Маруська Му• 07 июля 2015
Підкажіть чи довго чекати черги (подання док-ів на візу), якщо є запрошення?
Коротко кажучи, знайшла роботу в Польщі, прийшло запрошення. Ще не подавала заявку на чергу бо зараз живу не по прописці, а в іншій області. Хотілося б дізнатися чи якось прискорюється процес призначення дати на подання документів в залежності від наявності запрошення від роботодавця (віза категорії Д)?
Маю ще плани в Україні тому важливо знати чи одразу готуватися до від´їзду чи ще маю час.
Люда Людоедова• 07 июля 2015
Так это и есть очереди на визу категории Д. На шенген пожалуйста, без усилий можете записаться.
НеКонец-Света• 07 июля 2015
Автор, приглашение было на руках у меня в Польшу 10.06, в посольство иду в конце июля .
Маруська Му
• 07 июля 2015
Ответ дляЛюда Людоедова
а как вам удалось работу напрямую найти?
Знайомі допомогли, вони вже там більше року.
Маруська Му
• 07 июля 2015
Ответ дляНеКонец-Света
Отже, ще не скоро. Дякую! В мене родичка туристичну робила то казала, що робоча має бути скоріше. Але ж вона сама не робила подання на робочу.
Слухи-руки не распускаю• 07 июля 2015
Записывала сына на категорию Д в средине мая на 30 июня...завтра курьер должен принести паспорт...сейчас запись вроде как только на сентябрь