Просто звязда• 04 июля 2015
підкажіть, будь-ласка, який одяг для малюка в роддом взяти?
Мені дали список , в якому пише, що мають бути штани(повзунки) розпашонки, шапочки, одіяло і пелюшки(пельонки).
Надумала содити купити, але в магазині є тоненькі і є байкові. тут на сайті також повзунки і розпашонки є з байки а є з куліра, ще такі кофточки вільні під розпашонки є з ситця і є з куліра чи фланелі. в мене голова обертом йде, так які купувати??? і скільки? якого розміру? те ж з пеленками питання? і шапочками які? одіяло яке???
може це тупі питання, хтось скаже, але я незнаю... і немаю в кого спитати, окрім Вас, мої дорогі форумчанки) Дуже надіюсь на вашу допомогу!