Винник• 04 июля 2015

Питання до господинь - чи можна щось робити з малиною, яка постояла і..

Вчора передала бабуся з села відерко малини. Зібрала вона її післявчора. Я не мала можливості вчора щось з нею робити, треба було хоча б засипати цукром, забула, і зверху утворилась піна, так наче почало бродити. На смак кислувате. Підкажіть - можна з неї щось зробити (варення, компот і т.д.), чи позриває кришки? Шкода продукт і цукор переводити((
размахер• 04 июля 2015
Ликерчик

olga0813• 04 июля 2015
пирог как из забродившего варенья. в нете полно рецептов
Тётя Хрюша• 04 июля 2015
перекипятите и заморозьте. Будете зимой компот варить
автор Винник • 04 июля 2015
Ответ дляТётя Хрюша
в камері вже немає місця((
автор Винник • 04 июля 2015
Ответ дляразмахер
Ликерчик
ніколи не робила, можете навчити?)))
Татьяна2012• 04 июля 2015
добавьте сахара, пусть бродит дальше в сухом холодном месте. Когда перестанет бродить сольете и будет вам вино домашнего приготовления.
размахер• 04 июля 2015
http://covkysom.ru/domashniy-malinovyiy-liker.htm

по этому делала рецепту ликер.
по вкусу не скажу - не пью сама)
Улыбчик• 04 июля 2015
Ответ дляразмахер

по этому делала рецепту ликер.
по вкусу не скажу - не пью сама)

в первой строчки рецепта - перебрать малину и убрать испорченную((
размахер• 04 июля 2015
Ответ дляУлыбчик

я делала из забродившей, т.к все равно бродить будет, а мне ее деть некуда было

Prompt• 04 июля 2015

автор Винник • 04 июля 2015
Мене більше цікавить, якщо її перекипятити і зробити варення, або компот, чи не зірве кришки?
12 галюцинаций• 04 июля 2015
вино теперь , ищите рецепты
12 галюцинаций• 04 июля 2015
Ответ дляМалая Налегке

вы перекипяченный скисший борщ едите ???
автор Винник • 10 июля 2015
Прокипятила і заморозила. Буде на компот.