tolyu• 06 июня 2015

ЯК поступити з інтертелекомом?

2 місяці назад розірвала договір з інтертелекомом ( користувалась інтернетом) і тепер майже щодня телефонують мені, щоб погасити борг. Я 2 неділі назад поїхала у сервісний центр, махала там папірцями, довела, що договір розірваний. Перед мною вибачилися, але , блінннн, вони дальше звонять з різних номерів((( Це жая якйсь, вчора в 20.15 звонили! Я кричала на всю хату, так довели мене.
Не за Будка• 06 июня 2015
а вы допсоглашение не подписывали?позвоните в колл-центр

автор tolyu • 06 июня 2015
Ответ дляНе за Будка
підписувала! я з кажу поїхала і показала, що договір розірвано! волни виюачалися там. але всерівно дзвонять
Не за Будка• 06 июня 2015
Ответ дляtolyu

напишите ваш лицевой счет,могу посмотреть
автор tolyu • 06 июня 2015
Ответ дляНе за Будка

ммм. зараз. дякую, підніму документи
автор tolyu • 06 июня 2015
Ответ дляНе за Будка
1416152 особовий рахунок
Не за Будка• 06 июня 2015
номер не отключен,звоните в колл центр
автор tolyu • 06 июня 2015
Ответ дляНе за Будка
номер не отключен,звоните в колл центр
не відключений? може він вже комусь належить?

Не за Будка• 06 июня 2015
Ответ дляtolyu

может,но там акция была лучше разобраться
автор tolyu • 06 июня 2015
Ответ дляНе за Будка

спасибо.
Однозначно• 06 июня 2015
Можно вопрос не по теме? А почему вы на суржике разговариваете?
автор tolyu • 06 июня 2015
Ответ дляОднозначно
ну то як вже вмію, я ж не німа..може не дуже грамотна, але не німа
Однозначно• 06 июня 2015
Ответ дляtolyu

А при чём здесь немая?)) просто такой красивый украинский язык коверкаете русскими словами
автор tolyu • 06 июня 2015
Ответ дляОднозначно

правда? не помічала? А можна не по темі, чому на такій гарній мові не пишите?
Однозначно• 06 июня 2015
Ответ дляtolyu

Правда. Обожаю книги на укр читать. Не умею правда разговаривать поэтом стараюсь над языком не издеваться
автор tolyu • 06 июня 2015
Ответ дляОднозначно

ну ваш ліміт у моїй темі-вичерпано! дякую що приділили увагу.