Неутомимые шахматы• 07 июня 2015

Моє ставлення до колишнього чоловіка і як ви думаєте чи це нормально?

З колишнім чоловіком я вже давно розлучена, є спільна дитина. Але що мене дивує, це те, що у мене з колишнім досить спокійні, нормальні відносини, як з давнім добрим другом. Можу сама перша йому написати чи подзвонити, коли потрібна його допомога, можу і просто так з ним поговорити по телефону чи попереписуватись, можу поділитись зі своїми проблемами, навіть особистими, стосовно інших чоловіків. Можу навіть деколи його обняти і поцілувати в щічку, хоча при цьому ніякого сексуального бажання не відчуваю, як це було колись. Хоча раніше я думала, що таке неможливо в принципі. Колишні партнери або мають якесь дуже негативне ставлення і взагалі не спілкуються та ненавидять один одного, або дуже мало спілкуються і терпляться лише через спільну дитину. Сам колишній до мене ставиться дещо з образами, деколи намагається чимось вколоти згадуючи щось з того, поганого, що між нами було, або перевести наше просто спілкування на інтим, хоча я вже давно не маю ніякого бажання до інтиму з ним.От і тепер думаю, чи нормальне моє таке ставлення до колишнього чоловіка, як до друга? Може це значить що я в нього ще закохана, просто не помічаю цього? Чи можливо що колишні партнери не ненавидять один одного, а нормально спілкуються?
Чучело-Мяучело• 07 июня 2015
У нормальных и цивилизованных людей только так и происходит.
Электричка• 07 июня 2015
Знаю такую семью, ходили в гости друг к другу, с детьми, внуками, с новыми половинками, и пр. В новых семьях у них все сложилось, поэтому, наверное, и обид между ними особых не было. Но это только одна такая семья.

У меня с бывшим такого не вышло.
Гл. Амурная• 07 июня 2015
У меня такие же отношения с бывшем мужем. Мало того, сейчас мы живем в одной квартире, у меня частые командировки, он предложил помогать с детьми, он меня сильно выручает, ну а я его, чтобы не оплачивать аренду, он оплачивает полностью коммунальные моей квартиры и обучение детей. У меня есть бойфред, вот так и живём. Это нормальные человеческие отношения!!!! ПОчему многие думают, что надо расставаться врагами и друг друга ненавидить???
Секретница• 07 июня 2015
У меня с моим бывшим мужем то же самое. Мало того, выручаем друг друга. И с о вторым мужем они общаются нормально, приветы друг другу шлют. У меня еще мечта есть: хочу, чтобы в личной жизни у него все наладилось. А то вчера 45 стукнуло, а он все один(((
Но мы и разводились мирно, после развода зашли в кафешку, отметили :)
Бабка в тапках• 07 июня 2015
У меня не только с бывшим хорошие отношения, но и с его женой.У меня с ним общий ребенок. Я за них рада, все хорошо. Наверное мы были очень разные. У каждого семья. Плохое забылось. Что еще надо??
Карапулька• 07 июня 2015
Если не обижал сильно и развелись нормально- то и слава Богу, это наверное идеально. У меня так не получилось. Замуж за бывшего выходила, перепутав дружбу с любовью, вот и обманулась))