Мастер Класс• 12 июня 2015

Як допомогти закладеному носу у дорослого ???

Дівчатка, порадьте, будь ласка, пару деньочків першіло страшенно горло, ззудило і боліло в одній стороні - я відразу ж полоскала, забризгувала Інгаліптом, смоктала хлорофіліпт. Пізніш заклало носа, слиз досить густий - промивала Humer- ом, нокспрей теж кілька разів використовувала, вже інгалятор внюхувала... Ніс наче відкрився - дихаю... Але відчуття важкості не покидає, і і нколи потягує в область лоба, особливо важко коли нагинаю голову в перед... Як полегшити відчуття??? )))
gloriya8305• 12 июня 2015
Было бы хорошо вам с антибиотиком на Кукушку походить. А в дом условиях Синупрет пропить.

Вікторія Вікторівна• 12 июня 2015
Таблетки Цинабсін. Мені приписував лікар при гаймориті. Їх потрібно пити по схемі, але я просто пила по одній таблетці 3 рази в день. Допомогло добре. Болі в області лоба, щік зникли. Ось недавно перехворіла, була нежить, так носа майже не закладало, а до цього після кожної хвороби ще з 3 тижні мучилася закладеним носом.
gloriya8305• 12 июня 2015
А так что бы не запустить, вам бы к лору
Брынза• 12 июня 2015
Можливо, у вас гайморит, якщо голова поболює? Тоді краще до лора сходити. Мені колись звичайний фармазолін лор виписав. Я спочатку не думала, що він допоможе, вже звикла ліки дорогі купувати, а цей копійки коштує. Але за декілька днів все пройшло!
Не обижаюсь• 12 июня 2015
Ответ дляБрынза

фармазолин не лечит просто сужает сосуды
Вікторія Вікторівна• 12 июня 2015
Я ще використовувала в звичайному паровому інгаляторі (можна в посуді під накриттям) Суміш для інгаляції, продається в аптеці, вартість до 10грн, під час інгаляції, вибачте витікає все з носа. Потрібно вдихати і видихати як через ніс, так і вдихати через рот, а видихати через ніс.
Не обижаюсь• 12 июня 2015
желательно к ЛОРу может направить на снимок если голова болит((