Швидка Настя• 07 июля 2015

Варенье 4 ягоды. С какими ягодами вкусно?

Чумачечая Весна• 07 июля 2015
Возьмите малину, чернику, чёрную смородину.
автор Швидка Настя • 07 июля 2015
Ответ дляЧумачечая Весна

Спасибо,я так и хотела.
Ширли-Мырли• 07 июля 2015
Ответ дляЧумачечая Весна

+ крыжовник
+ вишня
+ красная сомродина
+ клубника (если еще не отошла)
+ уже есть персики
ой, разогналась я))) в прошлом году из такого микса полпогреба накатала - вкуссссссссссно....... особенно те, где в составе есть малинка
ТихоЯ• 07 июля 2015
Не планувала, але так вийшло, що зібралась варити з аґрусу..але в холодильнику стоять залишки в чашечках тих варень, які вже закривала, тож додала і ці залишки...
Вийшло 1 кг аґрусу+ пів чашки з черешні,чашка з вишні, пів баночки із смородини чорної.і трошки малинового,теж,що не влізли в банки ... Все це переварила.... Смакота!!!несподівана)))
автор Швидка Настя • 07 июля 2015
Ответ дляШирли-Мырли

+ крыжовник
+ вишня
+ красная сомродина
+ клубника (если еще не отошла)
+ уже есть персики

Спасибо!
автор Швидка Настя • 07 июля 2015
Ответ дляТихоЯ

Спасибо!