Изменено 07 мая в 06:40

Чергова смерть в ТЦК. Як захистити своїх рідних?

Повідомляють, що помер військовозобовʼязаний у ТЦК Кривого Рогу: родичі кажуть, що його могли побити

За інформацією від рідних, днями чоловік потрапив до Саксаганського ТЦК, де проходив ВЛК та готувався на відправку до навчального центру.

Ввечері 5 травня до ТЦК приїхала мати Артема, віддала документи та мала зняти в банкоматі готівку для придбання екіпірування своєму синові, але вже за деякий час жінці повідомили про смерть чоловіка.

За словами родичів загиблого, у ТЦК їм повідомили, що причина смерті – епілептичний напад. Проте донька, дружина та матір Артема в цю версію не вірять. Наразі деталі ситуації з´ясовуються.
показать весь текст
Will_Be... 07 мая в 11:14
Ответ дляk julia
Так,є. Йдіть воюйте.
Может хватит воюющих с моей семьи? муж, племянник. Кто решает, что Ваш муж имеет больше прав выжить в этом замесе, чем мой?
k julia 07 мая в 11:15
Ответ дляWill_Be...
Пойду осле Вашей семейки. а то, на чужом горбу в рай - не комильфо.
страшна жінка
Khmelnichanka 07 мая в 11:15
Ответ дляbaluevadara
Ну, ось, без явних незворотних порушень у психіці - придатні.
Знаю, що ці люди, щоб добитися ремісії постійно ліках. Ну куди їх на війну. Стрес посилить усе. Ну який воїн, він підведе і тих хто поряд.
Так отож...
Джеральдина. 07 мая в 11:16
Ответ дляRivka_Karshenbaum
Я офицер запаса)
Позовут - пойду. Данные обновила летом.
Так зачем ждать? Время геройствовать - прямо сейчас!
Will_Be... 07 мая в 11:16
Ответ дляВкусныйпончик
Ну чому вони не унічтожили крим? Грузію?як там люди вижили і кадирівці їх(простих смертних) не гвалтували.
Хорошо жили... Так хорошо, что и из Крыма, и из Грузии множество беженцев было, я, уже молчу, про жизнь в дырляндии и на оккупированных за время полномасштабной.
Will_Be... 07 мая в 11:18
Ответ дляk julia
страшна жінка
Ну, ок - посмеялись, пошутили, Вы блеснули остроумием. Что дальше?
5 1 1
Вкусныйпончик 07 мая в 11:19
Ответ дляWill_Be...
Хорошо жили... Так хорошо, что и из Крыма, и из Грузии множество беженцев было, я, уже молчу, про жизнь в дырляндии и на оккупированных за время полномасштабной.
Але вони не зтерті з землі, як наші міста. Вони живуть, в них нема наслідків війни. Чи ви думаєте нам краще буде житися після купи років війни її наслідків, ніж їм там? Хто з туда тікав? Ті зто були причетні, всі інші живуть собі як і жили.
Piracanta 07 мая в 11:18
Ответ дляWill_Be...
А иначе, они уничтожат нас. Тут без вариантов. Мы, ни как страна, ни как люди, им не нужны. Проходили уже это,история циклична.
Да поймите же вы, что даже если рашка ослабнет до уровня Зимбабве, то вздохнут с облегчением поляки и балтийские страны. А Украину рашки смогут кошмарить даже если ослабнут до уровня Сомали. Правда кошмарить уже будет некого, от Украины останется выжженое поле.
15 3
k julia 07 мая в 11:23
Ответ дляWill_Be...
Может хватит воюющих с моей семьи? муж, племянник. Кто решает, что Ваш муж имеет больше прав выжить в этом замесе, чем мой?
Ніхно не повинен там вмирати. Вмирати до останнього українця, як сказав ’не лох’, то така собі перспектива. Заради чого гинуть українці, щоб зелене шобло прекрасно жило в Україні? І скільки ще повинно загинути людей, щоб вам було спокійно?
18 2
Piracanta 07 мая в 11:20
Ответ дляWill_Be...
Какие есть варианты, что бы русские перестали убивать украинцев?
Какие варианты были, когда они не убивали украинцев до 2014 года?
-Ань- 07 мая в 11:20
Ответ дляЛеннон_Жив!
А який сенс був його бити, якщо він проходив ВЛК й він готувався до відправлення до навчального центру?
Наприклад, щоб підписав документи, що він доброволець.
Є різниця сама людина прийшла чи притягнули.
Вкусныйпончик 07 мая в 11:28
Ответ для-Ань-
Наприклад, щоб підписав документи, що він доброволець.
Є різниця сама людина прийшла чи притягнули.
А розкажіть, що там Стахів? З нього сбу зняла звинувачення з тох справи що ща часів ковіду була? Бо мосійчук його в цьому позорному ефірі згадувала, що він їздить і кошмарить тепер тцк
-Ань- 07 мая в 11:31
Ответ дляВкусныйпончик
А розкажіть, що там Стахів? З нього сбу зняла звинувачення з тох справи що ща часів ковіду була? Бо мосійчук його в цьому позорному ефірі згадувала, що він їздить і кошмарить тепер тцк
Не знаю зняли чи не зняли. Але відпустили.
Остап Стахів має канали в телеграмі і вайбері, викладає новини.
Pole 07 мая в 11:32
Ответ дляPiracanta
А на хрена Джоны и Фридрихи нам якобы помогают?
Кують залізо поки гаряче.
6 2
_Katya_1985 07 мая в 11:34
Ответ для-Ань-
Наприклад, щоб підписав документи, що він доброволець.
Є різниця сама людина прийшла чи притягнули.
что же они не набесятся, до 18 июля то недолго, чтобы их шабаш беспредела устраивать
Shoosha 07 мая в 11:35
Ответ дляВкусныйпончик
Але вони не зтерті з землі, як наші міста. Вони живуть, в них нема наслідків війни. Чи ви думаєте нам краще буде житися після купи років війни її наслідків, ніж їм там? Хто з туда тікав? Ті зто були причетні, всі інші живуть собі як і жили.
Вы абсолютно правы.
Джеральдина. 07 мая в 11:35
Ответ дляДело было давно
не первый и не последний. ну и пофиг людям получается. поплачут, поохают и все. окно овертона в действии.
К огромному ужасу, да
5 1
Джеральдина. 07 мая в 11:42
Ответ дляДело было давно
повезли. но потом отпустили, те успокоились и ушли. вот что значит друг за друга горой, сплоченость. жаль что у нас не так. даже когда поехала заграницу, наши беженцы совсем не так поддерживают друг друга как те же казахи, армяне итд. у них прям свои общины постоянные, связи, поддержка
Кстати, сама недавно об этом задумывалась. Почему так. Тех же армян по всему миру больше чем в родной стране, сыто и безбедно они тоже у себя дома не жили, также прошли совок - и это их не разобщило все равно.
У меня были и есть знакомые армяне, при чем с детства, меня поражало как они держатся за своих, помогают своим. А у нас - моя хата с краю
Как, блин, так. Истории же наши так уж кардинально не отличаются
baluevadara 07 мая в 11:44
Ответ дляПавела
Тут певно є багато форумчанок, які добре знаються на міжнародній політиці, але дозволю припустити, що більшість країн, якби опинились на місці України пішли б на переговори вже влітку/восени 22 р і дальше вже дипломатією вирішували б. Сумніваюсь, що якась європейська країна пішла б на такі руйнування інфраструктури і економіки + знищення і еміграції такої кількості громадян. Може не права.
Та ви уявляєте, що десь в Європі, там де діють закони, сім´ї самі б забезпечували своїх рідних, щоб військові на свій рахунок ремонтували і заправляли техніку.
А десь б в Америці то вже б стріляли, якби якогось афроамериканця в бус пхали б
baluevadara 07 мая в 11:44
Ответ дляБояукраїночка
богатые мыслят иначе.не так как медведчуковские боты.порошенко построил новые цеха огромные.турки сто милл дол ввалили в строительство завода дронов у нас.сейчас очень активно стройка.макдональдсы как грибы в города открывают по несколько!ресторанов.жк застройщики -тоже как гри бы(риадом новобудови).иностранцы скуповывают паи.и вы думаете эти люди лохи?и это еще не все.я думаю лошихи ботня
Мені здається що ви раніше були під іншим ніком
Джеральдина. 07 мая в 11:46
Ответ дляГонУрова дівка
Пусть россияне выходят на улицы с протестом,что б путин перестал их отправлять на убой,что б одним звонком остановил бессмысленную войну,иначе в каждую русскую семью придет гроб.Простая математика войны
Так мы этого и хотим, Манька, пусть в каждую русскую семью придет гроб, а еще лучше и не один
А в наши не приходит. В одном месте убыло, в другом прибыло - вот такая математика мне нравится куда больше!
Джеральдина. 07 мая в 11:47
Ответ дляДело было давно
у них главный аргумент - а вы хотите под соседями жить? и ведь не поспоришь
Еще как поспоришь, хотеть остаться жить, или умереть - и уже пофиг будет на соседей
Джеральдина. 07 мая в 11:48
Ответ дляRivka_Karshenbaum
Ну женщин не призывают.
Вы не женщина, вы - офицер
6 1
Павела 07 мая в 11:51
Ответ дляbaluevadara
Та ви уявляєте, що десь в Європі, там де діють закони, сім´ї самі б забезпечували своїх рідних, щоб військові на свій рахунок ремонтували і заправляли техніку.
А десь б в Америці то вже б стріляли, якби якогось афроамериканця в бус пхали б
Як бачите у прихильників до останнього питань до влади немає, а є до уявних ’ухилянтів’. Це тільки зайвий раз показує, як легко маніпулювати українцями. Тому ми такі бідні, бо дурні. Сьогодні причина для срачу між собою - воює/’ухилянт, завтра буде ветеран/’ухилянт’, потім ще щось придумають. І багато ж не розуміють, хто цю кістку голодним собакам закидає. Знімуть красивий ролик і дурні поведуться.
9 5
baluevadara 07 мая в 11:51
Ответ дляPiracanta
Да поймите же вы, что даже если рашка ослабнет до уровня Зимбабве, то вздохнут с облегчением поляки и балтийские страны. А Украину рашки смогут кошмарить даже если ослабнут до уровня Сомали. Правда кошмарить уже будет некого, от Украины останется выжженое поле.
З цими обстрілами,то мені здається що у нас скоро буде Зімбабве.
Не знаю як так у столицях, але у мене на фірмі усе не дуже добре. Зарплати низькі. Я до війни більше заробляла
k julia 07 мая в 11:54
Ответ дляПавела
Як бачите у прихильників до останнього питань до влади немає, а є до уявних ’ухилянтів’. Це тільки зайвий раз показує, як легко маніпулювати українцями. Тому ми такі бідні, бо дурні. Сьогодні причина для срачу між собою - воює/’ухилянт, завтра буде ветеран/’ухилянт’, потім ще щось придумають. І багато ж не розуміють, хто цю кістку голодним собакам закидає. Знімуть красивий ролик і дурні поведуться.
Не так давно в нас був ковід, згадайте що було.
Colombina. 07 мая в 11:58
Ответ дляРанковий базар
Конформісти
Идите в окоп всем своим семейством, не конформистка вы наша
Вернетесь живой - расскажете
А не вернетесь, ну и...пофиг всем будет
О_Юми 07 мая в 12:01
Цю країну врятувати зможе лише диво.
5 1
Colombina. 07 мая в 12:02
Ответ дляДело было давно
никто на улицах их не пакует. у них нет недостатка в солдатах.. но да, возмущаются и недовольны. я живу в Америке и в общей группе славяноязычных рос.девушки спокойно ездят с мужьям туда - обратно, даже с военнообязанными. украинки себе такого позволить не могут. а нелегально сбежавших украинских мужчин тут очень много.
О, интересно и как там в общей группе, никто не ругается на тему политики?)) Подозреваю, что нет))
О_Юми 07 мая в 12:13
Влада робить все, щоб розділити суспільство, породити внутрішню ворожнечу, ненависть. А люди підіграють, грають в цю тупу гру ’матрешка, ухилянт, рускоязычный, чмоня’. Це замість того, щоб навпаки об´єднатись проти знищення українців зеленою владою. Для чого там ці хлопці гинуть? Я думала заради демократії і європейського шляху. А виходить за авторитаризм і тоталітарний режим зеленої орди. В нас вже режим не кращий, ніж в рашці. Тільки огорнутий у вишиванки