Всім привіт! Опишу свою ситуацію: сьогодні хотіла собі замовити окуляри, в мене великий мінус (-12), тому в мене окуляри коштують недешево, але сьогодні озвучили ціну 1 лінзи - 110 доларів (лінзи під замовлення з Польщі, з Німеччини), ціна коливається +- 10 доларів на 1 лінзі. Сказати, що я в шоці, це нічого не сказати...На зарплату в 2 тисячі гривень купити такі окуляри не маю змоги. Питання ось в чому, можливо хтось знає, чи є якісь інші шляхи замовлення щоб було дешевше? маю родину в Росії, Польщі, можна якось, наприклад, передати копію рецепта на окуляри, щоб там замовили, якщо там дешевше? ні, я розумію, що наш рецепт там не діє, це для того, щоб орієнтуватися, які лінзи потрібні. Може щось незрозуміло описала - вибачте, якось розпач мене вже розбирає(((. Хочу зауважити, пишу без аноніма, нічого не прошу, тільки поради. Буду дуже вдячна, хто зможе реально щось порадити!
Ответ дляTATIYANA
Верніше не спробую, а точно знаю що є дешевші варіанти
тоді завтра чекаю від вас відповіді, ще й астигматизм(((
дівчатка, дуже всім дякую за поради, за допомогу в пошуку, я дуже надіюся що з божою допомогою та з вашою якось з цією проблемою справлюся!) Спокійної ночі всім!