06 мая в 17:55

Підліток майже 17 років. Хочеться тупо вийти в вікно.

Просто не маю сил.
Постійні конфлікти на рівному місці. Постійно запізнюється в школу, постійно! Режим сну контролювати не можу. Вчиться на 7-9 але він просто не робить взагалі нічого. Курси англ онлайн, так він в там тупо не в стані зайти вчасно, постійно запізнюється на 10-15 хвилин.
Я постійно через все це знаходжусь в стресі. Починаються проблеми зі сном, стаю дуже роздратованою і нервовою.
Виховую дітей сама, чоловік не приймає участь взагалі, він з нами не спілкується.
Як взагалі на все це вплинути. Що саме головне, він таким став приблизно як рік, часами краще, часами гірше.
Іноді просто виходжу з дому, щоб побути одна і поплакати.
показать весь текст
37 7
Мурзилка 06 мая в 19:00
Ответ дляПушкининиана
От!!!!
Саме так
Тупо похер!!!
І я саме з цим воюю
Зачем эта война? И что конкретно она вам дала кроме разрухи отношений?
Мурзилка 06 мая в 19:01
Ответ дляПушкининиана
Якби він не розумів, прикладав зусилля і я б бачила, що дитина старається, це одне. А коли в нього урок на 10, а він прокидається в 9,50 і йде на 2-3 урок, то я не можу просто не реагувати на це.
Це не поодинокі випадки, це щодня!!!
С какого перепуга он должен стараться? Идите старайтесь сами
Мурзилка 06 мая в 19:02
Ответ дляПушкининиана
Ну стоп!
Я не можу зняти з себе відповідальність за його майбутнє.
Бо я розумію як важливо мати освіту.
А у вас яка?
побольшомусекретику 06 мая в 19:04
Ответ дляПушкининиана
Таки щось в цьому є
Дякую
Поверьте, чем раньше Вы его отпустите с свое плаванье, тем больше шансов у него на нормальную жизнь
Тракторні війська 06 мая в 19:05
Ответ дляПушкининиана
Ну стоп!
Я не можу зняти з себе відповідальність за його майбутнє.
Бо я розумію як важливо мати освіту.
Ну как бы в нынешней ситуации, на мой взгляд, приоритет имеют те, кто умеет что-то делать руками. Ваши стереотипы - это ваша проблема, а не вашего сына. Пусть он выбирает, что ему ближе.
Престидижитатор 06 мая в 19:10
Ответ дляПушкининиана
В мене все ок з психікою, але я не можу закривати очі на все це
’Хочеться тупо вийти в вікно’ - це дуже не ок. З таким вже психіатри працюють, а не просто психологи.
Неначасі 06 мая в 19:18
Ответ дляПушкининиана
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
Магне В6 антистрес.
Престидижитатор 06 мая в 19:19
Ответ дляПушкининиана
Ну як є.
В 6 років в нього не було готовності до школи, взагалі. До 8 класу був відмінником, потім війна.
ну він також кризу переживає, є ж причина такої поведінки. Можливо, у підлітка апатія розвинулась..
Йдіть до психолога з ним разом, а якщо немає коштів, то хоч самостійно одну консультацію пройдіть, нехай шлях вкаже..
woman Warrior 06 мая в 19:26
Кто-то пояснит суть драмы?
Oksania_mama 06 мая в 19:30
Заспокійливе мамі.

І книги типа ’Как говорить, чтобы подростки слушали’ Адель Фабер і Елен Мазліш.
Туфли в чешуе 06 мая в 19:39
Жесть 10 класс 17 лет, я уже 1-курс универа в 2010 году покоряла в 17 лет
Кили и Манджаро 06 мая в 19:40
Автор, я абсолютно з вами погоджуюсь і вас підтримую. В нас подібна ситуація, але нашому вже 18. Перший курс університету, перший семестр якось закінчив, а зараз розклад такий, що потрібно вставати на перші пари і почалось... Тупо не встає. Чоловік каже, як і більшість тут, що то його життя і його відповідальність. Але я бачу, що, швидше за все, він не здасть сесію. Через своє неходіння і запущеність. Якщо кіпішую, йде, якщо ні - спить до обіду... Я не знаю як на це спокійно дивитись, чесно. Як він рушить своє майбутнє. Хз, може я щось не розумію, я не знаю. Теж говоримо з ним дуже багато, пояснюємо, а толку 0
Мию вікна у мороз 06 мая в 19:40
залишилось років 10 потермюпіти і він порозумнішає
Як_наготую... 06 мая в 20:03
Ответ дляПушкининиана
Але я не можу на це реагувати спокійно :(
Мене все це дуже засмучує
Ладно вам, ничего страшного нет. У меня двое подростков, учеба онлайн, каждую тревогу дрыхнут, хожу бужу по 10 раз при отбое. Куча посуды, бумажек на окне и столах, чехвостю пока не уберут. Вещи где попало валяются, включаю душнилу и заставляю убрать. Но у нас все спокойно это проходит, без нервов, даже с шутками и юмором. Перестаньте трепать себе нервы, у вас обычный, среднестатистический подросток
бибизяна 06 мая в 20:16
Ответ дляПушкининиана
Мене турбує відсутність відповідальності. А з батьком дітей я не спілкуюсь більше 7 років
Він зараз навчається відповідальності. Як будете пресувати, звикне жити під вашим керівництвом і не матиме змоги відчути наслідків власних дій і рішень. Дайте сину можливість дорослішати і здобувати власний досвід. Ви звикли до слухняного відмінника і зміни лякають, але це нормальні етапи дорослішання. Не робіть з мухи слона. М´яко направляйте, держіть руку на пульсі, розмовляйте, приводьте аргументи , переконуйте але не тисніть і не зажимайте гайки, все налагодиться. В мене схожий лінтюх, ще й сам за кордоном, керуємо дистанційно. Аби був живий, здоровий і щасливий. Все інше наживне.
Престидижитатор 06 мая в 20:30
Ответ дляТуфли в чешуе
Жесть 10 класс 17 лет, я уже 1-курс универа в 2010 году покоряла в 17 лет
Жесть, що в 30 років Ви не розумієте, що всі люди різні!
Туфли в чешуе 06 мая в 20:41
Ответ дляПрестидижитатор
Жесть, що в 30 років Ви не розумієте, що всі люди різні!
И что теперь?
Файно Замало 06 мая в 21:06
Ответ дляПушкининиана
А в кому?
В мені?
Чи я просто повинна закрити на все очі?
Моєму сину 13 років і він лягає спати ближче до 1 години ночі. Я не парюсь, бо у нього друга зміна, сама пізно лягаю. Скільки себе пам´ятаю, завжди так лягала, навіть в школі та в інституті, коли на 8:00 було навчання, на вихідних відсипалась до обіду. Завжди вчилась на відмінно при цьому. Чого я маю на нього сваритись та контролювати його режим сну, тим паче а 17 років? А, я ще часто запізнювалась, ну, може не на 15 хвилин, а менше, але.... В чому проблема, якщо він вчиться на 7-9 навіть нічого не роблячи? Значить, не глупий.
автор Пушкининиана 06 мая в 21:17
Ответ дляТуфли в чешуе
Жесть 10 класс 17 лет, я уже 1-курс универа в 2010 году покоряла в 17 лет
І що?
Я в іншій країні вчилася на 1 курсі в 19.
Це взагалі не впливає абсолютно ні на що
автор Пушкининиана 06 мая в 21:18
Ответ дляФайно Замало
Моєму сину 13 років і він лягає спати ближче до 1 години ночі. Я не парюсь, бо у нього друга зміна, сама пізно лягаю. Скільки себе пам´ятаю, завжди так лягала, навіть в школі та в інституті, коли на 8:00 було навчання, на вихідних відсипалась до обіду. Завжди вчилась на відмінно при цьому. Чого я маю на нього сваритись та контролювати його режим сну, тим паче а 17 років? А, я ще часто запізнювалась, ну, може не на 15 хвилин, а менше, але.... В чому проблема, якщо він вчиться на 7-9 навіть нічого не роблячи? Значить, не глупий.
Та хоч в 6 ранку, якби не приходив в школу на 2-3 урок, а приходив би на 1 і вчасно
автор Пушкининиана 06 мая в 21:20
Ответ дляМурзилка
С какого перепуга он должен стараться? Идите старайтесь сами
Тому що для того, щоб чогось добитися, потрібно виходити з зони комфорту, а не плити по течії, бо пізно ліг, не можу зранку встати, то піду на 3 урок, бо от так.
Є зона відповідальності в яку входить навчання.
автор Пушкининиана 06 мая в 21:21
Ответ дляМурзилка
А у вас яка?
В мене освіта яка годує мене і всю мою родину.
автор Пушкининиана 06 мая в 21:21
Ответ дляТракторні війська
Ну как бы в нынешней ситуации, на мой взгляд, приоритет имеют те, кто умеет что-то делать руками. Ваши стереотипы - это ваша проблема, а не вашего сына. Пусть он выбирает, что ему ближе.
Він не вміє працювати руками, але не хоче працювати головою
Тому хз що з цього вийде
автор Пушкининиана 06 мая в 21:22
Ответ дляПрестидижитатор
ну він також кризу переживає, є ж причина такої поведінки. Можливо, у підлітка апатія розвинулась..
Йдіть до психолога з ним разом, а якщо немає коштів, то хоч самостійно одну консультацію пройдіть, нехай шлях вкаже..
Та все в нього ок було б, якби був нормальний режим сну, а то йому важко вставати зранку з ліжка
автор Пушкининиана 06 мая в 21:23
Ответ дляКили и Манджаро
Автор, я абсолютно з вами погоджуюсь і вас підтримую. В нас подібна ситуація, але нашому вже 18. Перший курс університету, перший семестр якось закінчив, а зараз розклад такий, що потрібно вставати на перші пари і почалось... Тупо не встає. Чоловік каже, як і більшість тут, що то його життя і його відповідальність. Але я бачу, що, швидше за все, він не здасть сесію. Через своє неходіння і запущеність. Якщо кіпішую, йде, якщо ні - спить до обіду... Я не знаю як на це спокійно дивитись, чесно. Як він рушить своє майбутнє. Хз, може я щось не розумію, я не знаю. Теж говоримо з ним дуже багато, пояснюємо, а толку 0
От у вас схожа проблема і реакція на неї, тому й ви розумієте мене
автор Пушкининиана 06 мая в 21:23
Ответ дляМию вікна у мороз
залишилось років 10 потермюпіти і він порозумнішає
10? 😂😂😂
автор Пушкининиана 06 мая в 21:23
Ответ длябибизяна
Він зараз навчається відповідальності. Як будете пресувати, звикне жити під вашим керівництвом і не матиме змоги відчути наслідків власних дій і рішень. Дайте сину можливість дорослішати і здобувати власний досвід. Ви звикли до слухняного відмінника і зміни лякають, але це нормальні етапи дорослішання. Не робіть з мухи слона. М´яко направляйте, держіть руку на пульсі, розмовляйте, приводьте аргументи , переконуйте але не тисніть і не зажимайте гайки, все налагодиться. В мене схожий лінтюх, ще й сам за кордоном, керуємо дистанційно. Аби був живий, здоровий і щасливий. Все інше наживне.
Він ніколи не був слухняним але був відповідальним.
Мурзилка 06 мая в 21:24
Ответ дляПушкининиана
В мене освіта яка годує мене і всю мою родину.
Может ваш ребенок будет зарабатывать и больше вас с вашей освитой, или хотя бы е у лично будет хватать. Почему вы так лезете на голову, не давая абсолютно лишнего пространства?
автор Пушкининиана 06 мая в 21:27
Ответ дляМурзилка
Может ваш ребенок будет зарабатывать и больше вас с вашей освитой, или хотя бы е у лично будет хватать. Почему вы так лезете на голову, не давая абсолютно лишнего пространства?
Тобто якщо я його буду і відправляю в школу вчасно, то це я забираю в нього особистий простір? Чи як?
Чи обовʼязки вже не є обовʼязками?
Мурзилка 06 мая в 21:30
Ответ дляПушкининиана
Тобто якщо я його буду і відправляю в школу вчасно, то це я забираю в нього особистий простір? Чи як?
Чи обовʼязки вже не є обовʼязками?
Вы можете отправлять в школу, но истерить, с вашими вот этими ’в окно выйду’ - это уже не нормально. И вам это написал тут каждый. Ничего вам не кажется?