дляБарбітта
У вас чудовий підліток
Відчуття таке, що ним задоволені всі, крім мене
10 1
Тракторні війська 06 мая в 17:58
Вообще не увидела ничего, из-за чего можно выйти в окно. Обычный, не придуманный Советчицами, подросток. Смотрите на все проще. Никому от вашего стресса лучше не будет.
Барбітта 06 мая в 17:59
Ответ дляПушкининиана
Відчуття таке, що ним задоволені всі, крім мене
Проблема є не у ньому
10 6
В кого тако було 06 мая в 17:59
Ответ дляТракторні війська
Вообще не увидела ничего, из-за чего можно выйти в окно. Обычный, не придуманный Советчицами, подросток. Смотрите на все проще. Никому от вашего стресса лучше не будет.
Согласна с вами.

Имею двух подростков и ожидала прочитать что-то пострашнее
Нічна ненажера 06 мая в 17:59
Это все такие мелочи, мамо. Истерика на ровном месте. Но вы настоящих подростковых проблем не нюхали: наркотиков, алкоголя, приводов в полицию, исключений из школы, травм в драках, уходов из дома и т.д.
40 22
автор Пушкининиана 06 мая в 17:59
Ответ дляТракторні війська
Вообще не увидела ничего, из-за чего можно выйти в окно. Обычный, не придуманный Советчицами, подросток. Смотрите на все проще. Никому от вашего стресса лучше не будет.
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
9 1
Нічна ненажера 06 мая в 18:00
Ответ дляПушкининиана
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
Ну так лечитесь и работайте над собой, психиатр, психолог.
43 3
ПАЦАНКА О 06 мая в 18:01
Ответ дляПушкининиана
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
Я вас розумію, в мене сину через місяць 18 , от тут паніка- білет за кордон в одну сторону поки, навчання асинхронне….
5 1
В кого тако було 06 мая в 18:01
Ответ дляПушкининиана
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
Начните с лечения себя.
Я бы сходила к психиатру за таблеточками. С такими идеями можно нервный срыв заработать
15 1
автор Пушкининиана 06 мая в 18:01
Ответ дляБарбітта
Проблема є не у ньому
А в кому?
В мені?
Чи я просто повинна закрити на все очі?
2 1
АБВГДэшница 06 мая в 18:01
Ответ дляПушкининиана
В 10
Он с 8 лет в школу пошел?
3 2
В кого тако було 06 мая в 18:02
Ответ дляПушкининиана
А в кому?
В мені?
Чи я просто повинна закрити на все очі?
В вас. Серьёзно
20 3
220В 06 мая в 18:02
Ответ дляПАЦАНКА О
Я вас розумію, в мене сину через місяць 18 , от тут паніка- білет за кордон в одну сторону поки, навчання асинхронне….
А що таке асинхронне навчання? Ви з ним поїдете?
Тракторні війська 06 мая в 18:02
Ответ дляПушкининиана
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
Ну он такой. Обычный, не образцовопоказательный. Примите это. Понятно, что периодически нужно пытаться влиять, аккуратно, но не постоянно ругаться.
tessik 06 мая в 18:02
Єдина проблема - це не пунктуальність дитини? Вас дратує лише його запізнення на 10-15 хвилин? Ну то переведіть усі годинники на 20 хвилин вперед, включаючи гаджети. І проблем не буде.
Чи все ж таки щось інше?
9 2 1
Мира всем 06 мая в 18:04
Ранний подьем и наладится режим, подростки это сложно. Попробуйте почитать петрановскую раздел подростки. И ответственность передать ему. Держитесь
Царевна_несушка 06 мая в 18:04
Тю. Налийте винця собі і вспокойтеся) Що більше ви його шпиняєте, то більший опір
10 1
Дякую_аж_підскакую 06 мая в 18:04
Ответ дляПушкининиана
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
Так проблема у вас, а не в дитині.
11 2
Країна мрій 06 мая в 18:05
’Хочеться тупо вийти в вікно’
Ага, ще більше драми давайте. І це через нездатність дитини бути пунктуальною.
З Вами точно все гаразд?)
МамОмужа 06 мая в 18:05
Бідна дитина
7 2
МеняАЖтрусит 06 мая в 18:06
Ответ дляАБВГДэшница
Он с 8 лет в школу пошел?
Скоріше за все в повних 7. Моєму теж буде 17 в 10 класі, пішов в 7.5.
4 3
Я супер-пупер 06 мая в 18:06
Ой, я вас так розумію. Я залишилась одна з двома дітьми, у однієї криза 2-3 років, у іншого- початок підліткового періоду. То кожен день хочеться напитися🤪🤪🤪
Я так розумію, що ці періоди треба пережити) і забути, як страшний сон
Н@Диете 06 мая в 18:06
Ответ дляПушкининиана
В 10
Пізно якось. Ну да ладно. Автор, я вас розумію. Вчора від 16 річної дочки вислухала, що я і мразь, і с..ка, що не схотіла їй оплачувати кімнату на іншому кінці міста, бо вона нас ненавидить і не може з нами жити. Тому просто співчуваю.
28 5
автор Пушкининиана 06 мая в 18:07
Ответ дляВ кого тако було
Начните с лечения себя.
Я бы сходила к психиатру за таблеточками. С такими идеями можно нервный срыв заработать
В мене все ок з психікою, але я не можу закривати очі на все це
автор Пушкининиана 06 мая в 18:07
Ответ дляАБВГДэшница
Он с 8 лет в школу пошел?
Ну йому майже 17.
Пішов в 7 з хвостиком
ДинамоКит 06 мая в 18:08
Ответ дляПушкининиана
Відчуття таке, що ним задоволені всі, крім мене
То може варто вам замислитися що з вами не так?
4 3
Нічна ненажера 06 мая в 18:08
Ответ дляПушкининиана
В мене все ок з психікою, але я не можу закривати очі на все це
У кого все ок с психикой не создают темы о том, что хочется выйти в окно от непунктуальности ребенка.