Запыхалась• 08 июня 2015

Чи можна звільнитися з роботи будучи в декреті?

Я в декретній відпустці. В жовтні маю вже виходити на роботу( але фактично виходити немає куди, Напевно піду під скорочення). Сьогодні запропонували іншу роботу. Можу я звільнитися із старої роботи будучи ще в декреті? Які при цьому є нюанси?
Госпожа Белладонна• 08 июня 2015
можте спокойно увольняться, это ваше право

Хранительница чешки• 08 июня 2015
можно
ПешитеБесАшипок• 08 июня 2015
не могут уволить Вас. Вы сами можете увольняться
holod4• 08 июня 2015
Да, конечно, вы можете уволиться по ст.38 - собственное желание. Это хорошо, что у вас уже фактически есть новая работа. А если нет, то лучше формулировка - по собственному желанию, по уходу за ребенком по достижению 14 лет, ст.38 п. 6, тогда в ЦЗ вам будут платить пособие с момента присвоения статуса безработного.
автор Запыхалась • 08 июня 2015
Ответ дляholod4
Дякую за пораду. Навіть незнала про такий нюанс