дівчата прийшов лист у контакті . від родички дальньої. спілкуємося сугубо у ВК, віаємо одна -одну на свята і все. Щойно прийшов лист такого зразку: привит в тебе не маэ картки приват банку ??? мени потрибно перевестии гроши з картки йийи заблокували може виручити своею карткою???
Скаду зразу, що нне знаю її номеру, відповіла, щоб вона написала свій номер телефону і я спробую її перетелефонувати.
Що скажете?
Уточка• 02 июля 2015
мені сьогодні подібне прийшло Привет, можешь мне помочь?Я купила новую симку Киевстар, а она без пополнения не активируется
Можешь пополнить на 50 гривен?
Я завтра отдам тебе
я отказала, єто от незнакомай девочки біло, а потом она написала что ее страничку взламали
полюбому развод
Можешь пополнить на 50 гривен?
Я завтра отдам тебе
полюбому развод
СМСница• 02 июля 2015
запитайте її те, що можете знати тільки ви і вона, тоді стане ясно подруга це чи ні
Купипупсичек• 02 июля 2015
это развод . еще пишут,что срочно выручи не большой суммой, так получилось,что без денег осталась,карту заблокировало....трудная ситуация подробности потом и т.д.