Изменено 08 мая в 15:56

Боже, але дряблі ноги (фото)

Мені всього 36, останні 10 років був тренажерний зал. Як почався ковід постійні довготривалі перерви в тренуваннях.

А це лежала в ліжку і побачила оце (фото) - дряблі ноги... Я в шоці... Це ще камера покращила вигляд, бо в реалі виглядає набагато гірше.

Скажіть, будь ласка, якщо я буду просто бігати це покращить тонус шкіри?
13 5 4
Гарачий Чокалад 08 мая в 15:57
Бігати на доріжці в режимі 5 і 5.
Це краще що придумало людство для серця, ніг і здоровʼя загалом.,
8 3
Бодіпозітівна 08 мая в 15:58
Ответ дляГарачий Чокалад
Бігати на доріжці в режимі 5 і 5.
Це краще що придумало людство для серця, ніг і здоровʼя загалом.,
А що це за режим?

Нік в тему ))
3 1
Гарачий Чокалад 08 мая в 15:58
Ответ дляБодіпозітівна
А що це за режим?

Нік в тему ))
5 висота і 5 швидкість
40 хвилин щодня
Я була у Британії на ванну і цікавому, так це реально працююча формула.
9 1
Мальовнича даль 08 мая в 15:59
Что то кожа у вас как для минимум 50 летней дамы, да и ляха огого, по этому и дряблость, худейте, занимайтесь домашним спортом, прогулки, скрабы, самомассаж. Но я думаю вам это всё лень и хотите волшебную пилюлю)))
35 9
Колишня муза 08 мая в 15:59
В мене таж такі ноги ніфіга не допомагає
120-120-120 (не худею) 08 мая в 16:00
А до чого тут шкіра, якщо там жир і мʼязи без тонусу? З ними треба працювати, а жир спалювати, це кардіо і силові у поєднанні.
9 1 1
Куколка-мяуколка 08 мая в 16:01
Ответ дляГарачий Чокалад
Бігати на доріжці в режимі 5 і 5.
Це краще що придумало людство для серця, ніг і здоровʼя загалом.,
убить колени еще плюсом
30 1 1
Гарачий Чокалад 08 мая в 16:01
Ответ дляКуколка-мяуколка
убить колени еще плюсом
На режимі 5?))
Намакушка 08 мая в 16:01
Ответ дляГарачий Чокалад
5 висота і 5 швидкість
40 хвилин щодня
Я була у Британії на ванну і цікавому, так це реально працююча формула.
А що значить ’Я була у Британії на ванну і цікавому’?
33 5
ExpertSolutionsService 08 мая в 16:02
В жизни не поверю что 10 лет ходите в зал
Мне 35 курю как паровоз спортом занималась 10лет назад ноги не сравнить
А это ноги бабки
Млинець Мій 08 мая в 16:02
Подключите хорошую омегу длительно. Мне она очень помогла с дряхлостью, хотя цель была в другом
Чаклунка-ведунка 08 мая в 16:02
Ответ дляГарачий Чокалад
Бігати на доріжці в режимі 5 і 5.
Це краще що придумало людство для серця, ніг і здоровʼя загалом.,
та ви шо))) а что делать людям с аритмией и тахикардией?
Гарачий Чокалад 08 мая в 16:02
Ответ дляНамакушка
А що значить ’Я була у Британії на ванну і цікавому’?
На івенті цікавому.
Де всі фітнес тренери зʼїжджалися.
Мене подруга з собою потягнула.
ExpertSolutionsService 08 мая в 16:03
Ну не могу выглядеть так ноги человека посещающего регулярно зал
Это бред
10 6 2
Мальовнича даль 08 мая в 16:03
Ответ дляExpertSolutionsService
В жизни не поверю что 10 лет ходите в зал
Мне 35 курю как паровоз спортом занималась 10лет назад ноги не сравнить
А это ноги бабки
Вот тут я согласна, ноги бабки.
6 3 2
Куколка-мяуколка 08 мая в 16:03
Ответ дляExpertSolutionsService
Ну не могу выглядеть так ноги человека посещающего регулярно зал
Это бред
могут
МеняАЖтрусит 08 мая в 16:03
Ответ для120-120-120 (не худею)
А до чого тут шкіра, якщо там жир і мʼязи без тонусу? З ними треба працювати, а жир спалювати, це кардіо і силові у поєднанні.
вот действенный совет
и мне такое надо
Сижу_и_плачу 08 мая в 16:04
Ответ дляГарачий Чокалад
Бігати на доріжці в режимі 5 і 5.
Це краще що придумало людство для серця, ніг і здоровʼя загалом.,
Для ніг, можливо. Але, не для здоров´я в цілому
120-120-120 (не худею) 08 мая в 16:04
Ответ дляКуколка-мяуколка
убить колени еще плюсом
А головне «універсальна» порада, краще якої не придумало людство. Може автор після пробіжки три торти зʼїдає і до одного місця тоді ті 40 хв.
Намакушка 08 мая в 16:04
Ответ дляЧаклунка-ведунка
та ви шо))) а что делать людям с аритмией и тахикардией?
Бігать. Воно поступово пройде
5 1
Однозначно 08 мая в 16:04
Мне спорт нельзя, прохожу курсами процедуры, ноги в 38 в идеале, такие как у вас были в 26
автор Дивне створіння 08 мая в 16:04
Ответ дляГарачий Чокалад
Бігати на доріжці в режимі 5 і 5.
Це краще що придумало людство для серця, ніг і здоровʼя загалом.,
Я не маю можливості ходити в зал. І зараз задумуюсь про те, що хочеться на природі бігати. Дякую за ідею... Можливо якось можна підлаштувати під тренування на природі.. табата.. подумаю
автор Дивне створіння 08 мая в 16:06
Ответ дляМлинець Мій
Подключите хорошую омегу длительно. Мне она очень помогла с дряхлостью, хотя цель была в другом
Дякую🙏🏼 відгукнулось... Обов´язково буду вживати...
3 1
Замрійлива 08 мая в 16:06
Качество тела - это прежде всего питание. Спорт - просто пряный бонус, но без налаженного питания он бесполезен. Расскажите, как Вы питаетесь?
3 1
Мальовнича даль 08 мая в 16:06
Ответ дляДивне створіння
Я не маю можливості ходити в зал. І зараз задумуюсь про те, що хочеться на природі бігати. Дякую за ідею... Можливо якось можна підлаштувати під тренування на природі.. табата.. подумаю
Это очередная отмазка, в интернете, на ютуб полно действенных тренировок, бег это не про похудение, это просто бег.
Чаклунка-ведунка 08 мая в 16:06
Ответ дляНамакушка
Бігать. Воно поступово пройде
Конечно пройдет... вместе с инфарктом
так бывает и ноги дряблые в целюлите и запрет на физические нагрузки
но это не значит, что ноги не хочется красивые иметь)
Намакушка 08 мая в 16:06
Ответ дляОднозначно
Мне спорт нельзя, прохожу курсами процедуры, ноги в 38 в идеале, такие как у вас были в 26
А де ви бачили такі як в 26?
Сижу_и_плачу 08 мая в 16:06
Ответ дляЧаклунка-ведунка
та ви шо))) а что делать людям с аритмией и тахикардией?
Швидко ходити
Куколка-мяуколка 08 мая в 16:06
Ответ дляМальовнича даль
Вот тут я согласна, ноги бабки.
кожа такая, у меня так же. всегда худая была.
Luxurygirl 08 мая в 16:06
И снова здравствуйте, спорта нет и о боже мой у меня ноги не в форме

Какая неожиданность

Для ноги лучше всего плавание как по мне йога, то что подсушивает