Мааздам• 20 июня 2015

Вишневое варенье.

Добрый вечер:) поделитесь, пожалуйста, рецептом вкусного густого вишневого варенья( не вишни в своем соку)
12 галюцинаций• 20 июня 2015
В мене люблять вишневе варення зі смаком кока-коли : Перекручую дрельвані вишні , і додаю на 4 л вишень 1 перекручений лимон зі шкіркою , і відповідно більше вишень - ще один. Цукор в співвідношенні 1:1 . Доводжу до кипіння , щоб розтав цукор , відставляю в сторону . Коли вихолоне (або на другий день) ще раз варю 5 хв . і в банки. Хто любить геть густе , можна добавити желюючу суміш . На смак - дійсно схоже на кока-колу .

BiJu• 20 июня 2015
Как раз сварила на днях по этому рецепту.
http://www.povarenok.ru/recipes/show/58569/

Я немного убавила сахара, на 2кг вишен - 0,5кг, мне было достаточно. А вы сами уже смотрите.

В конце я решила, чтоб наверняка, сыпанула чайную ложку агара, застыло как желе. Я никогда вишневое не делала, но оно теперь для меня одно из самых вкусных.
Taliya• 20 июня 2015
Ответ для12 галюцинаций

поясните пожалуйста
дрельвані вишні это какие?
12 галюцинаций• 20 июня 2015
Ответ дляTaliya

поясните пожалуйста
дрельвані вишні это какие?
це без камінчиків. Я вишнечисткою дістаю.
Taliya• 20 июня 2015
Ответ для12 галюцинаций

без кісточок))) ясненько
Дякую
Taliya• 20 июня 2015
Ответ для12 галюцинаций

я шпилькою)) дістаю по старинці, мені зручніше)))
дякую за рецепт
Татьяна2012• 20 июня 2015
Ответ дляTaliya

поясните пожалуйста
дрельвані вишні это какие?
без косточек
Алгонавт• 20 июня 2015
Ответ дляBiJu

А зачем в рецепте сода???Первый раз такое вижу
BiJu• 20 июня 2015
Ответ дляАлгонавт

там в переписке девочки писали, что она гасит кислоту немного. В варенье совершенно не чувствуется.

Алгонавт• 20 июня 2015
Ответ дляBiJu

ясно
12 галюцинаций• 20 июня 2015
в мене це вишневе варення зі смаком кока коли з’їдається найперш ))
А потім вже царське йде і абрикосове
mena• 20 июня 2015
фокус густого варенья в сахарном сиропе, который варится отдельно до добавления вишен
http://supercook.ru/pohlebkin-thk-08.html
автор Мааздам • 20 июня 2015
Спасибо девочки!
zag• 21 июня 2015
Ответ для12 галюцинаций

Шоколадне вже не один рік варю http://www.povarenok.ru/recipes/show/27862/ , а от зі смаком кока-коли треба спробувати.