Амели на мели• 23 июня 2015
До якої довжини спідниці можна вдягнути чулки?
Питання: на роботу влітку все-рівно потрібно носити чулки. От коли спідниця з розрізом ззаду їх же буде видно* Завжди мучило це питання. Як ви його вирішуєте?
Дюймовочка• 23 июня 2015
у мене довжина спідниці виключно до середини коліна. дрес - код( і жодних проблем з чулками!
Соня-сонятко• 23 июня 2015
Ответ дляТролю как могу
а у вас разрез аж до трусов? каким образом может быть видно чулки.
а у вас чулки аж до трусов???
Амели на мели
• 23 июня 2015
звичайна спідниця трохи вище коліна і з розрізом - впевнена,що чулки буде видно